Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 48
  1. #21

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    No downswing arvatavasti. Aga pea vastu, küll varsti ja need käed, mis peavad võitma, ka võidavad. :)

    Mul oli endal eelmine nädal samuti 16-17 coolerit ehk siis ligi 170$ jagu läks minema tänu donkidele.

  2. #22

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Hehe, ma loodan, et suudan downswingi seljatada enna kui see minu bankrolli seljatab! ;D
    Viimati muudetud broadcast poolt : 31.10.10 at 15:10

  3. #23

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Nädal hakkab vaikselt jälle mööda saama... tuleb kokkuvõtted teha. Nädalavahetusel eriti ei plaani mängida, kui siis natukene, seepärast ka kokkuvõte täna-reedel.
    Bankrollist niipalju ,et maadlen 100$ piirimail. No ei saa üle. Nädala miinuspunkt oli vist isegi 50$ ligidal, siis käis küll mõte peast läbi ,et nüüd varsti on bustoland aga siis pidas kaart vastu ja tõusin 97$-ni tagasi. Mingi hetk polnud isegi enam midagi reloadida... :-\ Kõik oli laudades. Siis tegin otsuse, ei aitab, võtan laudu vähemaks. See toimis. Kusjuures hea märk on see, et kui enne sessi olen vaatanud Tigrano NL10 videosi ja just enne tabeli üle vaadand, olen näidand täitsa enam-vähem mängu. Ja nii tulebki tegema hakata. Aga nagu juba reegliks on saand (juba pacificu aegadest) saan kohe sessi algul 1-2 bad beati (~ -15-20$) ja siis õhtuks on raha tagasi teenitud ja veab kui natuke pealegi.
    Praegu on BR 94$ Käsi tuli 5 päevaga 4k. Kokku on nüüd Toweris pelatud ~15k käsi.

    Nädala graafik/stats attachmandis. Üritasin mängida suht tight mängu, raiseda ja olla agressiivne.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Ranka tuleb kohe ja kommenteerib su stealimist

    Ise ei oska midagi öelda :P ainult seda järsku et miks need summad nii väiksed. BR mingi 100 ja kasum nädalaga 6$.....


  5. #25

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Ma panen end valmis kuigi tean mis sealt tuleb! See steal on jah, nii nagu ta on. :-\ Kohati olan saanud ka üle 20% aga üldkokkuvõttes jääb ikka madalaks.
    No ei ole tulemust jah... saad bad beadi, töötad end üles, siis teed ise lolluse, saad jälle üles. Umbes nagu redelil, astud kaks pulka üles, siis murdub jalus ära ja kukud alla tagasi. :-\
    Aga noh, ma ütleks et parem ikka kui eelmise nädala graafik. Sellist õudukat enam näha ei tahaks.

  6. #26
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Jep. Steal näitab siis üldiselt positsioonitundlikkust ja võiks kindlasti 20+ olla. Hea oleks juba 30+.
    Samuti mis 4k sample kohta juba öelda saab, et arvan, et võid julgelt ka range suurendada. Hetkel natuke liiga tight ning arvan, et mitmed regularid ei anna sulle mingit actionit nende stattide näol.

    3betid hetkel arvatavasti vaid KK+, väga harva ka QQ ja AK. Kui raised preflop, siis saab sind kindlasti käele panna. SC ja SQ ei kuulu arvatavasti range sisse, seda võiksid parandada. Ja eem, kas väikseid pocketeid raised igalt positsioonilt, kindlasti NL10s +EV tegevus, samuti Cold callides, sest implied oddsid full stackide vastu lihtsalt nii head.

    Aga küll asi liigub ainult paremuse suunas. Edu lauas :).

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Ranka tuleb kohe ja kommenteerib su stealimist

    Ise ei oska midagi öelda :P ainult seda järsku et miks need summad nii väiksed. BR mingi 100 ja kasum nädalaga 6$.....

    ;O

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ;O
    cmon i know u got something to say about that steal Pct 13.5 :D:D

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Kindlasti peab see stealimis % olemas suurem, isegi kui mängin 12+ lauda korraga jõuan ma stealida 38% aga alati vaadake, kelle vastu stealida ja millega, vaadake BB fold to steal %, kui see on kõrge andke tuld

    Teiseks tahtsin rõhutada, et ärge seal NL10 peal väga üle ka mõelge, sest enamus mängijad seal nii või naa eriti ei mõtle. Näiteks, see lause, et ei saa actionit -andrese- poolt, nl10 nüüd küll eriti paika ei pea, võibolla sajast mängijast jah üks, nii mõtleb aga samas ei ole midagi halba, kui tema meile actionit ei anna, teised 99 annavad. Samas, kui mängite loosimalt on võimalus suur, et jääte rohkem hätta ja kaotate raha veel rohkem. Kui väga palju mõtlete, siis kohati tundub, et teete veel hullemaid otsuseid

  10. #30
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Mõtlen siis juba liiga diipilt. Aga eks tulevikus tuleb ikka kasuks :).

  11. #31

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    No üks põhjus miks ma see nädal nii deem tightilt asja võtsin oligi kohutava eelmise nädala järellainetus. Kohati olid statid isegi 8/8 ja 10/9 jne. Üldkokkuvõttes selliseks statid ikka ei jäänd.

    Ei, tuleb järgmine lipik monitori külge panna: If Possible, STEAL! BB Fold to Steal %. Igatahes PFR tõstmiseks see aitas küll.

  12. #32
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Mõtlen siis juba liiga diipilt. Aga eks tulevikus tuleb ikka kasuks :).
    Tuleb ju alati vaadata kätt, vaadata vastast, mis vastasega on tegu ja mida tema võib mõelda. Vaadates neid nl10 mängijaid ja küsides, mida vastane võib mõelda, hakkan kohe naerma ;D

  13. #33

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Vat ongi, varem ei mõelnud ega vaadanud üldse state, kelle vastu kas C-betid või üritad steali. Kuigi statid on kuvama pandud. Harjumise asi. Ja kui tihti ebaõnnestub ka veel siis kaob isu igasuguse steali vastu ära. Tuleb olla tähelepanelikum.

    Mõtlesin ,et enne magamaminekut (homme tööpäev :-\ bad beat noh!) teeks veel natuke pokkerit, et saaks päeva käte arvu ikka 1000-le ära.
    350 kätt juurde, kasum +26 ja BR 119$.

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Palju sis hetkeseis on :P?

  15. #35

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    131$ :) vaikselt hakkab looma juba!

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Krt pean järgi jõudma :D:D:D Täna küll rohkem ei jõua, aga ehk homme rohkem sis

  17. #37

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Krt pean järgi jõudma :D:D:D Täna küll rohkem ei jõua, aga ehk homme rohkem sis
    Tundub ,et võid lõdvalt võtta! Sõnusin ära. Täiesti sick mis toimus, vennad lennutasid raha siia-sinna aga kui mina potis juhtusin olema, korjas fish raha endale. Bloody crap. >:( Ühes lauas kaotasin samale fishile 2BI, regular xxBetlucky33xx kaotas ka talle sitaks, olles ise ees! krt vähemalt sain irvitada ,et ma pole ainus. Paras. Fish korjas mingi 35$ kokku ja jeehat.
    BR: 108$


    Mõned pärlid:

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 betlucky33 ($10.63)
    MP1 Allys Shrimp ($23.07)
    MP2 Espinete6 ($10.20)
    MP3 raini121 ($9.96) ------------ tüüp 79/50/4
    CO maafago ($4.85)
    BTN bluffy_79 ($9.30)

    SB Malak666 ($2.90)
    BB aakkwin ($2.00)

    Millegi pärast converter jätab mind stackide nimekirjast välja.... :-\ copy/paste HEM-i historist:
    Table Dana Point (Real Money)
    Seat 1: maafago ( $4.85 USD )
    Seat 2: bluffy_79 ( $9.30 USD )
    Seat 3: HERO ( $9.70 USD )
    Seat 4: Malak666 ( $2.90 USD )
    Seat 5: aakkwin ( $2.00 USD )
    Seat 6: betlucky33 ( $10.63 USD )
    Seat 8: Allys Shrimp ( $23.07 USD )
    Seat 9: Espinete6 ( $10.20 USD )
    Seat 10: raini121 ( $9.96 USD )

    Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is :J :J
    betlucky33 calls $0.10, Allys Shrimp calls $0.10, Espinete6 calls $0.10, raini121 raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.50, 2 folds, betlucky33 folds, Allys Shrimp calls $0.40, Espinete6 folds

    Flop: :J :8 :9 ($1.85, 3 players)
    Allys Shrimp checks, raini121 bets $9.46, Hero calls $9.20, Allys Shrimp folds

    Turn: :3 ($20.51, 2 players)

    River: :Q ($20.51, 2 players)

    Final Pot: $20.51
    Hero shows: :J :J
    raini121 shows: :T :2

    raini121 wins $19.50 ( won +$9.54 )
    Hero lost -$9.70
    betlucky33 lost -$0.10
    Allys Shrimp lost -$0.50
    Espinete6 lost -$0.10

    ----------------------------------------------------------------------------

    Järgmine ülilahe example sama fishiga!
    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    8 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG Pupok001 ($5.80)
    UTG+1 Hero ($9.85)
    MP1 Malak666 ($2.75)
    MP2 aakkwin ($4.14)
    CO grimir ($0.57)
    BTN obscur88100 ($2.00)
    SB Espinete6 ($9.90)
    BB raini121 ($9.25) ------------ tüüp 79/50/4

    Pre-flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG+1 :T :T
    1 fold, Hero raises to $0.40, 5 folds, raini121 calls $0.30

    Flop: :3 :6 :9 ($0.85, 2 players)
    raini121 bets $0.40, Hero raises to $1.50, raini121 calls $1.10

    Turn: :2 ($3.85, 2 players)
    raini121 checks, Hero bets $2.50, raini121 raises to $7.35, Hero calls $4.85

    River: :4 ($18.55, 2 players)

    Final Pot: $18.55
    Hero shows: :T :T
    raini121 shows: :5 :3

    raini121 wins $17.63 ( won +$8.38 )
    Hero lost -$9.25
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 Espinete6 ($10.00)
    UTG+2 l refe ($13.77)
    MP1 Switalla ($3.56)
    MP2 bluffy_79 ($9.65) statid 17,5/5/2,4
    MP3 ---xav--- ($5.51)
    CO asdf2008 ($4.51)
    BTN Hero ($8.75)
    SB cRokidoc ($1.75)
    BB Deep snow ($5.65)

    Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is BTN :A :A
    1 fold, l refe calls $0.10, 1 fold, bluffy_79 calls $0.10, ---xav--- calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.60, 3 folds, l refe folds, bluffy_79 calls $0.50, ---xav--- folds

    Flop: :K :T :J ($1.55, 2 players)
    bluffy_79 checks, Hero bets $1.15, bluffy_79 calls $1.15

    Turn: :5 ($3.85, 2 players)
    bluffy_79 checks, Hero bets $3, bluffy_79 calls $3

    River: :A ($9.85, 2 players)
    bluffy_79 bets $4.90, Hero calls $4

    No tuli küll päris scary flopp AA jaoks aga mul on selle vennaga vanad kanad kitkuda ja mina teda pocketi peale ei pannud. Tüüp callis minu raise meelega lihtsalt maha, et mu närvidel mängida.

    Final Pot: $18.75
    bluffy_79 shows: :K :Q
    Hero shows: :A :A

    bluffy_79 wins $17.86 ( won +$8.21 )
    ---xav--- lost -$0.10
    Hero lost -$8.75
    l refe lost -$0.10

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

    NII EI OLE JU VÕIMALIK BANKROLLI KASVATADA! >:(

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Mul oli täna sama olukord umbes AAA ja foldisin.

  19. #39

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Tundub ,et võid lõdvalt võtta! Sõnusin ära. Täiesti sick mis toimus, vennad lennutasid raha siia-sinna aga kui mina potis juhtusin olema, korjas fish raha endale. Bloody crap. >:( Ühes lauas kaotasin samale fishile 2BI, regular xxBetlucky33xx kaotas ka talle sitaks, olles ise ees! krt vähemalt sain irvitada ,et ma pole ainus. Paras. Fish korjas mingi 35$ kokku ja jeehat.

    See betlucky on ju regular donk

  20. #40

    Re: broadcast- Bankroll BuildUp-pokkeripäevik

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    See betlucky on ju regular donk
    Eks see gäng Foshanist (3-4tk) on kõik parajad dongid. Allinni mehed. Kusjuures eelmisel nädalal sigines üks juurde: xxxttboytt123. lol
    Aga naljakas oli vaadata kuidas lucky QQ-d ja JJ ja AK-d kräkidi fishide nõrgemate kätega lahti! :D

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES