Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 66
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    ONGAME tubade arutlus

    Tere! Kuna toweri teema on 56 lk täis juttu mis seondub ainult toweriga, siis see võiks olla üldine ongame teema. Sealt väga raske leida ülesse midagi muud, kuna tigrano ja ta pande ajavad seal ka oma turniiride jms. juttu, siis teema üleküllastunud.
    Võiksime siin teemas üldisemaid asju arutada, scriptid, teised toad, boonused jms. Kui ranka leiab, et see jama siis võib kinni panna.


    Teen otsa lahti -

    visake ongame scripte, mis muudaks mängimise lihtsamaks. Ise mängin nüüd betsafes sain seal 200 dollari sign up bonuse ja clearib 8x

  2. #2

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Kui teen Heypokeris 12. laua lahti, siis tuleb teade, et "12 lauda on juba lahti" ja rohkem laudu avada ei luba. Kas see on alati nii olnud ongames, või ainult Heypokeris? Kas keegi teab?

  3. #3

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kui teen Heypokeris 12. laua lahti, siis tuleb teade, et "12 lauda on juba lahti" ja rohkem laudu avada ei luba. Kas see on alati nii olnud ongames, või ainult Heypokeris? Kas keegi teab?
    Selleks, et rohkem laudu saada, pead panema lauad waiting listi. Kui 12 lauda on lahti ja tahad näiteks uut lauda teha, siis ta tõesti ütleb, et rohkem ei saa.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    http://www.betpot.info/ongame.html kasutan ise seda programmi päris mugavaks teeb.


    Mingi piraatlusekeiss tundub.

  5. #5

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Kas keegi Heypokerist punktide eest selle heypoker kit'i (t-särk + dressikas) on juba saanud?
    Sain eile 2000 punkti täis ja saatsin maili ära sinna. Näis, kas tuleb ka nänni.
    Et kui keegi juba saanud on, siis kaua mailisaatmisest paki saamiseni aega läks?

  6. #6

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Kas keegi Heypokerist punktide eest selle heypoker kit'i (t-särk + dressikas) on juba saanud?
    Sain eile 2000 punkti täis ja saatsin maili ära sinna. Näis, kas tuleb ka nänni.
    Et kui keegi juba saanud on, siis kaua mailisaatmisest paki saamiseni aega läks?
    Ma saatsin juba ikka päris ammu kirja ära. Mingi aja pärast tuli kiri vastu ja küsiti suurust. Vastasin ära ja siis oli tükk aega vaikus. Siis kirjutasin uuesti, et noh saab või ei saa. Siis ütlesid, et jah neil mingid komplikatsioonid olnud, et panevad kohe teele ja see viimane kiri oli umbes kuu aega tagasi või midagi taolist. >:( Isegi PSi gear tuli kiiremini. Peab uue kirja saatma. :-\

  7. #7

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Siis jama kui asjad nii käivad seal. Mis seals ikka.
    Kes kannatab, see kaua elab ja mängib.
    Loodame, et saavad ikka jooksma oma promo, nii nagu peab.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma saatsin juba ikka päris ammu kirja ära. Mingi aja pärast tuli kiri vastu ja küsiti suurust. Vastasin ära ja siis oli tükk aega vaikus. Siis kirjutasin uuesti, et noh saab või ei saa. Siis ütlesid, et jah neil mingid komplikatsioonid olnud, et panevad kohe teele ja see viimane kiri oli umbes kuu aega tagasi või midagi taolist. >:( Isegi PSi gear tuli kiiremini. Peab uue kirja saatma. :-\
    Mõtlesin, et oled ikka kätte saanud. See promo on neil olnud jura algusest peale. Loodan, et saad varsti asjad kätte.

  9. #9

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Viimases kirjas lubati mulle mai keskel neid riideid.

  10. #10

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Mulle tuli ka nüüd vastus sealt, et neil praegu ladu tühi ja mai keskel saadavad.

  11. #11

    Re: ONGAME tubade arutlus

    On mõni ongame-i tuba ka, kus saaks läbi uneti näiteks raha sisse kanda?

  12. #12

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    http://www.betpot.info/ongame.html kasutan ise seda programmi päris mugavaks teeb.


    Mingi piraatlusekeiss tundub.
    see programm meeldib ka mulle, hea multitableda
    margus aga mul need nupud ei toota postflopis kui ma esimesena pean betima, küll aga sisi kui keegi donk beti teinud vms.
    ehk oskad aidata ? peab vist midaig muutma seal

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    ma ei tea mul täitsa töötab, kas sa selle kalibreerimise tegid ära?

  14. #14

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma ei tea mul täitsa töötab, kas sa selle kalibreerimise tegid ära?
    ei ole teinud , teen ära kui mängima hakkan.

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    On mõni ongame-i tuba ka, kus saaks läbi uneti näiteks raha sisse kanda?
    Ei, kogu Ongames kehtib üks süsteem, Moneybookersiga probleeme pole.

  16. #16

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Selge :)
    Kuid millises toas on kõigeparemad boonused? (sign-up, rakeback, reload bonus?)

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Selge :)
    Kuid millises toas on kõigeparemad boonused? (sign-up, rakeback, reload bonus?)
    Kõik sõltub palju mängid jne. Foorumil on sidemed 3 Ongame toaga: RedKings, Tower, Heypoker. Igal toal on oma eelised jne ja praegu on üldse Ongames keerulised ajad, kuna Ongame keelas 8x boonuste andmise ära.

    RedKingsis saame pakkuda järgnevaid PokkeriProd deposiit boonuseid:


    PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
    PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
    PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days


    Kui ükski ei sobi, saab ka ehk midagi paremat väja mõelda ;D

    Toweris on praegu segased ajad, aga seal on igasugu kaudseid freerolle ja muid üritusi palju. Samuti on deposiit boonused veel vinged ja saab ka hea tahtmise juures reload boonuseid.

    Toweri foorumi link: http://www.towergaming.com/affiliate...15&size=468x60.

    Heypokeris on samuti sidemed, aga nendest räägin ainult msn, sest Teile tehakse personaalne pakkumine.

    Heypokkeri liitumiskood: pokkeriprod

    Esmaspäeval on üleval foorumis ka kõikide tubade kohta tutvustav artikkel, samuti ka Ongame kohta üldist juttu.

    Nende 3 toaga majandades, ei pea kartma, et keegi ilma boonusteta peaks mängima, alati nuputame midagi välja ;D






  18. #18

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

    Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

    Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?
    Eraldi rakebacki ei ole. Aga selle asemel on boonused ja muud asjad.

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

    Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?
    Ongames ei tohi rackebacki tagasi anda. Ning nl10 oleks see rakeback mingi 15$ ehk kuus ;D sest boonused on ise juba 40% rakeback + kaudsed rakeback asjad, punnide eest turniiripiletid, poest nänni tellimine jne. Kohe kohe muutub ka paljudel tubadel affiliate süsteem, mis ei näita enam kasutajanimesi ja kõik jookseb ühte patta, seega ei saa ka väljavõtteid, kui keegi tahkski salaja rakebacki maksta.

    Ongame võitleb tugevalt tubadega, kes nende ettekirjutusi ei täida, seega võib lähiajal juhtuda, et mõni skinn saab võrgust kinga.

    Suurtematele grinderitele saab lihtsalt muudmoodi teha paremadi pakkumisi, aga neid tehakse personaalselt, pokkeritoa manageriga rääkides.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES