Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Kõik uued mängijad, kes liituvad PartyPoker.com-iga enne 22. juunit saavad oma kontole 5 euro (või dollarit/naela, oleneb mis valuutas Sinu konto on). Deposiiti ei ole vaja teha.

    Boonuse saamiseks:

    • kliki siin ja tõmba PartyPoker.com tarkvara;
    • installeeri tarkvara;
    • loo konto (mänguraha) ja bonus code lahtrisse kirjuta TASUTA5;
    • pärast edukat mänguraha konto loomist vajuta My Account > Cashier;
    • täitke ära vajalik info (see on pärisraha konto loomine);
    • eduka täitmise korral €5 (või dollarit/naela) jõuab koheselt Sinu kontole;
    • peale seda Sind suunatakse sissemaksete lehele. Sissemakset ei ole vaja teha. Sulgege aken ristist (paremalt üleval ääres Deposit Limits juures). Vajadusel käivitage PartyPoker uuesti.
    • alustage mängimist;

    Edu laudades!

    TÄHELEPANU: Boonuspakkumine kehtib kuni 22. juunini.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    lol tavai scammerid. kogu suguvõsale tehke sinna kontod ning saate klotsi nii, et kedagi välja ei vihasta. Mainin lisaks et iga konto tehke erineva IP-ga arvuti tagant. siis ei tohiks probleeme tekkida

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Saabki jälle onudel, tädidel külas käia!

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    lol tavai scammerid. kogu suguvõsale tehke sinna kontod ning saate klotsi nii, et kedagi välja ei vihasta. Mainin lisaks et iga konto tehke erineva IP-ga arvuti tagant. siis ei tohiks probleeme tekkida
    Tõstke käsi (visake siia postitus), kellel on või oli rohkem kui üks PartyPoker.com konto vanast ajast. Kunagi jagasid nad samuti raha (see oli väga ammu) ja iga vend vorpis omale kümneid kontosid. Seega eriti sugulased enam ei mängi välja, kuna nende nimel kontod olemas aga maybe 4-5 aastaga suguvõsa laienenud :)

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    mul ei ole endalgi partys kontot aga obv ma olen noorem generatsioon ka.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    mul ei ole endalgi partys kontot aga obv ma olen noorem generatsioon ka.
    Kui veel Partysse RB-d pakkusime tuli väga tihti kiri: Tsau. Selline küsimus, mul miski 5-6 kontot Partys, ma isegi ei tea, milline õige on aga kas oleks võimalik rakebacki saada?

    :P

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama

    E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale
    Viimati muudetud udikaz poolt : 26.05.12 at 19:17

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    ( Click to show/hide )


    esiteks vale teema ja teiseks sa pidid leitsi edaspidi säästma oma postitustest.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama

    E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale
    Tegelt see boonus on juba suht +EV, eriti mängijatele, kes anywya rollitud. Ilma roll managmendita järjest üles liikuda. TrioBetis olen teinud korra nii 2-3k, peak oli €7k. Ja teinekord freerollilt samasuure summa.

  10. #10

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelt see boonus on juba suht +EV, eriti mängijatele, kes anywya rollitud. Ilma roll managmendita järjest üles liikuda. TrioBetis olen teinud korra nii 2-3k, peak oli €7k. Ja teinekord freerollilt samasuure summa.
    Kui lätis bustimas käisin, siis tegin 20bb br managementiga $6-st 1h-ga $1.8k PLO-s.
    Lubasin 20k peal lõpetada, aga mänge ei jooksnud üle PLO1000 ja see ajas tilti ja bustisin. Aga jah reaalsuses tehtav isegi raha sellisest pisikesest kiirelt.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui lätis bustimas käisin, siis tegin 20bb br managementiga $6-st 1h-ga $1.8k PLO-s.
    Lubasin 20k peal lõpetada, aga mänge ei jooksnud üle PLO1000 ja see ajas tilti ja bustisin. Aga jah reaalsuses tehtav isegi raha sellisest pisikesest kiirelt.
    Õnne on vaja aga €5-est turnida norm rolliks on see vägagi supper pakkumine. Pm pead luckboxima mõned turniirid. Kui saad HT-des maxi ehk $40 peale siis äkki miski paar MTT-d. Kui ei joppa - whatever. Kui joppab saad juba suht safe rolli oma paarsada doltsi. Parem kui staket küsida ja hiljem rahulikult rolli järgides edasi mängida. Kui roll olemas siis loomulikult gamblinguga jätkata.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    samamoodi võid ju PLO cashis luckida 10 järjestikust all inni. iga stackoff uues levelis. ei ole võimatu.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    samamoodi võid ju PLO cashis luckida 10 järjestikust all inni. iga stackoff uues levelis. ei ole võimatu.
    10 on palju, seda eriti ära ei lucky aga alguses sa peadki mõned ära luckima ning siis juba saad siseneda shotiga "suurtemate" meeste maale. HT HUSNG puhul võib ju tuua näite, kus upswingis juhtub streake kus võidad 10-13 mängu. See, et roll ülesaada on vaja lucky ja suurt lucky ning ei tasuks eriti tagasi hoida, kuna sa freerollid.

    Meenub üks lugu. Sain kasinni boonuse. Obv max betiga kõige suurema jackpotiga lauda. Ei tulnud ära, whatever. Sõbrale ütlesin, et proovi äkki saad ka. Sai sama boonuse sama koodiga ja hakkas min panusega toksima. Jah tal raha jätkus mitmeks tunniks aga point selles, et ma maksimaliseerisin oma EV. Riskin nulliga, et võida maximum aga tema miinimumiga, et võita mitte midagi ning raiskas hullult aega. Isegi kui oleks saanud hea winni oleks selle algse summa läbimängimine söönud suure osa kasumist.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama

    E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale
    Ja tänu sellele nüüd seal eesti mängijaid ka enam jutule ei võtta. WP.

  15. #15

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    ok sain kätte selle €5
    mängin 2 $3 6max superturbot.
    üritan võita natuke ja siis kasutan agressiivset BRMi, et kiiresti võita enamvähem decent summa ja cashout.

  16. #16
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
    entertainment value oli väga suur.

  17. #17

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Kusjuures kampaania on järgmine, et saad valida mis valuutas konto teed: dollar, euro või nael. Soovitan nael võtta, sest nad annavad boonust 5 naela, eurot või dollarit:D

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
    entertainment value oli väga suur.
    Edaspidi Sina minu käest ühtegi boonuspakkumist ei saa s.h. ka kõrgemat rakebacki.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kusjuures kampaania on järgmine, et saad valida mis valuutas konto teed: dollar, euro või nael. Soovitan nael võtta, sest nad annavad boonust 5 naela, eurot või dollarit:D
    Suht valus loogika Sul, kitsamalt mõelda vist tõesti ei ole võimalik. Kui Sa backdoorsexi moodi tõesti boonust abused siis whatever aga kui Sa kasutad oma andmeid siis saad hetkel euro kasumit aga pikemas perspektiivis maksad kõik oma pound-to-usd või pound-to-eur konverteerimiskulud mitmekordselt kinni.

    Maybe on võimalik Party uutel kontodel hiljem valuutat muuta aga siiski väga mõttetu risk.

  19. #19
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
    entertainment value oli väga suur.
    WTFFF!!!!11 lol

    Endal ka partys konto ammusest ajast. mingihetk pidevalt saadeti emaile, et oo sul on mingi 5-25$ jälle kontol, et mine ja mängi jne jne, aga nüüd on nagu vaikseks jäänud see värk.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES