Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Coaching

    Pikk ja karm downswing on minu enesekindluse omahalaudades miinustese viinud.
    Juba enne Las Vegasesse minekut mõtlesin coachingu peale. (PLO200-1k).

    Maailma üks parimaid mid-stakes 6max plo-mängijaid pakub üllatavalt hea hinnaga coachingut:
    * 250$/hr
    * 1000$/5h

    Võtsin härraga ühendust ja lubasin septembris temaga uuesti ühendust võtta.
    Mänge biidib ta easylt up to PLO1000.
    Antud hetkel üritab ta shotte võtta PLO2-5k-s.

    Looking forward...:)




    Loe edasi ›››

  2. #2

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Kellega tegu kui tohib küsida?

  3. #3

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    mipwnya

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    hmmz kas downswing tõesti nii suur et vaja couchi? alla pole plaanis liikuda et enesekondlust saada? pl200?

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    coca tahab vast edasiliikuda.kui enda hammas peale ei hakka siis ei ole midagi halba ju tasemel coachi võtmisest. usun et coca jaoks tekivad plo200 kerged moti probleemid. kui summad ennast ei moriveeri siis ega sellest mängust ka suurt midagi head välja ei tule.

  6. #6
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    mipwnya hetkel täiesti õige mees aitama teab , sellesmõttes, et mehel endal peaks praegu ka haruldane suurem Dswing peal olema.

  7. #7
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Coachingu võtmine hea plaan.

    Kuidas sul 2012 PLO cashis overall seis on hetkel? Tegin sizeable sidebeti et lõpetad aasta plussis, ära mind alt siis vea

  8. #8

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Aasta veel u +25k (ei ole hetkel HEMi lähedal) ja istun 25k swongis

  9. #9

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    PLO200s üritan motti koguda, kuid see on ilmvõimatu, sest ei suuda nii madalal päris A++ mängu teha.
    Aga on vaja end kokku võtta..


    Coachi tahan ilmselgelt enda arendamise pärast, kuid samas loodan et ta suudab mu mindseti parandada

  10. #10

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    + midstakes parimate plo grindijate tunnihind on enamjaolt 500-1000$, seega 250$ on SOOOOOOOOOOOOOODUKAS !!!

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

    küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

  12. #12

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Kusjuures ma vist tean, mis mu praeguse aja suurim leak on: Mitte uskumine, ehk räme maha callimine...okse!!!

  13. #13

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

    küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?
    üritan vastata nats hiljem, hetkel hardcore grind

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    tegelikult suht raske mõista. Vaalad peaksid ju varustama piisava rahahulgaga, mida reg-dega madistamine ära võtab. Või lauas polegi ühtegi vaala?

  15. #15

    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

    küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

    Kõik algas PLOhust, puhta bumhuntinguga sai ilus klots kokku veeretatud (PLO50-200). Tänapäeval on fishe aina vähem ning HU lauad suht surnud.

    Praegu on parim viis fishide leidmiseks uute laudade tegemine, aga regzid, kes uusi laudu ei tee ega HU-d ei mängi, nemad on valvel ja istuvad suht kiirelt järgi. See tähendab seda, et fishiga saab väga-vähe HU-d mängitud.
    Ja kui ma õigesti mäletan, siis pean enda 3-4-handed mängu kõvasti parandama, sest seal olin napilt BE, kui mitte õrnalt kaotav mängija.

    Priva: viimasel ajal kaotan isegi HUs fishidele (liigitan selle swongi alla).
    Praegu lõpetasin sessi, ca -1bi. No täiesti võimatu, pidevalt kui ma istun seti otsas, siis OBV vastasel topset.
    Aga pole midagi muud teha, kui toorelt edasi grindida ja oodata helgemaid päevi :D
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 26.07.12 at 02:39

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES