Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1

    4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    kõik vastased on tundmatud.

    $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($22) 44bb
    UTG+1 ($21.97) 44bb
    CO ($124.78) 250bb
    BTN ($23) 46bb
    SB ($43.82) 88bb
    Hero (BB) ($148.29) 297bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is BB A A 8 5
    2 folds, CO raises to $1.50, BTN raises to $5.25, SB calls $5, Hero raises to $22.50, CO calls $21, BTN goes all-in $23, SB calls $17.75, Hero calls $0.50, CO calls $0.50

    Flop: J Q J ($92, 4 players, 1 all-in)
    SB checks, Hero checks, CO bets $10, SB goes all-in $20.82, Hero ???

    1. Kas pre flat oleks parem, kui 4bet olnud?
    2. Kas floppi peaks kohe panustama?
    3. Call/Raise/fold?
    4. Mõtteid?

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    PF mängiks kindlasti samamoodi, postflop muudab ainult keeruliseks, kui CO callib, mis aga juhtus. Tundub, et sellisel laual on parim check-fold. On ka võimalus panna ~15-25 ja loota, et co foldib, ent käsi suht face up. Lihtsalt nii grose spot ja flop mis hitib co ja sb range tohutult, mina check-foldin.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Betida oleks siin jõhker. Check fold tundub hetkel.

  4. #4

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    PF mängiks kindlasti samamoodi, postflop muudab ainult keeruliseks, kui CO callib, mis aga juhtus. Tundub, et sellisel laual on parim check-fold. On ka võimalus panna ~15-25 ja loota, et co foldib, ent käsi suht face up. Lihtsalt nii grose spot ja flop mis hitib co ja sb range tohutult, mina check-foldin.
    CO teebki siin olukorra raskeks. Flopp hitib ta range hästi ja sellest 10$ betist ei tea arvata, kas induceb või loodab odavalt potti ära osta.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    mina valiksin 2 varianti
    fold pre v minraise eeldusel, et short paneb nuppe ja saame 6bettida

    Kui sa 4 betid ja saad calli jääd nn lõksu-sul on faceupAAxx, vastastel hea flopis adjustida
    Mis flopid sulle üldse meeldivad?
    Ja QJxx kaart võib väga tihti olla vastase ranges

    Kui sa 3 bette callid, siis pm lähed juba setminima v mastidrawd otsima. Aga kui tihti sa nii potte annad ära. päris huvitav ev arvutus

  6. #6

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    mina valiksin 2 varianti
    fold pre v minraise eeldusel, et short paneb nuppe ja saame 6bettida

    Kui sa 4 betid ja saad calli jääd nn lõksu-sul on faceupAAxx, vastastel hea flopis adjustida
    Mis flopid sulle üldse meeldivad?
    Ja QJxx kaart võib väga tihti olla vastase ranges

    Kui sa 3 bette callid, siis pm lähed juba setminima v mastidrawd otsima. Aga kui tihti sa nii potte annad ära. päris huvitav ev arvutus
    mulle väga meeldib su pakutud min4bet pre siin. btn tahab ilmselgelt sisse ajada ja annab sulle võimaluse pre 6bettida ja co-st lahti saada.

    nagu mängitud siis chk/fold flop ok imo. JQTx käed on liialt suur osa vastaste 4bet callimisrangest ja ei tahaks siin sidepoti ehitama hakata, kui väga tihti oled mainpotist ilma ja võid drawida 2 outi.

  7. #7

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Antud stacke vaadates ma calliks BTNi 3beti, sest on loogiline, kui me 4betime, siis CO aka deepstacker ei kao kuhugi ja nii deep olles ma ei taha OOP ässasid mängida.

    Ja juhtuski see, millest just kirjutasin- oleme fucked up olukorras, tõenäoliselt ma leadiks välja 14$ vms (väikselt), et näha, mida teised teevad.
    Chk-fold tundub kuidagi liiga nõrk, samas teisi variante vaadates tundub see kõige parem liigutus olevat.

  8. #8

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Privadori min4bet plaan tundub super, kuid tihtipeale multitabledes ei jõua sellisele asjale väga rõhku panna...

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    minraise jh ok, aga siis jääme pm shordi armule, et ta shoveks. Olen kahjuks tajunud olukordi, kus ka short callib ja ma olen ofc megatiltis. Käsi faceup 3betitud flopis. Shordi flopi shove ei saa hästi callida lihtilt, sest taga veel co jne...

  10. #10

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    mina valiksin 2 varianti
    fold pre v minraise eeldusel, et short paneb nuppe ja saame 6bettida
    Open foldida suited AAxx? Või saan valesti aru?
    Min-raise mulle siin väga ei meeldi, kuna CO saab liiga head oddsid callida. Lootus oli siin saada CO foldima ja BTN ning SB käest call.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kui sa 4 betid ja saad calli jääd nn lõksu-sul on faceupAAxx, vastastel hea flopis adjustida
    Mis flopid sulle üldse meeldivad?
    Ja QJxx kaart võib väga tihti olla vastase ranges
    Sobivaid floppe on palju - madalad flopid ilma 3flushita, madalat paardunud flopid jne.
    QJxx on tugevalt siin CO ranges, sellest ka dilemma.

  11. #11

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    min4bet on väga ok imo.
    paned ca 10, kui juhtub sama mis antud juhul et btn shipib, siis saad juba pre ise shoveda ja no worrys.
    kui btn ei shipi(imo väga ebatõenäoline), siis oled pannud poti 10 ja edasi lihtsam mängida.

  12. #12

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    min4bet on väga ok imo.
    paned ca 10, kui juhtub sama mis antud juhul et btn shipib, siis saad juba pre ise shoveda ja no worrys.
    kui btn ei shipi(imo väga ebatõenäoline), siis oled pannud poti 10 ja edasi lihtsam mängida.
    Mhmh min4bet tundub jah järjest parema variandina, kuna BTN suure tõenäosusega sealt shipib.

  13. #13

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Ma ise arvan, et pot pre-flop tundub mulle kõige parem olevat- ainuke deep mängija on CO ning kuna ta on sisse pannud ainult 3bb, siis arvan, et ta peaks üldiselt suht tihti foldima ja isegi kui callib, siis pot on 200bb deep ja me saame all-in minna päris paljudel juhtudel.
    Overpairi ja nut flushdraw- ma panustaksin 21$, mis paneks SB all-in- ilmselt foldiks CO all-in vastu

  14. #14

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Ma ise arvan, et pot pre-flop tundub mulle kõige parem olevat- ainuke deep mängija on CO ning kuna ta on sisse pannud ainult 3bb, siis arvan, et ta peaks üldiselt suht tihti foldima ja isegi kui callib, siis pot on 200bb deep ja me saame all-in minna päris paljudel juhtudel.
    Overpairi ja nut flushdraw- ma panustaksin 21$, mis paneks SB all-in- ilmselt foldiks CO all-in vastu
    co ei foldi siin üldse tihti, sest hero käsi on nii face up, kui olla saab, kui pre potib. co-l ja herol jääb taha veel 200bb+ ning co saab flopist väga korrektselt edasi mängida.

  15. #15

    Re: 4bet pot, 4 tundmatu villaini vastu AAxx paardunud flopil, eff stack 250bb

    Kui hero c/f QJJ boardil, siis vaevalt ta saab eeldada, et tal väga palju implied oddse on, pigem juhtub see, et BU läheb all-in, Sb ilmselt callib ja saame 180bb poti, kust hero saab minu arvates veerand (pooltest) juhtudest shoveda või välja bettida. Ma pigem võtaksin 35% equityt suvalise 3 käe vastu ja avaksin enda käe, kui näeksin poti oop, kust ma saan ilmselt jätkata flushdraw või paremate kätega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES