Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 113
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Skype grupis jah oli pikalt ta, enda sõnul lasi meeletut volume ja suht LAG stiilis mängis 12 lauda. Vast maksab palgast tagasi, kui töötab veel seal väikses shokolaadi firmas turundusjuhina.

  2. #22

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.
    Ma saan aru su mõttekäigust, aga see peaks olema siiski eraldi kokkulepe. Samamoodi pangas sa ju ei käenda kedagi lausega, et "jah, ma soovitan teda".

    Igalühel on olnud elus olukordi, kus usaldatakse mingit inimest ning saadakse vastu pükse. Ma soovitasin küll jah, aga polnud õrna aimu ka, et tegemist on sellise inimesega, sest aastate jooksul olen ka ise talle ettemakseid teinud väiksemate summadega, aga pole probleeme tekkinud. Võta näpust, kas inimene ongi selline või lihtsalt olukorra sunnil tegi nii.

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Minu arvates peaks selleks ikka konkreetselt läbi rääkima soovitajaga, et kas oled nõus käendama.
    Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
    Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.

    Ja antud juhul oli nn soovitaja ka ise asjast huviatatud, mitte ei kasutanud sõbra usalduskrediiti
    Viimati muudetud privador poolt : 17.07.12 at 16:56

  4. #24
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Sorry aga see on jama.

    Stakeja enda valik keda stakib ja taolised ''aumehe'' teod lepitakse ikkagi ennem korralikult kokku.

    Soovitaja saab nagunii sellest jamast ise kahjustada juba ja loomulikult normaalse inimesena üritab soovitaja aidata stake andjat, aga mingit ''aumehe teguna'' degenni võla kinni tagumist küll ei kohustatud tegema.

  5. #25

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
    Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.
    Lol wat, said Codecci postist valesti aru.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
    Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.

    Ja antud juhul oli nn soovitaja ka ise asjast huviatatud, mitte ei kasutanud sõbra usalduskrediiti
    See küll liiga ulmeline. Miks peaks keegi degeni võlga hakkama tampima? Samamoodi ju küsib steikija soovitajaid ja mida rohkem seda uhkem. Ja kui nüüd steigitav vandi üle laseb, siis vaevalt on soovitajad nõus ta võlga hakkama kinni taguma.

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    See küll liiga ulmeline. Miks peaks keegi degeni võlga hakkama tampima? Samamoodi ju küsib steikija soovitajaid ja mida rohkem seda uhkem. Ja kui nüüd steigitav vandi üle laseb, siis vaevalt on soovitajad nõus ta võlga hakkama kinni taguma.
    mitte nii radikaalselt ja see ka kokkuleppeline
    Lihtsalt vb inimesed ei soovita siis enam nii kergekäeliselt.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Kui selleks on vajadus, siis saab alati enne stake algust kokku leppida, kas soovitajal on ka mingi vastutus või mitte. Antud juhul seda polnud. Kui soovitaja nt ise stake leppes ütleb, et "jah, ma olen ise valmis kõik korvama kui midagi valesti läheb", siis jah. Aga soovitaja on ikkagi keegi, kes lihtsalt peaks kinnitama inimese usaldusväärsust- antud juhul oli usaldus olemas, sellega ei kaasne vastutust stakeja ega stake tulemuse ees. Stakeja on see, kel on võimalus soovitaja/soovitajate hinnangute põhjal riskianalüüs teha ning teha ENDA otsus antud info põhjal. Stakeja on see, kes on otsuse teinud, stakeja on see, kes vastutab selle eest, millise info põhjal ta oma otsuseid langetab.

  9. #29

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Pärast ülesaamist sai Tauri temaga veel ühendust, tänu sellele, et hoidis pokerclubis tal ühte väljamakset kinni ja Marek oli lubanud raha tagasi kanda, aga nii ilmselgelt ei läinud.
    WTF ?
    Minumeelest Tauri peaks küll mingilmääral siin vastutama, mitte ainult sorry, my bad.
    Ma ei mõtle, et peaks siin 100% summa tagastama, aga mingi sümboolse osaga küll nt.
    Kasvõi see sama summa, mille väljamakset kinni hoidsid ja ära ikkagi saatsid. (Sain ma ikka õigesti aru, et Tauri maksis selle väljamakse ikkagi välja ?)

  10. #30
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    heaküll-heaküll. Kärsast juba näha, et nendest matkapoistest asja ei ole.

  11. #31
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

    DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.
    Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
    Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 17.07.12 at 18:43

  12. #32
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Imo Mupsik polnud just kõige teravam pliiats 888sas tõesti. Vanu sampleid enam pole, kuid mäletamise mööda polnud tõesti nii printer midagi.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
    Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.
    Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

    See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?

  14. #34
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

    See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?
    Ta on nl200-nl600 mänginud küll, aga võitmine on omaette teema.

    Väike vahe on selles, et sa ei saa isiklikku kasu Mareki soovitamisest/grindimisest.

  15. #35

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Poleks obv seda soovitamise teemat tõstatanud, kuid antud juhul on konkreetne majanduslik huvi mängus ehk kogu teema ei olnud ju nö aitan sõpra ja kostan ta eest paar head sõna. Tegemist ju konkreetselt raha teenimise eesmärgil soovitamisega ja antud juhul on tema pealt ju ka raha teenitud väidetavalt päris pikalt.
    Loomulikult ei peaks vastutus olema 100% aga mingi osa oleks ilus korvata. Samuti pole siin mingit lepingulist alust raha nõuda vaid pigem moraalne asjaolu aga eks see Firzeni enda otsus lõpuks.

  16. #36
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tegin eile siia foorumisse kasutaja. Mitte sellepärast, et siia teemasse postitada muideks. Seda vist eile polnudki veel.

    Ma ei tunne antud isikut eriti hästi, aga tean, et isa peaks tal ment olema ja ema õpilane. Elas kunagi minust kildi kaugusel, oli koolivend ka, aga palju varem.
    FB-s ühiseid tuttavaid 22.

    E: Niipalju kui mina tean, siis antud tegelane ja ülejäänud family väga ausad tegelased.

    Usun ja loodan, et see asi saab ruttu korda.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
    Tegin eile siia foorumisse kasutaja. Mitte sellepärast, et siia teemasse postitada muideks. Seda vist eile polnudki veel.

    Ma ei tunne antud isikut eriti hästi, aga tean, et isa peaks tal ment olema ja ema õpilane. Elas kunagi minust kildi kaugusel, oli koolivend ka, aga palju varem.
    FB-s ühiseid tuttavaid 22.

    E: Niipalju kui mina tean, siis antud tegelane ja ülejäänud family väga ausad tegelased.

    Usun ja loodan, et see asi saab ruttu korda.
    Huvitav kasutajanimi, väga soliidse mulje jätab :D

  18. #38
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Nimi ei riku meest :P

  19. #39

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ta on nl200-nl600 mänginud küll, aga võitmine on omaette teema.

    Väike vahe on selles, et sa ei saa isiklikku kasu Mareki soovitamisest/grindimisest.
    Graphid, mida mina kunagi ammu nägin olid tehtud nl600 pealt, aga ma ei mäleta enam palju neid käsi oli ja mis perioodi peale. Kui teadjamad vennad ütlevad, et ei mängind koguaeg seal siis nii on.

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Poleks obv seda soovitamise teemat tõstatanud, kuid antud juhul on konkreetne majanduslik huvi mängus ehk kogu teema ei olnud ju nö aitan sõpra ja kostan ta eest paar head sõna. Tegemist ju konkreetselt raha teenimise eesmärgil soovitamisega ja antud juhul on tema pealt ju ka raha teenitud väidetavalt päris pikalt.
    Loomulikult ei peaks vastutus olema 100% aga mingi osa oleks ilus korvata. Samuti pole siin mingit lepingulist alust raha nõuda vaid pigem moraalne asjaolu aga eks see Firzeni enda otsus lõpuks.
    Otseloomulikult ma maksaks asja kinni, kui ma oleks mingit raha sealt vahelt teeninud. Kui sa esimest postitust korralikult lugesid siis mäletad, et ta gamblis kõik 1 päevaga maha ehk ei ole võimalik sealt midagi teenida - tegemist pole kasiinoga, kus makstakse välja % kaotustest.

    Nii palju, kui ma sain informatsiooniga aidata, siis seda ma ka tegin (kasutajanimed, elukoht, fb jne).

  20. #40
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tean, et asjasse ei puutu aga küsiksin üht asja.

    Kas dabeat võttis ise ühendust, et sooviks kedagi stakeda või sina võtsid temaga ?

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES