Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Teema: kokkumäng

  1. #1
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Unhappy kokkumäng

    Vabandan, kui kogemata avan uue teema. Olen pokkeris suht algaja, siiamaani olen vastused saanud kõigile küsimustele foorumist.
    Täna aga selline juhtum,,2 aasta jooksul näen esimest korda.
    Pokerstars, 10 minutit tagasi . Mängin 1,5 $ sisseostuga STN GO-d, 6 max, 2 saavad rahadesse . Kukun esimesena välja, OK. Peale minu jäävad stäkkliider inglane, 2 brasiillast, ja venelane. Brassid mängisid otseselt kokku, saan aru, et JOKK, KUIGI NII POLE OLUS. aGA NAD kukkusid omavahel üksteisega kommenteerima, kuidas venelane välja saada, inglase võtsid ka maha. Portugali keeles õpetasid seal teine teist, ühel oli stäkk 11 korda teisest suurem, meelega loovutati kaarte üksteisele ja ülbelt kommenteeriti portugali keeles. j VÕITSIVADKI KAHEPEALE ÄRA...Selge see, et summa tühine, ja põhimõtteliselt minusseei puutu, kuna kukkusin ilma mingi kokkumänguta välja...aga siin foorumis on vahest eetikast juttu olnud---kas nii on siis eetiline`? Minu meelest küll ei ole...
    Lugupidamisega panama1900

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: kokkumäng

    Obv, et ei ole eetiline, imo saada starsi supporti kiri ja nickid ja las võtavad ette midagi. Otseselt ei tea, kas ühe korra peale midagi tehakse, aga kindlasti hakatakse neid vendasid jälgima ja kui seda esineb rohkemaid kordi, siis suht kindel, et saavad bani.

  3. #3
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Re: kokkumäng

    igaks juhuks panin turniiri numbri kirja. Muidu oleks veel arusaadav olnud, aga nad demonstreerisid varjamatult oma taskukaarte, spetsiaalselt loobudes, et teistele ära teha. Nii otsest kokkumängu pole veel näinud...Aga kui nii arvate, siis saadan Starsi kirja.

  4. #4
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: kokkumäng

    obv saada, olgugi et tegemist madala sisseostuga, siis sellien käitumine on igas limiidis AKSEPTEERIMATU. loodan et vintis peaga ei misspellinud:P

  5. #5
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Re: kokkumäng

    Tsitaat Algselt postitas vass Vaata postitust
    obv saada, olgugi et tegemist madala sisseostuga, siis sellien käitumine on igas limiidis AKSEPTEERIMATU. loodan et vintis peaga ei misspellinud:P
    Ma ei tea, mis see mispspellinud on, kuid olin täitsa adekvaatne ja saatsin kirja Starsi ära,

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: kokkumäng

    Ta mõtles enda sõna Aksepteerimatu ja misspellimise all seda, et ega ta täis peaga seda valesti ei kirjutanud

  7. #7
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Re: kokkumäng

    Accept oli kunagi selline hea heavy metal ansambel muuseas, kui keegi veel mäletab. Mängis sellist jõulist rockmuusikat...

  8. #8

    Re: kokkumäng

    Äkki saad selle handhistory siia copida? Selliseid alati huvitav lugeda.

  9. #9
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: kokkumäng

    Kaks venelast koinisid mind samamoodi turniiri finaallauas kui 3 alles. Chatis ytlesid yksteisele käsi ette ja kommenteerisid mu mängu. Saatsin ka supporti kirja, aga ei teagi mis nendest sai. Ise panin turna kinni.

  10. #10
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: kokkumäng

    Oleksid pidanud kohe: CALL MODERATOR vajutama. English only kõigis laudades.

    Isiklikult ei kujuta ettegi näiteks suuremate sisseostutega 6max sng-del ntx, et kui palju seda kokkumängu seal olla võib. Kindlasti mingil määral seda on.

  11. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: kokkumäng

    Ise panin ka chatis kohe, et mode tuleks kohale. Said hoiatuse, aga kui tüüp lahkus lasid samamoodi edasi.
    Vene keel eriti hea ka mul pole, sain jutust delayga aru aint ja mingitest obvious sõimu lausetest.
    Softplaysid ka muidugi yksteist, seega mängisin nagu kahe inimese vastu korraga HU-d.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.06.12 at 11:16

  12. #12

    Re: kokkumäng

    kindlasti saada starsi kiri - kui kokkumäng tuvastatakse siis hüvitab pokerstars sulle selle sng raha.
    ise olen vähemalt 3x saaanud meili, et on tuvastatud kokkumäng ja sinu kontole on kantud refund

  13. #13
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Red face Re: kokkumäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Äkki saad selle handhistory siia copida? Selliseid alati huvitav lugeda.
    Pean kahjuks tunnistama, et ei oska neid käsi postitada. Aga saatsin Starsi kirja, lubati uurida ja tänati tagasiside eest..

  14. #14
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Re: kokkumäng

    Ei, välja kukkusin esimesena, selle vastu pole midagi ütelda...Aga kuidas ülejäänud mäng toimus---demonstratiivselt loobuti üksteisele, loobudes näidati taskupaare jne..Olen algaja, mingi 2 ja pool aastat mänginud, sedagi miklrolimiitides, aga nii ülbet värki nägin esimest korda---eks nad arvestasid sellega, et venelased palju inglise keelt ei räägi, ja inglased ka suurt peale oma emakeele ei räägi . Eestlane saab niipalju aru küll, millal ajavad niisama juttu, ja millal kommenteeritakse käsi. Vahet pole, siis kas rumeenia, hispaania või portugali keeles..Mingites mitte-euroopa kätes võiks jah probleem tekkida, agA SEE SELLEKS...

  15. #15
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Estonia, Paide
    Postitusi
    16

    Re: kokkumäng

    Selles mõttes on 9 või 10 inimese STN GO-d kindlamad, 2 suli, kui mängivadki kokku, ei garanteeri see neile veel totaalselt eelisseisundit...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES