Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 111
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no loodame parimat.. kuigi igasugu jama võib veel tekkida siin MA'ga ja starsi rahaliste vahenditega ja Eesti väikese banaani-õigusriigiga... 90 päeva on kuradi lühikene aeg kui sul on vaja krdi 150milli taala inimestele tagastada ja väikese Eesti grinderite väikesed rahad ei saa olla kõige suurem prioriteet.. nende support saab raudselt ajuvapustuse kui ükskord süsteem üles tuleb ja kõik need tuhanded kasutajad hakkavad oma paroolisid taastama, osadel on krediitkaarid numbrid muutunud, osadel muud mured jne.. ma pole kuskil näinud veel faktina, et DOJiga tehtud leping nõuab 90 päevaga kogu sita lahendamist... see pigem on miski estimate lahenduse hinnang.. seega selles valguses ma paneks 90 päeva +- 60päeva nende kuue riigi mängijate jaoks...

    seni ma veel olen skeptiline.. ja püüan ikkagi auto väljaostuks uuesti raha kõrvale panema hakata (kes mu päevikut ei loe, siis siis juhtus seline pisiasi, et kogemata ostsin siiani kogutud raha eest hoopis mootorratta), 5keuri ei kogu ennast ise kokku:D
    Ma ei viitsi miskeid seadusi ja asju otsida aga www.fulltiltpoker.com FAQ-s on lause:

    When will I be able to cashout my funds? (France, Spain, Belgium, Italy, Estonia, Denmark)

    We are currently working with the regulators in your country on the mechanisms required to withdraw your funds. We are committed to making these funds available within 90 days.

    See peaks mulle küll ütlema, et neil on selleks kohustus.

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    ok, minu paha.. sel juhul siis teine hinnang minu poolt oleks 90 päeva +-10 päeva.. sest DOJiga ei ole diil veel closetud, ennustatakse 7 päeva jooksul closemist...

  3. #63
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Kuidas reaalselt FTP dollari müük üldse võis toimuda, kas selleks on juriidiline alus?

  4. #64
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Kuidas reaalselt FTP dollari müük üldse võis toimuda, kas selleks on juriidiline alus?
    Suht sarnane ilmselt Madis Very stakele.

    Kui oled selline eit nagu too, siis kaod vaikselt ära. Kui mitte, siis hilje mbuddykas või mingi cashout ja transfer.

  5. #65
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Suht sarnane ilmselt Madis Very stakele.

    Kui oled selline eit nagu too, siis kaod vaikselt ära. Kui mitte, siis hilje mbuddykas või mingi cashout ja transfer.
    lol

  6. #66
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.

  7. #67
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.
    Sama siin. Vbolla on Fill Aivi ja teised ässad hinna sees vms.

  8. #68

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Imo vedeleb seose selle brändiga liialt palju raha "maas" .. kui sul saab olla 2 lüpsilehma, milleks siis ainult üks?

  9. #69
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.
    kuskilt lugesin teemat.. et pokkeritoad tegid igasugu eeldiile Vegase kasiinofirmadega selleks ajaks kui online pokker legaliseeritakse, need FTP diilid on need mis Starsi huvitavad...

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.
    Juba sellepärast, et sellega osta poole miljardiline pilet USA turule, mis on tunduvalt rohkem väärt? Võib-olla sellepärast, et keegi teine ei ostkas FTP-d ära ja ei tekiks PokerStarsile konkurent, mis saab siseneda USA turule ja nii röövida ära Starsi mängijad?

  11. #71
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Juba sellepärast, et sellega osta poole miljardiline pilet USA turule, mis on tunduvalt rohkem väärt? Võib-olla sellepärast, et keegi teine ei ostkas FTP-d ära ja ei tekiks PokerStarsile konkurent, mis saab siseneda USA turule ja nii röövida ära Starsi mängijad?
    Suht hea deal ju.

    Imo FTPs oli turniiride graafik micros kõvasti parem, kui starsis ja feel oli ka ülihea kokkuvõttes. Kahepeale, kui Stars suurte muudatustega liiga enda sarnaseks ei tee, on neil ilusti täidetud alumise korruse striptiis ja ülemise bordell.

    EGR North Americas eile tuli "exclusive leak"

    PokerStars’ civil case settlement with the US Department of Justice (DoJ) and its subsequent purchase of Full Tilt Poker’s assets presents “a unique and exciting opportunity” for the already dominant brand to expand its share of the poker market as a “larger and stronger group”, its chairman has announced to staff in an internal memo seen by eGaming Review.

    .....

    “Nothing changes for PokerStars which will continue to operate out of Isle of Man. We will apply to move the Full Tilt license under the Isle of Man Gambling Supervision Commission.

    “We will continue to develop and pursue opportunities for the expansion of our business worldwide and strengthen our reputation and position as the leading global poker destination.


    http://www.egrnorthamerica.com/exclu...n-leaked-memo/


    USAst tuleb nagunii esialgu ilgelt keeruline turg, kui affiliatedele päitsed pähe pannakse, state by state segregation, mis vist min 2a pärast üle vaadatakse, maksud nagunii väänatakse korralikult peale, a´la taoline ettepanek.

    The operator must pay the Federal government a license fee of $X per player annually and each player’s state a license fee of one quarter of $X per player annually. The federal fee is higher because of compliance enforcement costs.


    Litsentse jagatakse ka nagu jõulukingitusi + need Rage mainitud landbased+online dealid. Stars sai selle ostuga enda DoJ jama ka kaelast ära.

    Ma loodan igatahes, et MTT schedule tuleb rohkem vana FTP, kui Starsi sarnane + obv rush turnad.


    Veel vägevam lahminime oleks siis olnud, kui Rush oleks meritinud patenti ja see oleks olnud exclusive software asset ainult ftp-l. Seda sõda oleks täiesti näha tahtnud, sest siis poleks võlg mängijate ees kedagi huvitanud, kuna selline kudlmuna ostuga kaasas.

    Samas on see jutt ka täiesti ajuvaba spin:

    Two years on and one-Black-Friday-scandal later, the poker landscape is a little different. Full Tilt's patent-pending warnings haven't proved an impediment to rival firms rushing to release their own versions of the game, and, regardless, Full Tilt is not really in a position to argue its case. 'Rush Poker itself was patent pending with the patentable element being the algorithms and mechanics/logic of the gameplay,' explains Steve Cutler, Unibet's head of poker. 'All the competing products have been developed by changing those algorithms.'

  12. #72
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Ledereri ja Fergussoni tahaks ka veel näha avalikult.

  13. #73
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    See on päris solid


    Quote:
    Originally Posted by andyg2001 View Post
    Now you can pay Pokerstars Barry. Maybe they can take it out of your pay check.

    barryg1:
    I was always going to have to pay whoever owned Full Tilt. (Not what Tapie Group was trying to do which was own assets but not the debts.) Clearly, PokerStars will own Full Tilt in a few days or a little longer, and finally I will know who to pay. I'm curious if they will try to collect from anyone else.


    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...8&postcount=78

  14. #74

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tahaks teada kui suured võlad teistel pro pokkerimängijatel on. Starsil peaks olema õigus need võlad välja nõuda.

  15. #75

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Ma ei tea, kas juba postitatud, aga sain sellise emaili:


    Dear Supernova+ VIP,

    We are pleased to inform you that PokerStars has reached an agreement with the U.S. Department of Justice to obtain the assets of Full Tilt Poker. As a Supernova+ VIP, we want to make sure that you are amongst the first to learn the details that are now available to the public.

    By the end of the year, PokerStars will fully make available for cashout Full Tilt account balances for accounts that are not registered to US or US territory addresses as of June 29th, 2011. There will be no play through requirements before cashing out. We will have a fair resolution for players with accumulated points and other rewards from Full Tilt loyalty programs.
    Full Tilt customers whose accounts were registered to US or US territory addresses as of June 29th, 2011 will need to look to the US Department of Justice for information on what will happen with their account balances.
    We will be relaunching the Full Tilt Poker site later this year. This will not affect your play on PokerStars; Full Tilt will operate with a separate player pool as it did before.

    You can find more information on our corporate blog:
    http://www.pokerstarsblog.com/corpor...oj-096492.html

    Thank you for your continued loyalty as a PokerStars Supernova VIP.

    Best wishes,
    Steve Day
    PokerStars Poker Room Management Team

  16. #76
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Kõige parem (lühi)kokkuvõtte siiamaani, imo, Black Fridayst kuni tulevikuni:

    http://www.reuters.com/article/2012/...?symbol=BPTY.L

    Tõmbaks lampi sellise meelevaldse paraleeli ka selle litsentside ja affiliatede nussimise draftiga:

    http://gaming.nv.gov/modules/showdoc...ocumentid=6217

    See suht lamp, aga siis kui hakati neid frame viimati USAs paika panema, et saaks jälle state litsentse jagama hakata, siis see draft mis välja käidi, jõudis igatahes suht muutmata kujul lõpuks käiku. Need seal vanas FTP teemas olemas ka, kuigi suht old news vist.

    See pdf imo annab tooni päris hästi, kuidas kõik korralikult tahetakse raamidesse toppida ja mingit normal pooli ei saagi tekkida.

    Teine meelevaldne lampi oma tuletatud paraleel on selline, et Eesti on ilgelt maias igat USA ja Euroopa suurte asja järgima. Mul on väike hirm sellega, et kui keegi tarkpea lõpuks selle vastu huvi tundma hakkab ja EU suurte ja USA plaane Eesti suhtelise vabaduse ja madalate maksudega võrdleb, siis mõni hüperaktiivsem vend võib seda siin ka jäljendama hakata mingit moodi.

  17. #77
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Dollar on selle 15 kuuga 12.3kr peale tõusnud mis tähendab seda et meie varad on full tildis kasvanud 18.6% :)



  18. #78
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    ( Click to show/hide )




    TY

  19. #79

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    nüüd arvesta inflatsioon ka juurde

  20. #80
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    nüüd arvesta inflatsioon ka juurde
    ca 4-5%?

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES