Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Riveri call võib antud käes esmapilgul küll väga optimistlik tunduda, aga antud villane oli täielik närvihaige nuppude vajutaja.
    Sample 61 kätt.

    Alustame siis kohe agroga mis oli 21 Total (Flop 14, Turn inf. , River inf.)

    SB BB näitajad on kyll lahjad, aga see iseloomustab vähe antud hullu. SB:77, BB:54
    CB:80, 2B:50
    3bet:90.. yep 90 my friends, ühtegi korda ei foldinud 3betile. (yep any2ga callis) 4bettinud pole.

    100% raises c-bette olgu siis 3bet pot või tavaline pot.

    Veel iseloomustaks, et kui ma 3beti callisin, siis ta bettis alati flopis potsize beti ja enamasti ka turni.

    Ise avasin ta vastu 1.50$ ainult premiumitega ja muidu obv minraise.


    Käsi ise selline.


    Cake Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players -

    BB: $74.00
    Hero (BTN/SB): $78.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q J
    Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

    Flop: ($9.00) 3 7 J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($9.00) 3 (2 players)
    BB bets $6.00, Hero calls $6

    River: ($21.00) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $10.50, BB raises to $63.50, Hero ?(indeed mul on 100bb callida)



    Kuna ta on nii agressive siis jätsin flopi cbetimata ja lootsin, et ta later tänavatel ise betib. (polnud postflop station vaid lihtsalt agronoom)
    Turni call standard... riveril ma arvasin, et ta annab alla ning seega tahtsin oma kätt valuebettida. (7-8$ oleks vast parem olnud tho).


    Isiklikult ma panen villase riveril complete airi peale.

    Pole ühtegi korda näinud, et ta mingit kätt slowplayks, 3x on bluffiga kõrbenud. (no pair no draw type hand)
    Usun, et kui antud villasel oleks käsi siis ta betiks seda.


    Antud juhul siis kui ta midagi flopis tabab siis ta betib, turn on pmst blank, aga isegi kui ta selle 3e kinni naksas siis ta barreldaks riveri ka mitte ei teeks c/r ma arvan.
    Seega ma ei näe mitte ühtegi kätt mida ta for value seal riveril raiseb. Nõrgad/keskmised kunnid ta betiks ka riveril mitte, et c/r AI ma arvan, rääkimata backdooritud flushist.
    Lisaks by default väga paljudel agronoomidel on komme väiksed bette raiseda, sest pmst käsi ju suht face up, mida ma seal ikka betin kui tahan thin value. Villasel easy shoveda õhuga.

    Mida arvata antud käest, kas call on antud info puhul õigustatud.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.06.12 at 11:47

  2. #2

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Ma foldin all day long .. floppi ma ei checki kunagi järgi

  3. #3

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Ma ikkagi vbet foldiks, ei eelda, et teeb siin total airiga 150bb deep blufi, kui ta nii agro on ja blufib kogu aeg, siis saame talt raha ka hiljem kätte.
    Kui ma taolise calle teen ja vastu hambaid saan, siis mul mäng laguneb ära ja siis kaotan veel rohkem raha : D

  4. #4
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Miks sa floppi järgi ei checki? Bettida on ju ajuvaba siukse vast, parem lasta tal ise bettida later streetidel.
    Ega ta station pole, oskab foldida küll. Kui nii agresiivne mängija seal floppi ei beti (stnrdis 3bet potis 100% potsize bet tal) siis miks ise bettida. Järelikult tal pole seal midagi ja tuleb kuidagi muudmoodi value saada, me ei taha, et ta foldiks ju (mida ta obv teeb kui me betime).

    Inimene 3betib mind 90%, lõpuks saame premiumi ja hitime top paari. Vastane esimest korda checkib flopi siis tahame teda potist välja visata kui ise betime? no f way
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.06.12 at 12:38

  5. #5
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    midagi ei klapi. sa ei taha bettida, sest kardad, et ta foldib flopis. ja nüüd arvad, et ta blufib riveris?
    kas ta siis juba flopis ei blufiks ka? imo fold ikka

  6. #6

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Postide järgi tunudb, et OP oli mängides in the zone, callis ja vastasel oli air ja siis tuli post siia:)

    Käest nii palju, et see on nii kuradi imelikult mängitud käsi, et raske on lihtsalt peale vaadates öelda ja mängides oleks otsus kindlalt kergem vastu võtta arvestades game flowd ja ma ei tea, nõme on öelda, aga sisetunnet vms, mis tuleb olenevalt vastase mängust.

    Jättes aga kõik selle kõrvale, siis Nikil on selles suhtes õigus, et kui vastane check-foldib flopi sinu meelest alati, siis miks ta peaks nüüd bluffima? Samas sinu käsi on superweak tema silmis ja agromonkeyd tabavad selle väga hästi ära. Pmst kui tal on veel põhjust arvata, et sa flushdrawd raiseksid turnis, siis pole tal riveris lihtsalt mitte midagi karta. J ja K peale ta sind päris kindlasti ei pane. Põhimõtteliselt sul ei ole ranges mitte ühtegi tugevat kätt, seega ei näe ma muud põhjust, miks ta peaks riveri shovema, kui selleks, et sind mingilt käelt maha saada.

    Samas võib tal alati olla KK/77, sest agrodele meeldib slowplayda, ja loodab, et sa said flushi:)

    Mina calliks ikkagi, nii tugevaid käsi on raske saada ja bluffida on palju kergem:D


    edit: checkiks ise riveril ilmselt järgi, sest flopi check tundub mulle ka kahtlane ja oleks vaja samplet millega ta seda teeb. Valuebettida ei tahaks J - kui betiks oleks see inducemiseks ja oleksin valmis alati callima raise. Käsi millega agro vastane as played lihtsalt check-callib riveri ja mida me beadime ei ole peaaegu ühtegi.

    edit2: kui callisid, siis vastasel oli AQ eks.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 14.06.12 at 13:43

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Flopi järgi check meeldib, selliste agronoomide vastu standard imo.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui nii agresiivne mängija seal floppi ei beti (stnrdis 3bet potis 100% potsize bet tal) siis miks ise bettida. Järelikult tal pole seal midagi ja tuleb kuidagi muudmoodi value saada, me ei taha, et ta foldiks ju (mida ta obv teeb kui me betime).
    Kui agro mängija nii head flopi esimest korda ei cbeti siis ma oleks natuke ettevaatlik. Paneks mõned monsterid ka range. Palju check-raisenud on? Vb plaanis juba flopis seda teha? Check-foldinud on varem?

    Oleks kõik samamoodi mänginud, aga riveri shove peale foldin. Airi on ta ranges küll, aga on ka backdoor mast, trips ja FH.

  8. #8
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Samas võib tal alati olla KK/77, sest agrodele meeldib slowplayda, ja loodab, et sa said flushi:)

    vbl sample liiga väike, et seda otsustada, aga k6ik toimus straight forward, elusees ei slowplays see siuksed monstereid

    Mina calliks ikkagi, nii tugevaid käsi on raske saada ja bluffida on palju kergem:D

    Seda mõtlesin minagi, ta ranges on lihtsalt bluffe meeletult rohkem kui real hande



    edit2: kui callisid, siis vastasel oli AQ eks.

    Nop.
    .
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.06.12 at 14:18

  9. #9
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust

    Kui agro mängija nii head flopi esimest korda ei cbeti siis ma oleks natuke ettevaatlik. Paneks mõned monsterid ka range. Palju check-raisenud on? Vb plaanis juba flopis seda teha? Check-foldinud on varem?

    Oleks kõik samamoodi mänginud, aga riveri shove peale foldin. Airi on ta ranges küll, aga on ka backdoor mast, trips ja FH.
    Ei mäleta, et oleks check raisenud. Straight forward bet bet monkey.

    Väga raske on sõnadega seda mängijat kirjeldada, inimene vajutas lihtsalt nuppe. Arvestades, et hyper agro barreldada monkey siis miks ta yhtäki peaks otsustama, et oh slowplayme... siukest playd tema arsenalis polnud.


    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    midagi ei klapi. sa ei taha bettida, sest kardad, et ta foldib flopis. ja nüüd arvad, et ta blufib riveris?
    kas ta siis juba flopis ei blufiks ka? imo fold ikka
    Jamh, ei oska seda sõnadesse panna. Lihtsalt ta liin on nii fucked up.
    Ei uskunud lihtsalt, et ta oma mängu minuti pealt fundamendaalselt muudab, ning hakkab mingeid ime playsid tegema for value tegema.
    3bet range obv meeletult lai, 3betib kõike peale 92o,82o ja madalamad 2xid. Riveri lükke obv ebaoluline selles mõttes.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.06.12 at 14:09

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust

    edit2: kui callisid, siis vastasel oli AQ eks.
    Miks AQ peale vastase panid? Vastase 3bet range on terve kaardipakk.
    Näiteks 10% 3bet=kõik paarid,KQo+ ja isegi siis siukeseid kaarte raske antud situatsioonis pakkuda. Miks just konkreetne käsi.

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Suht kindlalt stabiks floppi, 3bet pot. Kuiv laud, vastase ck/r sagedus suur ja board ei hiti meid hästi.
    Ise arvan, et said owni 53/k3 vms käelt.

  12. #12
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Kas see flopi check tema poolt antud info järgi veits kahtlane ei ole? pakuks ,et hittis seti ,bettis turni ja riveril c-r ai lootes ,et sina hittisid flushi?
    e.floppis võtaks rahulikult ju 3x,7x,jx + igasugused low paarid ja QQ,KK,AA välja kuna nendeda ta raudselt c bettiks....As played tundub nagu küttaks ikka nutsiga...
    Viimati muudetud isutuba poolt : 14.06.12 at 19:33

  13. #13
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    Kas see flopi check tema poolt antud info järgi veits kahtlane ei ole?
    Esimest korda tegi nii, vbl kahtlane jamh dunno.

  14. #14
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Postide järgi tunudb, et OP oli mängides in the zone, callis ja vastasel oli air ja siis tuli post siia:)
    Nii ta oli jamh.
    Tahtsin lihtsalt teada kas keegi nõustub mu teooriaga ja kas ma olin ikka ratsionaalse mõtlemise juures seda calli tehes.
    Kahjuks jah gameflowd ei saa edastada mis pani mind seda otsust tegema.

    Cake Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1795862
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $74.00
    Hero (BTN/SB): $78.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q J
    Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

    Flop: ($9.00) 3 7 J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($9.00) 3 (2 players)
    BB bets $6.00, Hero calls $6

    River: ($21.00) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $10.50, BB raises to $63.50, Hero calls $53

    Final Pot: $148.00
    BB shows A 4
    Hero shows Q J
    Hero wins $147.50
    (Rake: $0.50)

  15. #15

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks AQ peale vastase panid? Vastase 3bet range on terve kaardipakk.
    Näiteks 10% 3bet=kõik paarid,KQo+ ja isegi siis siukeseid kaarte raske antud situatsioonis pakkuda. Miks just konkreetne käsi.

    Ma ei tea, tundus bluffidest suht loogine.

    Lühidalt flopil showdown olemas kuid betida pole vaja, turnil perfect kaart A highga kätt kaitsta/vbettida ja riveril ka showdown olemas, aga su beti peale igaks juhuks shoveda, sest ma usun, et ta arvas, et sa b-f peaaegu kogu oma range.

    Mina oleks samuti riveril betides callinud raise, seega minu silmis wp ja nh:)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.06.12 at 01:15

  16. #16
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Ära jäta floppi cbettimatta, eriti sellise hullu vastu kes võib siin otsa väänata ja igast trikke teha ja saad ehk rahuga TPGK nupud sisse.

    Riveri foldin, sul on puhas bluffcatcher ja tal võib väga palju value käsi olla sellisel boardil millega shoveb.

  17. #17
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Enam siuksed calle pole eriti plaanis teha jamh, see oli mingi eriline kuju. Lihtsalt tundsin, et bluffe kõvasti rohkem kui valuekäsi lihtsalt.
    Antud vastasega veel siuke käsi. Meelega obv panin 3x 4beti (ei meeldinud tal nendele foldida eriti)

    Cake Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1797090
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $178.18
    BB: $57.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q Q
    Hero raises to $1.50, BB raises to $5, Hero raises to $15, BB calls $10

    Flop: ($30.00) 4 9 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $14.00, BB raises to $42.50, Hero calls $28.50

    Turn: ($115.00) 6 (2 players)

    River: ($115.00) 3 (2 players)

    Final Pot: $115.00
    Hero shows Q Q
    BB shows Q J
    Hero wins $114.50
    (Rake: $0.50)
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.06.12 at 23:03

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ära jäta floppi cbettimatta, eriti sellise hullu vastu kes võib siin otsa väänata ja igast trikke teha ja saad ehk rahuga TPGK nupud sisse.
    Ta ei saa cbettida flopis

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 150bb deep, riveri otsus 2nd pairiga maniaki vastu.

    Ok, lihtsalt bettimata siis :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES