Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
lol kui retarded teema..
Börsimaaklerid ostavad vajaliku infot- millal mis muutub.

Iga Online pokkerimängija, kes mängib elukutseliselt, soov on cashida aina enam ja enam - miks ka mitte tabada ära kuidas algoritm töötab . Online pokkeri algusaastatel oli asi lihtne, kavalad sepad suutsid kindlaks määrata, millised kaardid tulevad turni ja riverisse. Kuid praegu on süsteemid nii heaks tehtud, et teadaolevalt pole keegi lahti muukinud! Kuid retarded teemast on asi kaugel, tuleb mõista, et Online pokker on siiski üles ehitatud algoritmide peale mitte puhta juhuslikuse. Kuigi on ka võimalus, et kunagi juurdub laiemalt selline süsteem, kus hakatakse online sisse loopima Reaalseid Live Diileri poolt jagatud jaotusi. Kuid vaevalt see kunagi domineerima hakkab online pokkeri maastikul. Senikaua kuni on algoritmid, senikaua on ka võimalus neid lahti muukida. Pokerstarsi lehel on ära mainitud kuidas nende pRNG töötab kaudselt aga see hõlmab peamiselt taskukaartide jaotumist mitte boardi kujunemist - Ma ei väidagi, et kõik mis neil seal kirjas, on puhas kuld ja kui isegi on, siis seal pole midagi sellist, mis reedaks kogu süsteemi töötamist.

Mina üksikisikuna ei ole nii võimekas, et lahti muukida kogu süsteemi aga nii palju kui mul analüüsimis võimet on, olen ma loonud ja aegadejooksul suutnud täiustada Pokerstarsis oma teoreemi! Siinkohal mainiksin ära, et teistes võrgustikes ma mängin endiselt puhta skilliga - lihtsalt seetõttu, et pole veel jälile saanud milllegile sügavuti. Eriti predeterminated boardidega süsteemides on see vähe teistsugune muusika. Muidugi on mul ka microgamingu tarkvara kohta omad järeldused aga ei midagi väga sügavat.