Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 66
  1. #21
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Millal üldse normaalne traffic on ongameis? mingi kell 2 pole väga enam midagi mängida praegu nädala alguses ja üldse on mingi jõhker nitfest koos

  2. #22
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    ei tea no ikka on inimesi ütleme niii

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ei tea no ikka on inimesi ütleme niii
    +1 Isegi hommikuti, kui on vähe rahvast on päris mängitav, mingid imelikud fishid on laudades ja regulare ka vähem. Õhtuti laudade puudust ei ole ja fishe ka jagub.

    Ning enamus regularid on vägevad fishid ;D

  4. #24
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ongames ei tohi rackebacki tagasi anda. Ning nl10 oleks see rakeback mingi 15$ ehk kuus ;D sest boonused on ise juba 40% rakeback + kaudsed rakeback asjad, punnide eest turniiripiletid, poest nänni tellimine jne. Kohe kohe muutub ka paljudel tubadel affiliate süsteem, mis ei näita enam kasutajanimesi ja kõik jookseb ühte patta, seega ei saa ka väljavõtteid, kui keegi tahkski salaja rakebacki maksta.

    Ongame võitleb tugevalt tubadega, kes nende ettekirjutusi ei täida, seega võib lähiajal juhtuda, et mõni skinn saab võrgust kinga.

    Suurtematele grinderitele saab lihtsalt muudmoodi teha paremadi pakkumisi, aga neid tehakse personaalselt, pokkeritoa manageriga rääkides.
    eem, kas ikka on ongame's seis säherdune? imo 1 pp = 1$ rake'i ... ja kui on mingi 500$ boonust, siis 4k punni, 4k reiki... või ma olen millestki valesti aru saanud?

    see 1pp = 1$ rake'i jäi meelde kuskilt toweri lobbist kui keegi küsis staff'i käest seda... a ma võin eksida... keegi võib täpsustada ja ma võtan sõnad tagasi...

    nehow, tolle minu arvutuse kohaselt, 4k rake'i 500$ boonust, seega rb 12,5% ... a vahest ma siiski eksin?

  5. #25
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ONGAME tubade arutlus

    1pp ei võrdu kohe kindlasti 1$ rake'ga Ongame tubades. Ma täpset summat ei oska öelda, aga 1$ rake maksmise eest tuleb mitmeid punkte rohkem.

  6. #26

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Minu arust on Ongame punktisüsteem järgmine: et iga reigiks võetud $0,10 eest saavad kõik potis osalenud mängijad 0,10 punkti. Ehk kui lauas on 10 mängijat, 6 foldivad preflop ning, 4 vaatavad floppi, 2 lähevad pärast riverit all-in ning pot on 20 taala, siis kõik need neli mängijat, kes floppi vaatavad, saavad 1 punkti (kuna $1 läheb reigiks). Seega on kaudne rakeback boonuste mängimisel cashi lauas ikka vähemalt 40%, tõenäoliselt isegi rohkem.

    Turniire mängides on kaudne rakeback 8punkti/per boonus dollar pakkumise juures 60%. Ehk unustage need vuffloo-rakebackid ära sest isegi kui need olemas on, mingit reaalset raha sealt kohe kindlasti juurde ei saa. Ükski Ongame-sait ei maksa ühelegi affiliatele 60%+ rakebacki

  7. #27

    Re: ONGAME tubade arutlus

    mina olen vuflood saanud ja saan ka edasipdi. elu on ilus.

    60% rakebacki tõesti ükski affiliate (minu teada) ei saa aga see ei tähenda et poleks näiteks 8x boonused + 25-35% rakeback deale.

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Igal skinnil on omad pakkumised affiliatedele ja tõesti võimalusi on igasuguseid.

    Mida rohkem mängijaid seda suurem võimalus affiliatel hea diil saada, aga jah midagi väga suurt ei ole, kuna boonused moodustavad juba nii suure osa.

  9. #29

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Ma ei ole Ongame NL50-s oma 120k käe jooksul sellist donkfesti näinud nagu täna hommikust saadik. Enamus laudades vähemalt 2 totaalset fishi, täiesti imekäsi mängitakse :D Palju täiesti uusi ja võõraid mängijaid. Mingi tähtede seis või?

  10. #30
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ma ei ole Ongame NL50-s oma 120k käe jooksul sellist donkfesti näinud nagu täna hommikust saadik. Enamus laudades vähemalt 2 totaalset fishi, täiesti imekäsi mängitakse :D Palju täiesti uusi ja võõraid mängijaid. Mingi tähtede seis või?
    Fishe on tõesti palju, isegi hommikuti.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi

  12. #32

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi
    :) Tõesti, ma nende nittidega juba nii harjunud mängima, et täna oli alguses kohe tiba keeruline kohaneda. Ei olnudki nii, et kohe lajatad silmad kinni Cbeti 14/5 vennale, üllatusega avastasid, et vastas hoopis mingi 36/22 tegelane. Igatahes vaatamata mõnele bad beatile lõpupoole NL50-s lõpuks 6BI plussis. Loodame, et kevadfest jätkub :D

  13. #33
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    hollywood pokeris reload bonus 8x kes said kirja, kõik vist said:)

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D

  15. #35

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D
    Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.

  16. #36
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.
    ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.

    edit: vastasid ja asi lahenes väga profilt, et see boonus vabaneb samamoodi pointsidega, ehk siis suht mõttetu, kui mingi boonus ees.
    Et lükkavad selle boonuse siis käiku, kui maili saadan peale deposiitbooonuse vabastamist.

  17. #37
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.
    HEM kuvab käe numri sellisel kujul:

    ***** Hand History for Game 4946520341434 *****
    $100.00 USD NL Texas Hold'em - Friday, May 08, 10:10:25 ET 2009

    Ongame käe number on aga koosneb kolmest osast: <pokkerituba>-<lauanumbrit>-<käenumbrit>) P4-4946520341434-556

    Nüüd ma täpselt ei teagi, kust seda viimast numbrit saada, peab googeldama hakkama.


  18. #38

    Re: ONGAME tubade arutlus

    30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
    taanlased on mingid, K2s on nuts
    huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Nägin seda eile. Täitsa kino.Avg. pot oli vahepeal üle 100 ;D ;D ;D

  20. #40
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
    taanlased on mingid, K2s on nuts
    huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid

    kas sinna saavad teised ka minna v?

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES