Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 113, kokku 113
  1. #101
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb
    Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted".

  2. #102
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted".
    :D


    Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.

    Kui veel mingi stake teema siia foorumisse tuleb vaatame enne näojärgi üle. M.Eriti ja M.Vassilko pettust oleks saanud ennetada.

  3. #103
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Kirjutage veel emale, naabrile, onu Vellole ja Savisaarele-neid kindlasti huvitab. Kui inimesel on raha, et nl200 lasta siis pole tal mingit plaani ära maksta ja kui miskit ette ei võeta siis miks peakski? Foorumisse postitatakse trollolo pilte, pahandatakse, hurjutatakse ja sellega asi piirdub, kedagi tegelikult ei k**i-las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Tuleb uus "solid" vend ja saab raha, laseb üle ja ikkagi midagi ei juhtu enne kui keegi reaalselt näpud sahtlivahele saab, kas siis kohtu kaudu või Valuev&co abiga.

  4. #104

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Nagu LenC enne mainis, ei ole mina selle isikuga kuidagi seotud, lihtsalt imelik ja natueke häiriv kokkusattumus kasutajanimedega. Muuseas mul ei ole ühtegi "mupsik" tüvega pokkerikontot kunagi olnud.

  5. #105

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Sain vastused FBs:


    1.)
    Kaisa Valk

    Ma neid asju nii hästi küll ei tea, aga vaevalt, et pettis, lihtsalt ei tule oma elus mitte millegagi toime. Loodan, et need asjad saavad Teil varsti korda aetud.

    2.)

    Kaisa Valk

    Paluks kiirelt pilt antud foorumist eemaldada, selle jagamiseks pole teil mingit õigust. Ei viitsiks väga kaebustega jamama hakata..

  6. #106
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Samasugune lontrus nagu Vasja isegi - raha on välja petetud, aga neil hoopis probleem sellega, et pildid on avalikkusele üles laetud.

  7. #107
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    No ilmselt on see Kaisakene asjast väga teadlik ja ikkagist "samas paadis" koos Vasjaga...

  8. #108
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Vaevalt kõik oma kaasadele detailselt võitusid/kaotusi ja pokkeriga seotud asju avaldavad. Downereid ja ebaõnnestumisi hoitakse üleüldiselt rohkem endale. Kardetakse lihtsalt hukkamõistu ja reeglina ei mõista temakene variatsiooni.
    Just saying...

  9. #109

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    :D


    Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.
    Selle loogika järgi ei tohiks ranka ja coca yldse tänavalgi kõndida... lol
    Samas naisele rääkimine ei tee reaalselt mitte midagi.... veri on paksem kui vesi ja kyll Vasja tuleb mingi hea stooriga välja:
    "Mingi tont tahtsis et mängiksin yhe tonni tema rahaga- no success ja kujutad sa pilti, nyyd va ahne põrsas nõuab raha tagasi ja valetab kõigile. Aa no siis kyll kallike, ära siis selliste tontidega tegemist tee rohkem." ja vsjoo

  10. #110

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    õudne kuidas sellised värdjad närvi ajavad. Üks m...n põgenes vegasesse ahvike sabas tillerdamas ja teine m....n siis see Vasja- Vassilko. Mulje jääb et Vasja steikimist soovitanud tegelane on ka vait kui sukk ja süütunne väga ei piina enam. wp.
    Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?
    Kui sulle lihtsalt "tundub" või "jääb mulje" siis miks sa selliseid sõnu loobid? Ma ei näe põhjust foorumisse kirjutada igast korrast, kui ma räägin DaBeat-ga Skypes või Marek jälle midagi lubab. Väga armas, et sa selle kogu teema omale südameasjaks oled võtnud - ehk võtad jalad alla siis, otsid Vassilko üles ja püüad raha tagasi saada? Muidugi sa ei pea seda tegema, aga nähes, kui väga sulle kogu see teema korda läheb võiks ju midagi ette võtta siis või kuidas?

  11. #111

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Vabandust kui Teie avalik scammimise keiss järsku salajaseks muutus aga antud juhul on teema siia ülesse riputatud, sinu nime on seoses asjaga mainitud ja ma kommenteerin niipalju kui tahan ja viitsin. Loomulikult pole sul mingeid kohustusi siin ülevaadet anda või kommenteerida...
    Kui Vasja oleks mind scamminud küll oleks ta mul juba üles otsitud.

  12. #112

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Any updates????

  13. #113
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Sama seis endiselt.

Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES