Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas tutvustus selgitas piisavalt hästi?

Hääletajad
31. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    27 87,10%
  • Ei

    4 12,90%
Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 438
  1. #41
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Täna anti mulle teada, et Muchose Cake skin huiab - lauad on dollarites ja wallet eurodes ja kui istuda laudadesse ja hiljem need sulgeda, siis Cake annab raha tagasi eurodes XE kursi järgi kui see neile kahjulik, aga kui neile kasulik siis mängijale ei anta hüvesid. Tegin väiksed arvutused ja kui ma midagi valesti ei arvutanud siis mul tänase SEB $-€ kursi järgi on kontol €466.91 võrra vähem raha kui peaks olema.

    Tegin ka esimese depo valesti ehk siis otse Moneybookersist €3,300 millega pidid kaasnema mingid deductionid, aga aru ma ei saanud kas see pidi PokkeriProd.com rakebackist maha minema või mitte. Oskate öelda, kas see €467 on kaotatud kõigest nädal Cakes laudu avades-sulgedes või ka see €3.3K vale-deposiit kuidagi raha kadumisega seotud? Ja kas mulle hüvitatakse midagi, sest enne tänast keegi mulle midagi selle kohta ei rääkinud või oleks pidanud ise selle peale mingitmoodi tulema?

    Edit: võtsin suppordiga ühendust, teoreetiliselt võimalik, et mingi muu kala ka ja need Cake XE rated on väiksemad. Aga igatahes olge selle Cake USD-s hoidmisega Muchoses ettevaatlikud. Loodan 1-2 päeva jooksul vastuse saada.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 21.07.12 at 02:59

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Täna anti mulle teada, et Muchose Cake skin huiab - lauad on dollarites ja wallet eurodes ja kui istuda laudadesse ja hiljem need sulgeda, siis Cake annab raha tagasi eurodes XE kursi järgi kui see neile kahjulik, aga kui neile kasulik siis mängijale ei anta hüvesid. Tegin väiksed arvutused ja kui ma midagi valesti ei arvutanud siis mul tänase SEB $-€ kursi järgi on kontol €466.91 võrra vähem raha kui peaks olema.

    Tegin ka esimese depo valesti ehk siis otse Moneybookersist €3,300 millega pidid kaasnema mingid deductionid, aga aru ma ei saanud kas see pidi PokkeriProd.com rakebackist maha minema või mitte. Oskate öelda, kas see €467 on kaotatud kõigest nädal Cakes laudu avades-sulgedes või ka see €3.3K vale-deposiit kuidagi raha kadumisega seotud? Ja kas mulle hüvitatakse midagi, sest enne tänast keegi mulle midagi selle kohta ei rääkinud või oleks pidanud ise selle peale mingitmoodi tulema?

    Edit: võtsin suppordiga ühendust, teoreetiliselt võimalik, et mingi muu kala ka ja need Cake XE rated on väiksemad. Aga igatahes olge selle Cake USD-s hoidmisega Muchoses ettevaatlikud. Loodan 1-2 päeva jooksul vastuse saada.
    Kui teed sissemakse valesti siis see läheb rakebackist maha ehk teisisõnu mõjutab ainult PokkeriProd.com rakeback portaali kontot, mitte Muchose kontosid.

    Cake XE convertimist kuulsin ka eile keskööl esimest korda. Lubati teada anda esmaspäeval kui suured need fee-d on. Mina ei saa olla mitte kuidagi nõus sellega, et mängijad maksavad konvertimis feesid ja teen olenevalt kõik endast, et need kulud jäägu Muchos Poker'i kanda või kui need ei sobi siis tehku nii EUR kui ka USD Muchos kontod. Tollega saan tegeleda alles esmaspäeval, kui on käes kindlad andmed, kas ja kui palju võetakse.

    Üldiselt ma ei usu, et €466.91 kadus puhtalt Cake konverteerimisega ja nädala aja vältel ning uurin selle välja kuhu raha kadus aga selleks pean Sinuga ühendust võtma privaatselt.

  3. #43
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Enetis olid punktid, mille eest sai turniire mängida, kuid uue softiga kadusid need ära. Tulevad millalgi tagasi või jääb nendest ilma?

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Enetis olid punktid, mille eest sai turniire mängida, kuid uue softiga kadusid need ära. Tulevad millalgi tagasi või jääb nendest ilma?
    Uurin.

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Enetis olid punktid, mille eest sai turniire mängida, kuid uue softiga kadusid need ära. Tulevad millalgi tagasi või jääb nendest ilma?
    Punktid pidid tulema tagasi aga Enetil on hetkel suuremad prioriteedid kui punnid - oma «revolutsiooniline» tarkvara korda saada.

  6. #46

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Taaskord cashieri probleemid, esiteks nad ei loadi ära .. kui loadivad siis pool vigaselt ning rahade liigutamine on võimatu .. täiesti ajuvaba. Ei tööta ei merge ega cake cashier ning kui muchospokeri kaudu sisselogida ei tööta ka see variant ..

    Mõttetu pask kui kõige elementaarsemat asja ei suudeta ka nädala jooksul korda teha ..

    e: peale 7 min loadimist sain sellise pildi lõpuks ette, kuid kasu obv 0



    küsisin klienditoest ka mis värk on:
    Siret
    Enet on maas jälle
    raido
    Eneti tõttu on ka kogu cashier maas?
    Siret
    ja see mõjutab cashieri
    raido
    mm okay lol mis seal ikka

    Päris valus, kui üks sait umbes on maas ei olegi võimalik cashieri saada .. super
    Viimati muudetud leits poolt : 23.07.12 at 11:46

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Mul loadis küll palju kiiremini aga pilt on ka sama jah.

  8. #48

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Mingi vastus võiks selle codecci probleemile ka tulla, kas migni viga või lähevadki imesummad kaduma konvertimise peale

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Ma olen siiani nendest probleemidest pääsenud, ju sul ajastus kehva olnud :) Nagu ikka uute asjade puhul juhtub, eks nats tilti ikka ajab. Peaasi et rahaasjad korras ja midagi kaduma ei lähe nii, et ise peab uurima ja silma peal hoidma.

    Muidu aga mugav on küll rahasi liigutada, pole midagi öelda.

  10. #50

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ma olen siiani nendest probleemidest pääsenud, ju sul ajastus kehva olnud :) Nagu ikka uute asjade puhul juhtub, eks nats tilti ikka ajab. Peaasi et rahaasjad korras ja midagi kaduma ei lähe nii, et ise peab uurima ja silma peal hoidma.

    Muidu aga mugav on küll rahasi liigutada, pole midagi öelda.
    Eile vist oli rahumajas .. kuid see cashieri probleem on suht aktuaalne olnud viimasel nädalal .. täna ei tulegi vist üles

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mingi vastus võiks selle codecci probleemile ka tulla, kas migni viga või lähevadki imesummad kaduma konvertimise peale
    Too mingi näide. Konvertimise kohta siin oli juttu ja seda hetkel uuritakse, tahangi teada kui kaugel on.

  12. #52
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Täna anti mulle teada, et Muchose Cake skin huiab - lauad on dollarites ja wallet eurodes ja kui istuda laudadesse ja hiljem need sulgeda, siis Cake annab raha tagasi eurodes XE kursi järgi kui see neile kahjulik, aga kui neile kasulik siis mängijale ei anta hüvesid. Tegin väiksed arvutused ja kui ma midagi valesti ei arvutanud siis mul tänase SEB $-€ kursi järgi on kontol €466.91 võrra vähem raha kui peaks olema.

    Tegin ka esimese depo valesti ehk siis otse Moneybookersist €3,300 millega pidid kaasnema mingid deductionid, aga aru ma ei saanud kas see pidi PokkeriProd.com rakebackist maha minema või mitte. Oskate öelda, kas see €467 on kaotatud kõigest nädal Cakes laudu avades-sulgedes või ka see €3.3K vale-deposiit kuidagi raha kadumisega seotud? Ja kas mulle hüvitatakse midagi, sest enne tänast keegi mulle midagi selle kohta ei rääkinud või oleks pidanud ise selle peale mingitmoodi tulema?

    Edit: võtsin suppordiga ühendust, teoreetiliselt võimalik, et mingi muu kala ka ja need Cake XE rated on väiksemad. Aga igatahes olge selle Cake USD-s hoidmisega Muchoses ettevaatlikud. Loodan 1-2 päeva jooksul vastuse saada.
    Minu kala ja vabandan Muchose ees - unustasin €700 buddy transferi ära ja kuna neid tehakse manuaalselt siis sellest kuskil transfer historys jälge ei olnud.

    Support igatahes võttis mu probleemi omale südameasjaks ja asjaga tegeleti kiiresti, professionaalselt. Enam Cakega probleemi ei ole ka, mingi kala vist nende XE ratedega oli, aga nüüd igatahes korras ja pidi lauda istudes ja pärast sulgedes ikka sama kursiga saama edaspidi.

    Väga hea support, kiidan ja sorri kui veidi halba mainet tekitasin :)

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Minu kala ja vabandan Muchose ees - unustasin €700 buddy transferi ära ja kuna neid tehakse manuaalselt siis sellest kuskil transfer historys jälge ei olnud.

    Support igatahes võttis mu probleemi omale südameasjaks ja asjaga tegeleti kiiresti, professionaalselt. Enam Cakega probleemi ei ole ka, mingi kala vist nende XE ratedega oli, aga nüüd igatahes korras ja pidi lauda istudes ja pärast sulgedes ikka sama kursiga saama edaspidi.

    Väga hea support, kiidan ja sorri kui veidi halba mainet tekitasin :)
    np

  14. #54

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Võiks lõpuks eneti rakebacki süsteemi ka korda teha.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Võiks lõpuks eneti rakebacki süsteemi ka korda teha.
    See ei ole meist põhjustatud vaid Eneti saamatusest.

    Vahepeal updates, siis rolliti jälle tagasi ning nüüd Andrea ütles, et nad (Enet) töötavad selle kallal.

  16. #56

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Kuidas saab Cake toas PT3 tööle? Mul ei näita Revolution Gaming Networki all Config faili: https://dl.dropbox.com/u/67649984/revolution.JPG
    Seega ei saa endale preffered seati valida, handhistory pathi (samuti ei leia ma pivcake folderist history kataloogi, mis käsi salvestaks).
    Väike abi kuluks ära :)

  17. #57
    Räme Fish
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    12

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    hetkel ei õnnestu pivmerge ja pivcake sisse logida, on infot millal korda tehakse?

  18. #58
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?
    Ei saa jah.

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Tsitaat Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
    Kuidas saab Cake toas PT3 tööle? Mul ei näita Revolution Gaming Networki all Config faili: https://dl.dropbox.com/u/67649984/revolution.JPG
    Seega ei saa endale preffered seati valida, handhistory pathi (samuti ei leia ma pivcake folderist history kataloogi, mis käsi salvestaks).
    Väike abi kuluks ära :)
    Mis on PT3 versioon? Kõige viimane versioon on v3.13.8 beta. Kui Sinu PT3 versioon on vanem siis uuenda ära. Kui on sama lisa mind skype: rainer_ranka_roomet või MSN: ranka@pokkeriprod.com. Lahendame mure koos.


    Tsitaat Algselt postitas CMYK Vaata postitust
    hetkel ei õnnestu pivmerge ja pivcake sisse logida, on infot millal korda tehakse?
    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?
    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Ei saa jah.
    Vabandused hilineva vastuse pärast, edaspidi on see teema e-maili teavitusega, et saaksin kiiremini vastata.

    Hommikupoolikul oli kogu võrk maas ja seepärast ei saanudki logida. Nüüdeks on probleem lahendatud.

    PS! Everleafi's võivad esineda sisselogimise probleemid mõndade kasutajatega. Probleem ei ole põhjustatud meist vaid PIV'ist (võrgu peahaldur), iga päev antakse teada, et kohe-kohe saab korda aga ei ole tehtud siiani.

Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES