Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 111
  1. #41
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Pole ju mingeid "mõttetuid" riike, selles suhtes, et kõik, kellele kohe ftp-d ei pakuta, on need regullitud riigid. Eesti veel selles suhtes teistsugune, kui Spain ja Italy, et pole seda segregated pooli. Ei tea, kuidas Belgias on.

    Kui Hispaania, Saksamaa ja Itaalia oma lolused ära lõpetavad ja taastavad oma ühise pooli, mis nüüd jutuks juba, küll siis see ftp eestlastele ka lahti läheb. Eriti kui joint cashier tuleks. Niikaua poleks mõtet splittida neid poole, sest mingi liquidity on saidile vajalik, et igale poole actionit jaguks.

    Aga solid küll.

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Olen ka nõus Jörgeniga ja arvan, et Eesti litsents on ainult ajaküsimus. Belgia ja Taani ei tohiks olla eraldi poolidega.

  3. #43

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen ka nõus Jörgeniga ja arvan, et Eesti litsents on ainult ajaküsimus. Belgia ja Taani ei tohiks olla eraldi poolidega.
    Super pommuudis!

    Ja arvan sama nagu jrgen ja ranka, Eesti litsents on ainult ajaküsimus (upto 1aasta)

  4. #44
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Codecci peaks vist nüüd rikas mees olema, kui ostis kokku 10-20% markupiga FT raha kontodelt:)
    Nop, üritasin küll, aga reaalselt ei teinud ühtegi diili FTP rahadega.

  5. #45

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Ootan Ragelt juba teemakohast pilti:-)

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    weee! poleks uskunud.

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    christmas comes early this year

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    oh, lahe, saan äkki uued töösärgid kätte lõpuks.

  9. #49

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Võiks putka uuesti lahti teha jah. Sealt sai solid hommikumantleid.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    See on ikka tegelt päris räme mõelda, et DOJ-le 600m USD + ROW mängijatele tagasi maksma. Sellised summad liiguvad pokkeris, et lausa alb akkab ja PokerStarsil need varrukast võtta.

    Pidi ikka totaalne geenius olema, et nii räme rahaauk nagu FTP totaalselt põhja ajada ja jätta omale veel mitusada miljonit USD'i võlgadeks. Selle jaoks vist on isegi omaette oskusi vaja.

    Võrdleks seda, et mängija leiab 9-max laua, kus 8 mängijat iga käsi 100BB shovevad ja mängija suudab selles lauas 100bi kaotada ühe õhtuga (tema ei shove vaid valib spotte).

  11. #51

    Re: PokerStars sõlmis kokkulepe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma pakun tõenäosuseks, et eestlased saavad 90 päeva jooksul rahad kätte 100% ajast. Palju Sina tõenäosuseks pakud? Raha ega midagi vahele ei pane - lihtsalt tahan näha Sinu arvamust numbriliselt.
    Kainena pakun, et 95% tõenäosusega saavad eestlased 90 päeva jooksul rahad kätte. Lugesin 2+2 teema ka läbi ja kui juba "committed", siis vähem ei saa pakkuda.

    Samas ma ei kujuta absoluutselt ette, mismoodi oleks võimalik Eesti seadusandjatega koostööd tehes asi 90 päevaga korda ajada. Neid asjase segamata ja MB või PS kontole raha tagasi kandes võiks asi toimida aga sama kiirelt, kui kõigi ülejäänud riikidega.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 01.08.12 at 08:03

  12. #52

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.
    Mismõttes?

    See oligi ju üks deali osa DoJga, et Stars ei tunnista ühtki wrongdoingut ja saab tänu dealile õiguse mõlemad siteid tööle panna ka USAs.

    Kui Isaai Scheinberg peab tagasi astuma, siis sisuliselt võtab osaliselt nagu vastutuse endaga kaasa ja kõik hakkab by default tühjalt lehelt.
    Kuskil mujal pole online poker eriti olnud keelatud (nüüd vist Kürposel) ja vaidlus käis UIGEA üle. Uuele managemendile vaevalt vana pask kaela jääb.

    Samuti, kui Wire Acti kohta muudeti arvamust, et see ei olnud applicable online pokkeri kohta, siis nagu UIGEA ka üsna idiootne. Et pmst olenemata, mis sitta juhatuses keerati, kas anti kõigile õigus puhtalt lehelt alustada ja unustati kuriteod ära, või ei ole kuritegusid olnudki peale raha kantimise ja ebasedusliku valitsuse poolse piiramise näol.
    Mõlemat pidi ei saa olla.

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Minu suhtumist võiks kirjeldada umbes nii...

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Rage poolt : 01.08.12 at 10:29

  15. #55

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal


  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Nice one Rage .

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Epic post is epic.

  18. #58
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Varsti saavad kõik FTPlased rahus magada, sest papp on koju tulnud...
    ( Click to show/hide )

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.
    Vabalt võib teha ju nn. puhvri, et Sa saad logida FTP-sse, saad mängida play money mänge, saad kasutada cashierit aga ainus, mida Sa saad teha on väljamakse. Kogu värk käbi fulltiltpoker.net ja see peaks olema ju JOKK, sest pärisraha peale mänge ei ole ,deponeerida ei saa aga saad oma raha välja kanda.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal

    no loodame parimat.. kuigi igasugu jama võib veel tekkida siin MA'ga ja starsi rahaliste vahenditega ja Eesti väikese banaani-õigusriigiga... 90 päeva on kuradi lühikene aeg kui sul on vaja krdi 150milli taala inimestele tagastada ja väikese Eesti grinderite väikesed rahad ei saa olla kõige suurem prioriteet.. nende support saab raudselt ajuvapustuse kui ükskord süsteem üles tuleb ja kõik need tuhanded kasutajad hakkavad oma paroolisid taastama, osadel on krediitkaarid numbrid muutunud, osadel muud mured jne.. ma pole kuskil näinud veel faktina, et DOJiga tehtud leping nõuab 90 päevaga kogu sita lahendamist... see pigem on miski estimate lahenduse hinnang.. seega selles valguses ma paneks 90 päeva +- 60päeva nende kuue riigi mängijate jaoks...

    seni ma veel olen skeptiline.. ja püüan ikkagi auto väljaostuks uuesti raha kõrvale panema hakata (kes mu päevikut ei loe, siis siis juhtus seline pisiasi, et kogemata ostsin siiani kogutud raha eest hoopis mootorratta), 5keuri ei kogu ennast ise kokku:D

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES