Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 34, kokku 34
  1. #21

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    olen betist huvitatud.
    samuti olen nõus maksma 1€, kui näeks tema videot.

  2. #22
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ok, ilmselt sa kõva adjustija ning sul ei oleks probleem teha 5BI konstantselt päevas NL10-s? 4x vähem kui su pakutud 20BI.
    1500 daala 1-kuuga. Mõtleme beti välja?
    Olen betist huvitatud

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    pane foorumisse teema ülesse, ilmselgelt leiad kliente kui pakud mõistlikud oddsid välja. Praegu teema bentleyga siin

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Oleksin huvitatud bettide vastu võtmisest, et teen kuus keskmiselt 5bi päevas NL10s ehk kokku 150bi. 20bi päevas ehk kokku $6000 ei ole reaalne mitte kuskilt otsast. 50bi NL2s ehk 1500bi kuus, wtf. Chiren tegi vist miljoni käega kuskil 100bi kuuga, mängides keskmiselt 15h päevas vms. ei usu et see 99,9999%le populatsioonist jõukohane oleks.
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 27.07.12 at 15:57 Põhjus: typo

  5. #25

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Chiren80 NL2 tulemus:

    ( Click to show/hide )


    5bi päevas NL10-s ehk 150bi kuus on kogenud mängijal võimalik, kuid PTR andmetel on see siiski pigem erandlik. 5BB/100 150k käsi ja asi tehtud, ulmesse kisub aga siis, kui keegi tõsimeeli arvab, et ta suudab 100k+ käsi järjest 10BB/100 winrate näidata.

    Siit foorumist oli bi-ide osas kõige võimsam üks NL5-e graph, kus minu mäletamist mööda oli 60k+ käsi ja kasum 800$+. Kasutaja nime ei mäleta aga kuskil kuutulemuste teema all see oli.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 27.07.12 at 16:20

  6. #26

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Siin ei ole midagi vaielda standard mängu tehes ei olegi sellised numbrid võimalikud.
    Sellise lause autor ei saa olla võitev mängija mitteühelgi limiidil.

  7. #27
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Chiren80 laseb kuus 1093 bi?

  8. #28

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    See oli tal lihtsalt miljoni käe projekt. Kõigepealt üritas minu mäletamist mööda nl25-s aga seal hävis.

  9. #29

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    BentleyMulsanne- palun ära aja mind öökima. Ma videot ei taha näha, kuid plz, näita oma viimase kahe aasta graafikuid...

  10. #30

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas OldFish Vaata postitust
    Hei

    Ehk leidub siin keegi, kes jagaks minuga tarkusteri. Nimelt on mul mõned küsimused bankrolli üles ehitamise kohta:
    1) Millisest pokkeritoast võiks alustada bankrolli üles ehitamist?
    2) Meeldib sng ja cash mõlemad, kumma juurde peaks jääma? Milline formaat?
    3) Kui palju peaks depoma?
    4) Kas micro limiidid on üldiselt fishised või on kõik juba multitablevaid regulare täis?
    5) Igasugused muud näpunäited on ka väga tervitavad.

    Ette tänades :)
    Lp OldFish

    Kõik need vastused on kuld! Tänasel päeval on freerollid ajaraiskamine. Ranka tabel FOR THE WIN!

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-jms.
    küsi rankalt eraldi mingit rakeback diili ja kiles. starsi ei soovitaks just rakebacki puudumise pärast.
    ise muchoses pole mänginud, aga fishe leidub erinevates tubades kindlasti. cashi jaoks paras depoda 20 buyinni, sngde kohta ei tea, aga googeldades leiad kindlasti mingid tabelid. solid rakeback + kõva volüüm ja br peaks kasvama üsna kiiresti..
    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui cashi kavatsed mängima hakata, siis deponeeriks minimaalselt 40 buyini.
    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    waste of time imo. freerollidest ennast üles grindida on ikka valusalt aja raiskamine. pigem mingi alg roll sebida ja ranka tabel ette ning minekut. minimicros ei tohiks seda järgides mingeid probleeme esineda.
    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    freerollid my ass. Ennem istuks ostukeskuses G4S turvana
    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    ranka tabel ette. mingis urkatoas (:loe 888,Ongame etc) küsid Ranka käest Pokkeriprode ilusa rakeback diili ja läheb nl2-nl10printima.

    ranka ise mingiaeg ütles, et soovitab HTHUSNG-sid alustajatele, aga ise arvan, et inimene kes pokkerist palju ei jaga tõmbaks seal esimese päevaga omale nööri kaela

  11. #31

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Väga teemaväliseks kisub see jutt siin. Tänud hotcocacola, kes teema õigele kursile keeras :)

    Ehk keegi oskab ka mingit konkreetset kohta soovitada? Lock/Carbon? (enne kui ranka poole pöördun uuriks mis üldsus arvab)
    Kas alguses peaks alustama lauda istudes short stackiga või tuleks max buy in teha cash puhul? Või peaks ikkagi sng poole vaatama?
    Näiteks: kumb variant parem, kas osta full buy in nl2 või half buy in nl10?
    Nagu aru saanud olen siis micros eriti bluffiga laineid ei löö.

  12. #32

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Locki tase peaks nõrk olema, kuid rahad jõuavad sealt väga-väga-väga aeglaselt pangakontole/Moneybookersisse.

    Mängi fullbuyiniga!

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    No mõtle ise, ühes lauas oleks sul 50bb teises 100bb mänguruumi lihtsalt vähem ja tihti oled 3bet, 4bet pottides commited

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Mina, algaja (NL5, 6max), olen sama rada läbi käimas nagu sina OldFish (ma olen küll vähem mänginud). Alutasin samuti Ranka tabeliga + paar raamatut + 6max'i käte analüüse foorumist lugenud jne. Kui Holdem Manager/ PokerTracker ei ole võõrad, siis peale igat sessi vaata sessi jooksul suuremad kaotused ja võidud läbi ja analüüsi neid. Problemaatilised käed postita siia foorumisse, paljud aitavad meeleldi sind ning tagaside on super.

    Algajana soovitan keskenuda ühele kindlale formatsioonile (ntx NL 6max, FR, vms). Mulle endale tundus, et mõtekam on end alguses arendada ühes formatsioonis ja hiljem laieneda... Just imo.

    Kui oled suutnud mängida u 20 000 kätt ja peale, siis võid paluda kedagi siit foorumist, et aitaks sul analüüsida sinu graafikuid jne.

    Microgamingus tundus suht palju fishe (Trio jne), muidugi ka Starsis on neid NL2-s mõnuga.

    Samuti härrad pakuvad siin sümboolse summa eest ühissesside võimalust, kus õpetavad sind live's.

    Targemad, parandage, kui eksisin millegiga... Tänud!

    Edu sulle laudades!

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES