Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 174
  1. #21
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    lol kui retarded teema..
    Börsimaaklerid ostavad vajaliku infot- millal mis muutub.

    Iga Online pokkerimängija, kes mängib elukutseliselt, soov on cashida aina enam ja enam - miks ka mitte tabada ära kuidas algoritm töötab . Online pokkeri algusaastatel oli asi lihtne, kavalad sepad suutsid kindlaks määrata, millised kaardid tulevad turni ja riverisse. Kuid praegu on süsteemid nii heaks tehtud, et teadaolevalt pole keegi lahti muukinud! Kuid retarded teemast on asi kaugel, tuleb mõista, et Online pokker on siiski üles ehitatud algoritmide peale mitte puhta juhuslikuse. Kuigi on ka võimalus, et kunagi juurdub laiemalt selline süsteem, kus hakatakse online sisse loopima Reaalseid Live Diileri poolt jagatud jaotusi. Kuid vaevalt see kunagi domineerima hakkab online pokkeri maastikul. Senikaua kuni on algoritmid, senikaua on ka võimalus neid lahti muukida. Pokerstarsi lehel on ära mainitud kuidas nende pRNG töötab kaudselt aga see hõlmab peamiselt taskukaartide jaotumist mitte boardi kujunemist - Ma ei väidagi, et kõik mis neil seal kirjas, on puhas kuld ja kui isegi on, siis seal pole midagi sellist, mis reedaks kogu süsteemi töötamist.

    Mina üksikisikuna ei ole nii võimekas, et lahti muukida kogu süsteemi aga nii palju kui mul analüüsimis võimet on, olen ma loonud ja aegadejooksul suutnud täiustada Pokerstarsis oma teoreemi! Siinkohal mainiksin ära, et teistes võrgustikes ma mängin endiselt puhta skilliga - lihtsalt seetõttu, et pole veel jälile saanud milllegile sügavuti. Eriti predeterminated boardidega süsteemides on see vähe teistsugune muusika. Muidugi on mul ka microgamingu tarkvara kohta omad järeldused aga ei midagi väga sügavat.

  2. #22

    Re: Pokerstars Algorithms

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  3. #23
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Pokerstars Algorithms

    Mul ka semu teab täpselt millal ja kuidas stars annab, prindib nagu jesus.



    no joke

    suited connidega minraisedcallallinnidnüüdolentaga100%agapeancall imakunasuckoudin100%jnejnnejne aga toimib.

  4. #24
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Näita siis tulemusi või tõestusi ning kui ongi nii siis miks jagad valuable infot välja? See tõstaks eelist fieldi ees nii tohutult, et paar kuud lappamist ning edasi istud palm all, imed kookosejooki ning samal ajal mingi pärdik imeb sinu kookost.
    Diskuteerin siinse kommuuniga, st Jagan välja küll aga üksnes eestlastele, ma võiks 2p2s ka postitada aga see oleks riskante 2 põhjusel(s.h minetaksin oma eelise). Ja mu teoreem pole veel täiuslik. Mingi video koos kommentaaridega peaks asja ära ajama.


    Edit: Senikaua kuni asi massidesse ei lähe ja P. süsteeme ei muuda ei ole mul kaotada suurt midagi, ma saan oma stäki üles kasutades oma teadmisi, sest omades vastavat statistikat, ma tean millal mu käed connectivad boardiga paremini kui vastaste käed ja millal turn ja river toovad abi ja millal mu käed saaksid crackitud. Kui juhtubki, et lauas tegutseb samasugune trikitaja nagu mina siis ma võin lihtsalt tast eemale hoida. Kui FT jõuab mitu "teadjat" tekib jah mitmeid küsimusi..
    Viimati muudetud BentleyMulsanne poolt : 27.05.12 at 18:47

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokerstars Algorithms

    No iga süsteem, mis inimese tehtud on, peaks ka inimese poolt lahti muugitav olema. Räägi parem sellest microgamingu rng-st natuke :) Sest see sitt on rigged nkn.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokerstars Algorithms

    video oleks nuts ja TINGIMATA kommentaaridega. Õhtuks saad valmis?

  7. #27
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Pokerstars Algorithms

    Hea näide ka

    Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t30 - 9 players - View hand 1777573
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: t2829 M = 4.39
    UTG+2: t2940 M = 4.56
    MP1: t3262 M = 5.06
    MP2: t2222 M = 3.44
    CO: t3698 M = 5.73
    BTN: t13168 M = 20.42
    SB: t5738 M = 8.90
    BB: t12223 M = 18.95
    Hero (UTG): t10990 M = 17.04

    Pre Flop: (t645) Hero is UTG with 9 8
    Hero raises to t500, UTG+1 raises to t2799 all in, 7 folds, Hero calls t2299

    Flop: (t6243) 2 J 2 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t6243) T (2 players - 1 is all in)

    River: (t6243) 7 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t6243
    UTG+1 shows A A (two pair, Aces and Deuces)
    Hero shows 9 8 (a straight, Seven to Jack)
    Hero wins t6243

  8. #28

    Re: Pokerstars Algorithms

    Ise juba proovisin järgi, ja kinnitan, et töötab!

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Pokerstars Algorithms

    Eesti Nokia on tulekul !

  10. #30
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2012
    Postitusi
    17

    Re: Pokerstars Algorithms

    See on küll õige imo et starsis kaotab shortstack vs bigstack 70% vähemalt

  11. #31
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2012
    Postitusi
    17

    Re: Pokerstars Algorithms

    Flippe ofc

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokerstars Algorithms

    Ma arvan, et see info on juba kulutulena PokerStarsi turvaosakonna kõrvuni jõudnud ja lähima paari tunni jooksul tuleb erakorraline update peale mida on kõik juba segamini aetud- iga 12 asemel tuleb shove iga 2 jaotuse tagant ja absull kõigega, muidu süsteem ei tööta.

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Pokerstars Algorithms

    vanda, naha on, et oled tana eriti ylemeelikus tujus ja naljatad igas teemas.
    t6siselt raakides on aga lol vaadata, kuidas kogu foorum kiibitseb teemat, lootes, et keegi respekteeritud kasutaja tuleks ja kirjutaks oodatud read "t66tab, soovitan teilegi". samas, keegi enda dollaritega testida ei soovi.

  14. #34

    Re: Pokerstars Algorithms

    bahahaha :D :D

    Oot sa foldid siis ees olles kuna oled kindel et kaotad?

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tegelesid juba aastal 2000 "aukude" otsimisega?

    Here is the story of my experience with ParadisePoker.

    I started to play with ParadasePoker in December. I won some, I lost some. I consider myself a good player, so after a month I have asked myself a question: is was clear most people there play very badly, so why wasn't I winning a lot? I started to analyze plays. I found two strange patterns:

    1. Everytime I sit down to play after being absent for more than an hour, I get better cards for first several hands than for the rest of the game. I even tried to always call with bad cards for the first 10 hands and I just kept getting great cards on 5,6,7 streets. Could it be a coincident? I repeated this experiment 75 times and was true in 62 cases (82%). My conclusion is that a player is being lured into play.

    2. The same few people seem to win much more money than the rest. Are they better players? Could be.

    I started to watch them very carefully. I have isolated two players that often called at the river with a small cards, like a pair of 9s and won over another player pair of 8's. I have also seen three games within 2 weeks with four players at the river, one having an Ace high flush, one a JJJ88 full house, one a QQQTT full house and one 7777 with only one 7 showing. In all three cases, the cards were exactly the same, though the players positions were different. In all three cases the same player won (one of the two I mention above). I would have never noticed the pattern if I wasn't specifically looking and writing the games down. On last Saturday I finally got one of these two players to play heads up against me. Unless he was a psychic, he simply knew my cards. He folded 2 showing kings at exactly the moment I got a J to my pocket Jacks, he raised me with Ts and 4s when I had 9s and 2s, when I had 3 of the same suit showing, he folded if I had a flush, and stayed if I didn't. After that I was absolutely convinced that the game was crooked. After the game I wrote a big letter to ParadisePoker, explaining my findings. No response. When I tried to connect on Sunday, the server didn't get me through. I wrote a question to their support. The reply was weird: they wrote that according to their records another user was connected from my computer and was involved in a staged game with the purpose of moving money from one account to another. They have cut off access from my machine and disabled my password. The computer is at my house and I know for sure that no one can access it without my knowledge. Therefore, I conclude that they simply cut me off under some wild pretense. They have not answered any of my e-mail for the last 3 days. I don't even know if they intend ever to return money from my account.

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Pokerstars Algorithms

    Teema algataja on tegelikult ka Pealtnägijas käinud.
    http://www.ohtuleht.ee/396399

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokerstars Algorithms

    lives saab samamoodi lutiinovit, niiet pigem on kogu mäng rigged siiski

  18. #38
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    bahahaha :D :D

    Oot sa foldid siis ees olles kuna oled kindel et kaotad?
    MTT`del ei tähenda preflopp rahade sisse saamine ees olles ÜKSIKU mängu lõikes suurt midagi, kui jutt on ca 10-15 korrast oma suuruse stäki vastu, st paras Bingo .Pikas perspektiivis on see muidugi tore aga mitte P kohas.10 ja enam jaotust võita prealliniga või flopist alliniga on siiski luck(P`s on see mitte enam luck vaid süsteemi otsus). Cashis on rahade sisse saamine ees olles KOHUSTUSLIK(kas ka P`s ei hakka sõna võtma aga kasumit see kindlasti toob) . Minu süsteem töötab minujaoks, jutt MTT`dest.

    St seda, kui ma oma süsteemi järgi olen villiani vastu antud jaotuses kindel kaotaja ja mul on parem käsi preflopp ja keegi lükkab nuppe siis ma teen selle Veidra foldi. Kui ma connecktin boardiga flopiga mõistlikult ja reaalselt(matemaatiliselt) käe võitmise tõenäosus on suur kuid ma oma süsteemi järgi peaksin olema kaotaja villiani vastu siis ma siiski callin väikseid bette või ise betin deep olles, et saada täiendavat statistikat oma süsteemile või saada vastane FOLDIMA. Ehk ühesõnaga ma ei flippa ega pane nuppe preflopp, ega flopist kui olen kindel kaotaja oma süsteemi järgi. See pole Live mäng või mingi muu pokkeri võrgustik, kus ma seda peaaegu(99%) alati teen!
    Nähes juba turni ja suutes vastane jaotusel saadud info ja eelneva info põhjal kitsama range peale panna võin ma minna oma süsteemi vastu(sest mu süsteem ei ole veel täiesti täiuslik), ehk callida end commited`ivalt sisse või ise leadida, kui tegemist on "micro" outeriga. Mida rohkem ma olen oma süsteemile kinnitust saanud, seda enam ma olen oma mängu muutnud ja see kuidas ma P`s mängin, on pikem teema, video puhul saab selgust. Ma loodan siiralt, et see mida ma P`s teen ei hakka mõjutama mu learning curve, ehk mu mängu muudes keskkondades (Live, Teised võrgustikud) - Kui see juhtub olen ma kaotanud millegi väga olulise omale - oskuse mängida . Ja NB Omaha MTT`del ja Horses ma küll kasutan oma süsteeme aga natuke teise nurga alt!

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokerstars Algorithms

    lol Omaha system by Bentley
    Horse system by Bentley
    tõsiselt rääkides, siis video on juba KOHUSTUSLIK. Millal sa selle valmis treid?

  20. #40
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokerstars Algorithms

    Teemaalgataja, ma ei ürita solvata, lihtsalt sinu aitamiseks: sul on tõenäoliselt algfaasis või juba avaldunud skisofreenia. Ei tee paha spetsialistiga nõu pidada, tänapäeval on väga tõhusad ja samas mitte väga tõsiste kõrvalmõjudega ravimid.

    Miks ma nii ütlen? See, et sa arvad, et on rigged, ei anna veel põhjust. See, et sa kirjutad sellest põhjaliku ülevaate, samuti mitte. Lihtsalt lugedes sinu teksti jääb mulje, et su ajusse kuhjuvad suvalised arvulised sündmused ja sa paned need süsteemsesse mustrisse, mis sinu arvates on vettpidav, kuid ülejäänute hinnangul täielik ajuvabadus. Soovitan kaaluda mu soovitust.

Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES