Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 40 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 791
  1. #461

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Töö leidmine on kuradi nuss.
    Kas just nuss aga midagi sinnapoole küll. Ma olen juba nii pikalt kodus olnud, et asi juba päris lootusetu. Kaks kuud REL2011 "tööd" ei anna ka midagi juurde. Omal panin Tallinnas kaks korda läbi personaliotsingufirma konkursi kinni, nüüd ei kutsuta L-Viru piirkonnas isegi vestlusele. Eks tõenäoliselt vaadatakse ka, et näe tüübil võlad üleval, järelikult ei ole usaldusväärne isik. Linnas elades tõenäoliselt midagi leiaks aga 30km linnast on bussiaegade sobitamine pea võimatu. Nii siis istungi järjekordselt juba 20-ndal ilma senditagi ja kirun ennast oma lolluste pärast.

  2. #462
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    kes väga tahab saab alati tööd kui tervis kannatab. võib-olla mitte küll unistuste tegevjuhi või direktori koha aga leiva saab lauale ja vorsti saab ka. (vähemalt keedu, täissuitsu palgapäeval :)

    Kohe tuleks läbi helistada kõik saekaatrid ja lähedal olevad tehased, mina kuulen maal olles pidevalt juttu, et tööd on aga tegijaid pole. Isegi põhikooli poisikesed saavad tööd, 2.50 tunnist aga asi seegi

  3. #463
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Linnas elades tõenäoliselt midagi leiaks aga 30km linnast on bussiaegade sobitamine pea võimatu.
    30km pole mingi distants, et seda ei kannataks autoga sõita ning nagu mäletan oli sul see olemas isegi ju. Vähe ökom pill saab edasi tagasi 60km hakkama mingi 3l kütusega ehk siis 4€ jämedalt. Linnas peaks olema selline number lihtsama töö tunnipalk sega igal juhul ju parem kui niisama passida.

  4. #464
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Kindlasti peab ise ka agar olema. Endal selles suhtes on jopanud, et elujooksul saadetud 5 CV-st on 4 positiivsena välja kukkunud. ( töökohad, kus konkurentsi ka ikka olnud ) Puhas jopang vb aga samas ei löö ise ka millegi eest risti ette. Oleks tervis vaid parem :S . Arstide sõnul sobib ainult kontoritöö. Naersin neile näkku, et kontoritööd ma küll selle haridusega ei leia. Nali naljaks. 3 päeva hiljem istusin juba arvuti taga ja teenisin leiba müügimehena. :) Hetkel istun muidugi heateri otsas veel ja lepinguid tuleb nagu murdu. Poole kuuga 2xmiinimum - pole paha.

  5. #465
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kindlasti peab ise ka agar olema. Endal selles suhtes on jopanud, et elujooksul saadetud 5 CV-st on 4 positiivsena välja kukkunud. ( töökohad, kus konkurentsi ka ikka olnud ) Puhas jopang vb aga samas ei löö ise ka millegi eest risti ette. Oleks tervis vaid parem :S . Arstide sõnul sobib ainult kontoritöö. Naersin neile näkku, et kontoritööd ma küll selle haridusega ei leia. Nali naljaks. 3 päeva hiljem istusin juba arvuti taga ja teenisin leiba müügimehena. :) Hetkel istun muidugi heateri otsas veel ja lepinguid tuleb nagu murdu. Poole kuuga 2xmiinimum - pole paha.
    not bad


  6. #466

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    mida müüd

  7. #467
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Potsataja, ma olen siit foorumist pika peale aru saanud, et sul on tartust saadud kõrgem haridus. mida õppisid ja miks erialast tööd ei leia?

  8. #468

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    Potsataja, ma olen siit foorumist pika peale aru saanud, et sul on tartust saadud kõrgem haridus. mida õppisid ja miks erialast tööd ei leia?
    Kas olen mina valesti väjendunud või oled sina valesti aru saanud. Mõned Tartu õppejõud olid mängus küll aga hariduseks majanduslik kesk-eri.

  9. #469
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    küsimus eestikeelepededele. kas tyramaivõi võib ka nüüd kokku kirjutada v mitte. uus õs lubab nt. võibolla kokku kirjut.

  10. #470

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    nice1

  11. #471

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    30km pole mingi distants, et seda ei kannataks autoga sõita ning nagu mäletan oli sul see olemas isegi ju. Vähe ökom pill saab edasi tagasi 60km hakkama mingi 3l kütusega ehk siis 4€ jämedalt. Linnas peaks olema selline number lihtsama töö tunnipalk sega igal juhul ju parem kui niisama passida.
    Alla 0.15€/km (sh. 0.11€/km kütus) ei mängi kuidagi välja kui auto korras. Hetkel, kui hädavajalikud asjad ära teha, siis tuleks järgmine 5000 km 0,20€/km. Töötukassas oli varem teema, et vastu ei pea võtma tööd, kus transpordikulu ületab 10% palgast, mis on utoopia. Reaalselt on maapiirkonnas täiesti ok kuni 25%, ise lepiks ka 33%+ transpordikuluga. 4€/h netos oleks päris ok, nimelt L-Viru keskmine on 3,18€/h. Füüsilise vormisoleku puhul leiaks muidugi vähemalt midagi sellist nagu Maxi kirjutas aga paraku on mul sellega enamvähem sama lugu nagu bds-il.

    Kodus arvuti taga istudes oleks ka 3€/h ok aga paraku ei biidi ma pokkerit ka kõige madalam tasemel, keeran pigem asjad enda jaoks veel rohkem tuksi. Samas peaks sellisel tasemel muid kodutöö variante ikka leiduma aga mina ei oska otsida.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 20.07.12 at 19:29

  12. #472
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Mõdrikul on kool, mine õpi seal tarkvara arendust ja siis nokitsed vaikselt arvuti taga ning pappi pritsib uksest-aknast.

  13. #473

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust

    Kodus arvuti taga istudes oleks ka 3€/h ok aga paraku ei biidi ma pokkerit ka kõige madalam tasemel, keeran pigem asjad enda jaoks veel rohkem tuksi. Samas peaks sellisel tasemel muid kodutöö variante ikka leiduma aga mina ei oska otsida.
    Ei mõtle mitte midagi halvasti, aga tundub utoopiline, et kulutad meeletult aega siin foorumis olemisele ja muudele portaalidele ning ei suuda kasvõi nl2 biitida. Lükka endale ban peale ja blokeeri ka kõik teised kohad, kus igapäevaselt tunde veedad ning keskendu natuke teooria õppimisele. Piisavalt palju materjali netist saada tasuta ning pokerstrategy.com saad free capitali ka.
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 20.07.12 at 19:46

  14. #474
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Ei mõtle mitte midagi halvasti, aga tundub utoopiline, et kulutad meeletult aega siin foorumis olemisele ja muudele portaalidele ning ei suuda kasvõi nl2 biitida. Lükka endale ban peale ja blokeeri ka kõik teised kohad, kus igapäevaselt tunde viidad ning keskendu natuke teooria õppimisele. Piisavalt palju materjali netist saada tasuta ning pokerstrategy.com saad free capitali ka.
    +1
    Nii saamatu ei saa ju olla.

  15. #475

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    fuhh, jälle see ajame gambleri pokkerisse. Tööd tahad teha siis otsi mingi muu alternatiivi mida kodus arvuti taha netiläbi teha, ma ei tea õpi keeled selgeks hakka kuskil live supportis kasvõi tööle, võimalusi on igalpool.

  16. #476
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Alla 0.15€/km (sh. 0.11€/km kütus) ei mängi kuidagi välja kui auto korras. Hetkel, kui hädavajalikud asjad ära teha, siis tuleks järgmine 5000 km 0,20€/km. Töötukassas oli varem teema, et vastu ei pea võtma tööd, kus transpordikulu ületab 10% palgast, mis on utoopia. Reaalselt on maapiirkonnas täiesti ok kuni 25%, ise lepiks ka 33%+ transpordikuluga. 4€/h netos oleks päris ok, nimelt L-Viru keskmine on 3,18€/h. Füüsilise vormisoleku puhul leiaks muidugi vähemalt midagi sellist nagu Maxi kirjutas aga paraku on mul sellega enamvähem sama lugu nagu bds-il.

    Kodus arvuti taga istudes oleks ka 3€/h ok aga paraku ei biidi ma pokkerit ka kõige madalam tasemel, keeran pigem asjad enda jaoks veel rohkem tuksi. Samas peaks sellisel tasemel muid kodutöö variante ikka leiduma aga mina ei oska otsida.
    ausalt, mida sa töllid siin? räägid, et ei biidi NL2-te. türi, sul on TERVE FKNG FOORUM, kes aitaks sind juba selle pärast et sa oled siin aastaid halanud. hakka elama mees. loe stratti ja lihtsalt biidi madalaid. ma ei saa su mõttemaailmale pihta.

  17. #477
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    mida müüd
    Igaksjuhuks ei tahaks avaldada. konfidentsiaalsuslepingule allakirjutatud ja heameelega ei räägiks rohkem.
    Ei midagi uut btw.

    Suure tõenäosusega olen ka kellegile siit foorumist helistanud :D.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 20.07.12 at 19:52

  18. #478
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Igaksjuhuks ei tahaks avaldada. konfidentsiaalsuslepingule allakirjutatud ja heameelega ei räägiks rohkem.
    Ei midagi uut btw.

    Suure tõenäosusega olen ka kellegile siit foorumist helistanud :D.

    saladused tagauksest?

  19. #479
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Igaksjuhuks ei tahaks avaldada. konfidentsiaalsuslepingule allakirjutatud ja heameelega ei räägiks rohkem.
    Ei midagi uut btw.

    Suure tõenäosusega olen ka kellegile siit foorumist helistanud :D.
    Üks mu tuttav töötab samas firmas kus sinagi ning ta räägib küll hea meelega mida seal müüakse. Seda küll ei taha hästi uskuda, et NDA tuleb allkirjastada sinna tööle minnes.

  20. #480
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    pokker unusta ära Potsataja. Kõige lihtsam variant on ostan, müün ja vahetan. Väga lihtne oksjonikeskkondadest asju leida. Kuigi kui kogemust pole selles valdkonnas siis võib tihtilugu välja tulla ostan müün ja kahetsen. Praegu ntx suurepärane investeerimisvõimalus on osta kokku mopeedi ja võrri ronte ning need arvele võtta kuni veel saab ehk siis aasta lõpuni. Peale seda selliste masinate väärtus praktiliselt kahekordistub kuna ülejäänud muutuvad lihtsalt ebaseaduslikuks teedel liiklemiseks. Kui nokitseda meeldib, siis suht odava raha eest saab need korralikku konditsiooni viia ning väärtust veelgi tõsta.

Lehekülg 24, kokku 40 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES