Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 34
  1. #1

    Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Hei

    Ehk leidub siin keegi, kes jagaks minuga tarkusteri. Nimelt on mul mõned küsimused bankrolli üles ehitamise kohta:
    1) Millisest pokkeritoast võiks alustada bankrolli üles ehitamist?
    2) Meeldib sng ja cash mõlemad, kumma juurde peaks jääma? Milline formaat?
    3) Kui palju peaks depoma?
    4) Kas micro limiidid on üldiselt fishised või on kõik juba multitablevaid regulare täis?
    5) Igasugused muud näpunäited on ka väga tervitavad.

    Ette tänades :)

  2. #2

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-jms.
    küsi rankalt eraldi mingit rakeback diili ja kiles. starsi ei soovitaks just rakebacki puudumise pärast.
    ise muchoses pole mänginud, aga fishe leidub erinevates tubades kindlasti. cashi jaoks paras depoda 20 buyinni, sngde kohta ei tea, aga googeldades leiad kindlasti mingid tabelid. solid rakeback + kõva volüüm ja br peaks kasvama üsna kiiresti..

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Eks 180 toodavad regularidel päris hästi kui agressiivsust on võid neid mängida, sest seal põhim käib stealid ja restealid ja all innid lõpufaasis, seega kui kardad rolli pärast võta väiksemalt ette. Võibolla cash on isegi hea variant aga enne seda soovitaks võtta paar päeva coachi. Kuna tänapäeval starsis tase suht tugev võib seal võitmine algul unistuseks jäädagi, vali endale väiksem tuba ja kui soft sobib proovi seal asi käima saada. Depoda sngde puhul ca 100 buy ini 180 manidel vb isegi 300 ja MTT veel enam. cashi kohta ei oska öelda aga eks seal mingi 20-50 BI reegel kehtib. Igatahes kolm reeglit -positsioon, kaart ja agressiivsus on need, mis raha sisse peaks tooma.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Kui cashi kavatsed mängima hakata, siis deponeeriks minimaalselt 40 buyini.

  5. #5

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    kui täiesti algaja oled siis 1 table sng-d on täpselt sinu jaoks. Googelda "ranka tabel", prindi see välja ja kleebi monitori külge. Igasugused facebookid ja msn-d kinni. Jälgi vastaseid ja prindi.

  6. #6
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Mis jutt see nüüd 6max sng on välistatud ja fullring on ajaliselt tiba mahukam, ära elatada ennast võib aga bankrolli taevasse lüüa kiirelt on võimatu variatsiooni tõttu. Olematu ROI ei võrdu mittemingist otsast kiire bankrolli kasvuga. See, et 1tabeli variatsioon on väike on tore aga variatsiooni, ajakulu ja ROI omavaheline suhe nullib .
    Tegelikult kõige kiirema Kasvu saaks PLO 6maxis.
    Viimati muudetud BentleyMulsanne poolt : 26.07.12 at 23:02

  7. #7

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Esimeses postituses jäid mõningad asjad mainimata.
    Tegelikult olen juba mõned aastad ikka mänginud ja üritanud oma mängu ka analüüsida ja paremaks muuta, 2+2 ja pokertacker ei ole minu jaoks võõrad, viimase kohta olen väga palju uurinud. Siiani on olnud rohkem nagu hobi, samas on olnud ka perioode, kui olen tõsisemalt proovinud nii cash kui ka sng, aga siiani ei ole lõppkokkuvõttes suurt edu saavutanud.
    Ja kuna viimasel ajal on mäng läinud raskemaks siis otsustasingi prode poole pöördida :) Kui juba mängimiseks läheb siis vb tuleb ka vastavasisuline teema, kus juba täpsemalt saab mängu analüüsida.

    Ise olen hetkel mõelnud selliste tubade peale nagu lock ja carbon, mõlemil hea rakeback ja usakad. Aga locki kohta viimasel ajal palju laimu ja soft on ka nagu ta on. Carboni kohta jällegi ei oska suurt midagi öelda. Samas ei ole ka kindel, et just nende tubade vahel valima peaks. Nokk kinni, saba lahti :P

  8. #8
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Kas saaksid ka mainida, milliselt limiidilt sooviksid/plaaniksid projekti alustada, nii Cashi SNG`de ja võibolla MTT`de puhul?
    Ja natuke võibolla ka mainida oma Cashi ja SNG`de kogemuste kohta ja + ja - kohta. Strateegiliste arusaamade kohta võiksid ka pajatada, saaksime paremini omapoolseid soovitusi anda.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    bankrolli ülesse ehitamist peaks alustama siiski nullist

  10. #10
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Kui asisemad nl10 mängijad suudavad konstantselt päevalõikes 20 BI plussis olla, nl5s tiba rohkem ja nl2 50BI. Paremat hourlyt ei ole võimalik minumeelest sellistel limiitidel saada mis cashist tuleneks või 180 manneritest ja -500(1000players) MTT`dest
    Siis mida suudavad vastu panna 1tabel SNG mehed , see ROI peaks olema taevas, mis on välistatud, et sama profitit näidata.
    Ühesõnaga let it be aga minu seisukoht on, et kui SNG`d ei suudeta lasta pea võimatu ROI juures siis lihtsalt tapetakse närve ja aega ilma bankrolli kiire kasvuta.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    bankrolli ülesse ehitamist peaks alustama siiski nullist
    waste of time imo. freerollidest ennast üles grindida on ikka valusalt aja raiskamine. pigem mingi alg roll sebida ja ranka tabel ette ning minekut. minimicros ei tohiks seda järgides mingeid probleeme esineda.

  12. #12
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Kui asisemad nl10 mängijad suudavad konstantselt päevalõikes 20 BI plussis olla, nl5s tiba rohkem ja nl2 50BI. Paremat hourlyt ei ole võimalik minumeelest sellistel limiitidel saada mis cashist tuleneks või 180 manneritest ja -500(1000players) MTT`dest
    Siis mida suudavad vastu panna 1tabel SNG mehed , see ROI peaks olema taevas, mis on välistatud, et sama profitit näidata.
    Ühesõnaga let it be aga minu seisukoht on, et kui SNG`d ei suudeta lasta pea võimatu ROI juures siis lihtsalt tapetakse närve ja aega ilma bankrolli kiire kasvuta.
    Ma ei ole küll päris kindel, kas sa oled väitnud ja kas sa üldse oled võitev mängija. Öelda tahan ma igatahes seda, et enamus siit on valmis bettima su vastu, et sa ei suuda keskmiselt 5BI'gi nl10's päevas kuu lõikes plussi jääda.

  13. #13
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Bentley näita nüüd mõnda graafikut ka oma jutu tõestuseks.
    Aga üldiselt sinu toodetud sitta on tavaliselt raske kommenteeridagi.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    freerollid my ass. Ennem istuks ostukeskuses G4S turvana

  15. #15
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    ranka tabel ette. mingis urkatoas (:loe 888,Ongame etc) küsid Ranka käest Pokkeriprode ilusa rakeback diili ja läheb nl2-nl10printima.

    ranka ise mingiaeg ütles, et soovitab HTHUSNG-sid alustajatele, aga ise arvan, et inimene kes pokkerist palju ei jaga tõmbaks seal esimese päevaga omale nööri kaela

  16. #16

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    right.jpg

    Tsitaat Algselt postitas Mr.Right Vaata postitust
    Kui asisemad nl10 mängijad suudavad konstantselt päevalõikes 20 BI plussis olla, nl5s tiba rohkem ja nl2 50BI. Paremat hourlyt ei ole võimalik minumeelest sellistel limiitidel saada mis cashist tuleneks või 180 manneritest ja -500(1000players) MTT`dest
    Siis mida suudavad vastu panna 1tabel SNG mehed , see ROI peaks olema taevas, mis on välistatud, et sama profitit näidata.
    Ühesõnaga let it be aga minu seisukoht on, et kui SNG`d ei suudeta lasta pea võimatu ROI juures siis lihtsalt tapetakse närve ja aega ilma bankrolli kiire kasvuta.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Kui asisemad nl10 mängijad suudavad konstantselt päevalõikes 20 BI plussis olla, nl5s tiba rohkem ja nl2 50BI. Paremat hourlyt ei ole võimalik minumeelest sellistel limiitidel saada mis cashist tuleneks või 180 manneritest ja -500(1000players) MTT`dest
    Siis mida suudavad vastu panna 1tabel SNG mehed , see ROI peaks olema taevas, mis on välistatud, et sama profitit näidata.
    Ühesõnaga let it be aga minu seisukoht on, et kui SNG`d ei suudeta lasta pea võimatu ROI juures siis lihtsalt tapetakse närve ja aega ilma bankrolli kiire kasvuta.
    krt mees, sa ikka ei adu üldse, mida sa kirjutad. Mis krdi 20BI konstantselt. lol.

  18. #18
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    ma olen nl10 mänginud päris palju, 20bi sessioneid on olnud vb 2x ja need olid ka miski 15h sessid kus kaart jooksis nagu jumalal.

  19. #19
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    Siin ei ole midagi vaielda standard mängu tehes ei olegi sellised numbrid võimalikud. Tegemist on microlimiitidega, kus vigu tehakse meeletult - ei ole vaja muud, kui leida effective strateegia iga mängijatüübi vastu ja unustada igasugune standard mäng - Ilmselge, et algaja seda ei suudaks. Ma nl100`s ei saa ligilähedalegi sellistele arvudele rääkimata PLO100 ja PLO200`st.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kust alustada bankrolli üles ehitamist?

    ok, ilmselt sa kõva adjustija ning sul ei oleks probleem teha 5BI konstantselt päevas NL10-s? 4x vähem kui su pakutud 20BI.
    1500 daala 1-kuuga. Mõtleme beti välja?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES