Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 791
  1. #201

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    sain veidi külma ja nüüd kurk valus. googeldasin veidi ja leidsin päris sick postituse: "Murdjamees kuskil postituses soovitas spermaga kurku kuristada, pidi väga tõhus vahend olema. Ise pole proovinud."

  2. #202
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    FYP - valime huvitava teema, ehk SOOME NAISED

    Tervitan Hiljat ja Jennyt. lol. suvi ftw.
    Mu arust Soomes on kahte sorti naisi.
    Väga väga koledad ja paksud või väga väga ilusad

    6e kuu jooksul, mis ma seal eksisteerisin kohtasin ma enamjaolt pakse ja koledaid soome mutte.

  3. #203

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Mu arust Soomes on kahte sorti naisi.
    Väga väga koledad ja paksud või väga väga ilusad
    QFT, aga suhe on 5:1-le

  4. #204
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    soomes on jah ühe ja sama näotüübiga naisi, kes on nii ilusad, et eesti iludused ei saa neile ligilähedalegi. aga ülejäänud 80% soome naistest pole tõesti suuremad asjad.

  5. #205
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Keegi teab kas caesari salatil on mingi konkreetne retsept kuidas tehakse või see varieerub ka ntx erinevates riikides?
    Usas sõin mitmes erinevas kohas seda ja oli lihtsalt super. Eestis kasinnis ka seda söönud ja oli hea.
    Türil nüüd avati mingi uus söögikoht kus seda pakutakse ja testisin kohe järgi ning siuke tunne on nagu leveldati.
    Salat oli sama mis mingil stnrd laadaburksil, seda kastet üldse polnud mis tavaliselt pannakse ja liha oli ka mingi random.
    Kaubanduslik välimus oli ainult samasugune esmavaatlusel.

  6. #206

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud.

  7. #207

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud. 95 ma peaaegu käisin aga jalga siiski maha ei saanud.

  8. #208

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi teab kas caesari salatil on mingi konkreetne retsept kuidas tehakse või see varieerub ka ntx erinevates riikides?
    Usas sõin mitmes erinevas kohas seda ja oli lihtsalt super. Eestis kasinnis ka seda söönud ja oli hea.
    Türil nüüd avati mingi uus söögikoht kus seda pakutakse ja testisin kohe järgi ning siuke tunne on nagu leveldati.
    Salat oli sama mis mingil stnrd laadaburksil, seda kastet üldse polnud mis tavaliselt pannakse ja liha oli ka mingi random.
    Kaubanduslik välimus oli ainult samasugune esmavaatlusel.
    On vist ikka sarnane retsept (kana, saiakuubikud, rooma salat; lisaks võib pista tomatit, kurki ja muud suupärast; peale obv caesari salati kaste ja parmesan). Asi on lihtsalt selles, sageli pannakse Caesari salat nimeks igasugustele rändom asjadele).

  9. #209

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Ehk alustuseks peab olema Rooma salat, millele saiakuubikuid ja kana lisades saab Caesari salati ja edasine on juba vaba valiku küsimus?

  10. #210
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Asi on lihtsalt selles, sageli pannakse Caesari salat nimeks igasugustele rändom asjadele).
    Siis oligi see case vast.
    Ma lihtsalt eeldasin vist, et saan taolist varianti mis koguaeg söönud. Ses suhtes, et kui lähen eesmärgiga kartulisalatit ostma siis ma ka eeldan, et lahkun poest kartulisalatiga mitte mingi põlvepeal tehtud analoogiga.

  11. #211

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tallinnas mingeid kebabikohti on mis koju toovad?

  12. #212

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    meeldib vapiano oma, kuna seal praetakse kana otse silme ees ja serveeritakse soojalt. samas sõin kunagi tartu hinnatud itaalia restos dolcevitas, kus oli tunne nagu kuskilt karbist kogu huinjaa taldrikule kallatud ja olemas.

  13. #213
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud. 95 ma peaaegu käisin aga jalga siiski maha ei saanud.
    ma käisin esimest korda 3 aastat tagasi. selleks ajaks oli euroopas 5 riiki kus ma käinud polnud. aga see protsent võib olla umbes 1 ma arvan. mul pole endal küll ühtegi tuttavat kes poleks käinud.

  14. #214
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Kõige parem caesari salat mis siiani söönud olen on deja vus. Alati kui sinna satun, tellin.

  15. #215
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud. 95 ma peaaegu käisin aga jalga siiski maha ei saanud.
    Aasta oli 93 kui viimati Soomes käisin. Mäletan, et rongiraudtee oli sedavõrd stabiilne, et jook ei loksunud tassis, rohkem ei meenu midagi.

  16. #216

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    viina jõid sellest tassist, et rohkem ei meenu?

  17. #217

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Türil nüüd avati mingi uus söögikoht kus seda pakutakse ja testisin kohe järgi ning siuke tunne on nagu leveldati.
    Salat oli sama mis mingil stnrd laadaburksil, seda kastet üldse polnud mis tavaliselt pannakse ja liha oli ka mingi random.
    Kaubanduslik välimus oli ainult samasugune esmavaatlusel.
    Needs some Köögikubjas...

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ma käisin esimest korda 3 aastat tagasi. selleks ajaks oli euroopas 5 riiki kus ma käinud polnud. aga see protsent võib olla umbes 1 ma arvan. mul pole endal küll ühtegi tuttavat kes poleks käinud.
    Haha, mõtlesin ka 3 aastat tagasi esimest korda Soomes käies, et kuulun selle umbes 1-2% hulka, kes kuni 40-aastastest eestlastest polnud seal veel käinud (kui kõik vanemad generatsioonid ka juurde arvata, siis kokkuvõttes mingi 10% ringis ehk). Mingist teemast selgus, et oleme vist ka ühevanused (s '76). Kusjuures Rootsi, Norra ja üle poole muudest Euroopa riikidest oli ka endal varem juba läbi käidud.

    Lisaks olen ka selle mõne protsendi eestlaste seas, kes pole elus Saaremaale sattunud, kuigi muu Eesti (sh Hiiumaa ja mitmed muud saared) risti-põiki läbi käidud, usun, et olen viibinud üle 90% Eesti valdadest (ehk siis ainsad, kus pole, ongi Saaremaa omad, Muhu ja üksikud mujal).
    Viimati muudetud erplander poolt : 11.07.12 at 00:27

  18. #218
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    käimata kohtadest veel rääkida, siis eestimaa ristipõiki läbi käidud, aga põlise tallinnlasena sattusin balti jaamast ( ehk siis kopli poole)taha poole alles 25 aastsena. oli ikka avastamist.

  19. #219
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    viina jõid sellest tassist, et rohkem ei meenu?
    Ei joonud, olin väike poiss, käisin Soomlastele elusat Eestlast näitamas

  20. #220
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Milliste vahenditega oleks mõistlik suvekuudel auto istmeid ja salongi puhastada/hooldada? Heledamad tekstiilpolster istmed näitavad veeplekke ja igasugust mustust suht hästi välja.

Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES