Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas tutvustus selgitas piisavalt hästi?

Hääletajad
31. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    27 87,10%
  • Ei

    4 12,90%
Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122
Näidatakse tulemusi 421 kuni 438, kokku 438
  1. #421
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Mis seis Muchoses on prg? Keegi mängib ka seal? Maksed toimivad ilusti?

  2. #422
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    miks sa tahad sinna minna? Kui teema siin sureb, siis asjaga on pmst suht puuksus imo.

  3. #423
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    mina tokisn muchoses buldogi skini, maksed toimivad, RB toimib, täna ligi ei ole saanud.. maintenence vms..

  4. #424

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mina tokisn muchoses buldogi skini, maksed toimivad, RB toimib, täna ligi ei ole saanud.. maintenence vms..
    Sait kinni jah, sest uus software platform tuleb.
    Mis limiiti sa seal lased ? Ise küll peale normaalselt toimivate RB ja maksete midagi positiivset ei leia. Vb meelitab uus platform ligi rohkem rahvast.

  5. #425
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    MM.. ei tea sellest uuest platformist midagi.. vahet ei märganud... aga pidevalt on sisse logimisega probleemid.. nt täna õhtul ka jälle.. aga muidu ma NL4-NL10 toksin.. hiljuti kandsin igaltpoolt rahad välja, sinna jäi miski 15 taala.. seda nüüd olen vaikselt kasvatanud...

    Kas muchoses on veel mõni teine skin või võrk kus oleks miski hea otsene rakeback peale selle bulldogi? närvi juba ajab see pidev logimise probleem..

  6. #426

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    MM.. ei tea sellest uuest platformist midagi.. vahet ei märganud... aga pidevalt on sisse logimisega probleemid.. nt täna õhtul ka jälle.. aga muidu ma NL4-NL10 toksin.. hiljuti kandsin igaltpoolt rahad välja, sinna jäi miski 15 taala.. seda nüüd olen vaikselt kasvatanud...

    Kas muchoses on veel mõni teine skin või võrk kus oleks miski hea otsene rakeback peale selle bulldogi? närvi juba ajab see pidev logimise probleem..
    Ei märganud ka vahet -.- Peale seda, kui nad avasid lehe pidin ma veel ootama nädala, et mu account korda saaks. Hiljem sain korda ja peale esimest logimist hakkas otsast pihta. Lasin korda teha ja siis sama jama kohe. Lasin kirja teel rahad välja kanda (sest seal läbi bulldogi cashieri oli see võimatu) ja pole rohkem isegi mitte proovinud sinna sisse logida.
    Olen Heaven Beti kohta kuulnud, et fishine ja probleeme pole olnud. Vaatasin ka laudu ja kõik tundus normaalne. Mänginud pole ...

  7. #427
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Hei! Muchos sai nüüd ka microgamingu oma mängude listi, kas ja kellega ma peaksin kontakteeruma, et sinna miskit rakebacki diili saada kui ma läbi muchose mängin?

  8. #428
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Hei! Muchos sai nüüd ka microgamingu oma mängude listi, kas ja kellega ma peaksin kontakteeruma, et sinna miskit rakebacki diili saada kui ma läbi muchose mängin?
    Kui oled läbi meie, siis loomulikult läbi minu - keegi muu aidata ei saa. Aga ma ei garanteeri midagi ja tõenäoliselt lükkan su edasi kellegi teise kaela.

  9. #429

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Sorry, kui seda küsimust on varem küsitud ja sellele vastatud, aga kas läbi MuchosPokeri 888-võrgus mängides on mingit eelist ka võrreldes sellega, kui lihtsalt lampi konto mõnelt 888-võrgu saidilt/skinilt tehes? Eeliste all pean silmas suuremat rakebacki, kui lihtsalt need vip-punktid. Platinumi saamiseks peab vist 2250$ rake'i tegema ja sellega saab 18% rakebacki. Kas Muchos Pokeri kaudu on võimalik kõrgemat rakebacki saada? Või on mingid rake race'id või special freerollid?

  10. #430
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
    Sorry, kui seda küsimust on varem küsitud ja sellele vastatud, aga kas läbi MuchosPokeri 888-võrgus mängides on mingit eelist ka võrreldes sellega, kui lihtsalt lampi konto mõnelt 888-võrgu saidilt/skinilt tehes? Eeliste all pean silmas suuremat rakebacki, kui lihtsalt need vip-punktid. Platinumi saamiseks peab vist 2250$ rake'i tegema ja sellega saab 18% rakebacki. Kas Muchos Pokeri kaudu on võimalik kõrgemat rakebacki saada? Või on mingid rake race'id või special freerollid?
    Kõik sama, mis otse liitudes. Ainukesena erinevusega Muchos pokeri sisesesed freerollid vms. aga ei ole kursis, et mis seal täpselt toimub.

  11. #431

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Njah, tundub, et 888 on oma rakebackiga nii hinge kinni tõmmanud, et kuskilt ei saa enam peale punktide midagi, ainult mingid igivanad grandfather-kontod, ja neil on ka kuulu järgi ühepoolselt rakebacki alla tõmmatud 25% pealt 10% peale.

  12. #432
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    lugesin söögi kõrvale 2+2 NVG-d ja seal Poker In Venice nimeline network pani mängijate rahad tasku, ent süüdistab, et papi pani MuchosPoker hoopis kõrvale...mis case on?

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...ounts-1337246/

  13. #433
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    lugesin söögi kõrvale 2+2 NVG-d ja seal Poker In Venice nimeline network pani mängijate rahad tasku, ent süüdistab, et papi pani MuchosPoker hoopis kõrvale...mis case on?

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...ounts-1337246/
    PIV on omadega suht perses, ja loomulikult tuleb otsida süüdlasi. Minu andmetel või vähemalt, mis minule on räägitud on PIV Muchosele võlgu ning asi on ka kohtus.

    Süsteem oli nii. Muchos oli osa PIV-ist. Mängijad tegid depo. See läks PIV kontole. PIV lõpetas Muchosega bankingu ära. Muchose mängijate rahad jäid PIV-i kätte. PIV ja Muchos läksid lahku. Muchos maksis oma mängijatele rahad oma taskust (osadele jäi maksmata - sealt ka probleem), aga PIV ei tagastanud Muchosele rahasid. Muchos läks PIV-i vastu kohtusse, et oma rahad kätte saada.

  14. #434

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms


  15. #435

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    panen teise lingi ka http://forumserver.twoplustwo.com/28...0/index15.html
    et keegi jumala eest sinna raha ei paneks :D

  16. #436
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    tegelt ei viitsi, kes nägi see nägi. pole minu asi.

  17. #437
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minule andis garanteeringu Tim ja ütles nii, et kui midagi peakski juhtuma, siis tema maksab kõik mu mängijate rahad kinni ja võib isegi oma korteri maha müüa. Ühesõnaga ta korter on meile tagatiseks :)
    Tätte topeltgarantii.

  18. #438
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Tätte topeltgarantii.
    Ei viitsi posti otsima hakata, aga see oligi põhjus miks ma seal lahkusin ning ütlesin selge sõnaga, et mängimine on omal vastutusel.

    Kõik mängijad, kes said garantii ehk enne toda posti, mis ma tegin said oma rahad tagasi sendi pealt. Need kes olenemata hoiatusest jätkasid mängimist saidki oma laksud kätte (2-3 kuud hiljem).

Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES