Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 66

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    kas sinna saavad teised ka minna v?

    pole proovinud aga arvan et ei saa. sõbrad omavahel vist

  2. #2

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Praegu huumor jälle käib, 1 eestlane ka sinna sisse pugenud. Keskmine pot 125$ nl30 laud ja 13bi-ga lauas istuda pole probleem, sick life :)

  3. #3

    Re: ONGAME tubade arutlus

    see mina, küsisin viisakalt ühineda ;D
    nüüd sain 0-i
    sick mängida ikka

  4. #4

    Re: ONGAME tubade arutlus

    muidu fun vaadata, aga ma panen nitti parem ehk õnnestub veel midagi välja tõmmata sealt. ei taha rollile liiga ka teha :D

  5. #5

    Re: ONGAME tubade arutlus

    TULI ÄRA
    elu suurim pot siis

    TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-96047735-88
    played at "FanaticBIF's HE" for USD RM from 2009-05-12 12:33 until 2009-05-12 12:34
    Seat 2: mharlevdk ($103.45 in chips)
    Seat 3: FanaticBIF ($246.54 in chips)
    Seat 4: Vedduerder ($76.16 in chips)
    Seat 5: Rasbrakas ($90.73 in chips)
    Seat 6: KPwannabe ($259.52 in chips)
    Seat 7: espelidiao ($61.80 in chips)
    Seat 8: happyanger ($119.90 in chips)
    Seat 9: NatsEestist ($88.65 in chips)
    Seat 10: Chopblock ($30 in chips)
    ANTES/BLINDS
    espelidiao posts small blind ($0.15), happyanger posts big blind ($0.30).

    PRE-FLOP
    NatsEestist bets $3, Chopblock folds, mharlevdk folds, FanaticBIF bets $50, Vedduerder folds, Rasbrakas folds, KPwannabe calls $50, espelidiao folds, happyanger folds, NatsEestist bets $85.65 and is all-in, FanaticBIF calls $38.65, KPwannabe calls $38.65.

    FLOP [board cards: 9D,AS,QS ]
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

    TURN [board cards: 9D,AS,QS,6C ]
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

    RIVER [board cards: 9D,AS,QS,6C,JS ]
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

    SHOWDOWN
    FanaticBIF shows [ JH,6S ]
    KPwannabe mucks cards [ 9H,2S ]
    NatsEestist shows [ QC,QD ]
    NatsEestist wins $264.90.


    EDIT:
    tegelt võiks keegi offtopicusse tõsta mu jutu, läbustan siin teemat

  6. #6

    Re: ONGAME tubade arutlus

    ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P

  7. #7

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P
    rohkem meil sinna lauda asja pole, vaevalt et lasevad ;D

  8. #8

    Re: ONGAME tubade arutlus

    korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P

  9. #9

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P
    ega jah suht unistuste laud, kõik lauad sellised oleks siis ma ei kujuta ettegi. :D
    mõnipäev peab siis jällle külastama seda lauda , ehk õnnestub veel midaig kühveldada sealt :D

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

    Here's your bankroll boosting Bonus details!
    From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


    LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad

  11. #11

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

    Here's your bankroll boosting Bonus details!
    From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


    LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad

    played at "FanaticBIF's HE"

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.
    Mis limiidil mängid?
    NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
    NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tagantjärele vaadates võin kinnitada, et 90% short-stackereid 200NL või väiksemates limiitides on fishid ning tasuta raha. 400NL-1000NL on vastupidi, 90% short-stackereid on väga head ja mängivad peaaegu perfektset mängu ning on väga suureks nuhtluseks laudades. Eriti hull on see, et laudu on väga vähe ja ei ole harukordne, kui lauas oled sina ja 8 elukutselist short-stackerit.

    6maxi kohta ei oska midagi öelda.

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Mis limiidil mängid?
    NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
    NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.
    Nl50 alates võib öelda, et ei olegi peaaegu shortstacke ja nagu ranka ütles, siis nad on täiesti kohutavad enamus, kes midagi üritavad.

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi **** ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

    ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi **** ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

    ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule
    Jah, seal mängisin ka hiljuti, NL20 oli ka shortstacke täis.
    NL20 ja NL30 on väga sarnased oma tasemelt ja vastaste mängustiili poolest. NL20 peale eksib vist siiski veid rohkem täiesti suvalt lahmijaid ära. Mind shortstackerid eriti ei häiri, sest arvan, et fold/push mäng mul nendest fishides reeglina parem, ikkagi üsna hea koolitus tuhandete turbo stt-de näol olemas. NL10 peal teatud shortstacke ei suutnud ma üldse tõsiselt võtta, et kui mõni jäigi jalgu, siis käis 'krõmps' ja kõik!

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ONGAME tubade arutlus

    ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
    Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: ONGAME tubade arutlus

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
    Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa
    Jah, ma vaatasin ka, et paljud näiteks 6% suruvad, siis JJ+,AKs nende vastu +EV. Aga üldiselt nad ikka sindrinahad arvestavad positsiooni ning EP tightid ja LP-st suruvad üsna loose. Samas üks ühine joon on see, et reeglina nad oma blinde ei kaitse... kuigi mõned ikka lükkavad BB-lt väga loosilt all-in. Hiljuti just oli, et tõstan CO-lt... BB 6/6/x 20% stackiga ja lükkab all-in, ma call ning ta näitab T8s.

  20. #20

    Re: ONGAME tubade arutlus

    jube haige mis biite toweris saab.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES