Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 113

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Marek Vassilko pettis 1k$

    Lisan järjekordse petturi siia, et hoiatada teisi.
    Lugu algas sellega, et Tauri(üks pokerclub.ee eestvedajaid) soovitas mulle paari kutti kes vajasid stake.
    Küsisin nende kohta erinevat infot mille sain Taurilt ja otsustasin Marekit stakeda.
    Stake suurus oli 1k$ ja nl50 jaoks. Marek rikkus sellega reegleid, et kaotas 1 päevaga 20BI nl50(reeglites oli stop loss 1 päeva kohta maksimum 5 BI, PTR abil nägin tema tulemusi.) ja ei kontakteerunud minuga enam.
    Mareki screenname mupsik @ 888, mupsik84 @ PS, mupsikuke @ Goalwin, party- mupsik84,
    euro poker - mupsik4ever, merge - mupsik84



    Kopeerin väikse osa skype vestlusest Tauriga, sest ilma korraliku soovitajata poleks kindlasti võtnud seda stake:
    Dabeat: nagu ma aru saan, siis mõlemad mängjad on sinu jaoks väga usaldusväärsed?
    [4.06.2012 13:13:23] Tauri: üks(Marek) on väga hea mängija, keda ma tean paar aastat juba
    [4.06.2012 13:13:27] Tauri: lasi 888-s mingi nl600
    [4.06.2012 13:13:50] Tauri: aga pidi enamiku rahast välja võtma real life põhjustel
    [4.06.2012 13:13:57] Tauri: muidu väga hea mängija
    [4.06.2012 13:22:33] Tauri: see varasem nl600 mängija on tõesti hea mängija
    [4.06.2012 13:22:43] Tauri: ta oli läbi mingi välismaise stakingu ongames just
    [4.06.2012 13:22:47] Tauri: aga lasti üle kahjuks
    [7.06.2012 13:56:17] Dabeat: tsau, kas see Marek on usaldusväärne?
    [7.06.2012 14:07:44] Tauri: on küll usaldusväärne
    [7.06.2012 14:07:50] Tauri: ta minu alt mänginud paar aastat
    [7.06.2012 14:07:58] Tauri: pole temaga kordagi probleeme olnud

    Praegu on ta juba üle 2 nädala ignoreerind.
    Pärast ülesaamist sai Tauri temaga veel ühendust, tänu sellele, et hoidis pokerclubis tal ühte väljamakset kinni ja Marek oli lubanud raha tagasi kanda, aga nii ilmselgelt ei läinud.
    Kui keegi Mareki kohta teab infot, siis võtke ühendust palun.
    Viimati muudetud DaBeat poolt : 17.07.12 at 13:37

  2. #2

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

    DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.

  3. #3
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

    DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.
    Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
    Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 17.07.12 at 18:43

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
    Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.
    Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

    See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?

  5. #5
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

    See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?
    Ta on nl200-nl600 mänginud küll, aga võitmine on omaette teema.

    Väike vahe on selles, et sa ei saa isiklikku kasu Mareki soovitamisest/grindimisest.

  6. #6

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?

  7. #7

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?
    Minu teada peaks olema küll.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Skype 6max grupis oli ka suht pikaaegne liige ja mina oleks samamoodi üle saanud, tundus tõesti aus inimene. Skypes pole teda mingi 3 nädalat näha olnud enam tho. Enda jutu ja graphide järgi genes kuus $3k rakebacki jms. Uskumatu..
    Viimati muudetud virukunn poolt : 17.07.12 at 13:49

  9. #9

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Vaatasin teda 2+2st, jube palju on ta steiki küsinud viimaste aastatega...

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1425

    Name Marek Vassilko
    Country estonia
    Skype ID marekvassilko
    Poker Names mupsik @ 888, mupsik84@ Party and Gr88, orikas @ Triobet. mupsik4ever on BCP ... and from posts sounds like he is at Ongame now as well
    email: orikas4@hotmail.com

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek...

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

    Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

    Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.
    Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.
    Just. Enne peab muidugi saaja tõendama, et tagatiseks antav ese on seaduse järgi ikka tema oma.

  14. #14

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Vend elas vähemalt aasta aega tagasi paari teise tüübiga tartus raekoja platsis minust korrus kõrgemal. kuna alumisel korrusel zum-zum, siis sattusime paar korda ka õlle kõrvale rääkima. Jutud nl 600-st on küll täielik bs. Vend mängis vähemalt 1 aasta tagasi enda jutu järgi nl 25 -50 ja avg income oli koos rb-ga ca 1k euri ringis.
    Ei ole ise eriline pokkeripro, kuid tema n.ö. pokkerisõnavara ning jutt ei olnud väga võitva mängija tüüpi...

  15. #15

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.

  16. #16
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.
    Minu arvates peaks selleks ikka konkreetselt läbi rääkima soovitajaga, et kas oled nõus käendama.

  17. #17

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.
    Ma saan aru su mõttekäigust, aga see peaks olema siiski eraldi kokkulepe. Samamoodi pangas sa ju ei käenda kedagi lausega, et "jah, ma soovitan teda".

    Igalühel on olnud elus olukordi, kus usaldatakse mingit inimest ning saadakse vastu pükse. Ma soovitasin küll jah, aga polnud õrna aimu ka, et tegemist on sellise inimesega, sest aastate jooksul olen ka ise talle ettemakseid teinud väiksemate summadega, aga pole probleeme tekkinud. Võta näpust, kas inimene ongi selline või lihtsalt olukorra sunnil tegi nii.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    kõva screenname muidugi :D

  19. #19

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Kahju..

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek...
    +1

    Ma ei saa aru miks anda stakesi noortele kuttidele, kel veri vemmaldab sees-peod-peod-läbu-seiklused-NAISED jne kel pole mingit püsivust ja homme jube mõtleb teises suunas ja investor on oma murega üksi
    See on ju selge riskirühm

    Miks keegi ei steiki nt ratastooli invaliide?

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES