Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 36 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 706
  1. #201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    See oli jah veitsa karmilt öeldud ja mitte faktina, vaid pigem oletatava sarkasmina :) Vahest võivad olla ka panga errorid aga minu kogemus põhines sellel, et raha läks üle. Aga ma kasutan SEB panka, mitte Swedbanka.

  2. #202
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    no kurat.
    saatsin kolmapäeval sõbrale raha seb to swed, aga kirjutasin perekonnanimes ühe tähe valesti, raha läks üle, aga mitte temale.
    helistasin siis seb klienditoele, öeldi, et kui vale nimi,siis raha laekub swed panka ja järgmine hommik tagasi minu kontole, aga 2 päeva pole midagi toimunud....
    vanasti oli , et alla 10k krooni ei omanud nimi üldse tähtust ainult konto nr peab õige olema...pakun, et sõber ei olegi nii väga sõber

  3. #203
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    mis xanaxisse puutub,siis seda paska ma ei soovita mitte kellegile,see keerab su nii perssekui vähegi võimalik, esiteks kaob sul mälu täielikult ja see on isegi rohkem sõltuvust tekitavam kui suits,järeldusena pappi hakkab hullultminema selle peale
    Millises koolis sa oma doktorikraadi kaitsesid?
    ime, et ma üldse elan veel

  4. #204
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Millises koolis sa oma doktorikraadi kaitsesid?
    ime, et ma üldse elan veel
    Meenub kunagine teema, kui kasutaja marguzzz kiitis ja targutas, et kanep on ikka nii hea ja ohutu, seda võib teha aga ei maksa teha neil, kellel tulevad foobiad aga jah üldiselt ohutu. Aastake hiljem istus psühhoosiga vaimuhaiglas.

    Loo point: ei pea omama doktorikraadi, piisab põhiharidusest mõistmaks, et see sitt ei ole tervislik ja keerab long-runnis su tervise perse. S.h. ka alko ning tubakas.

  5. #205

    Re: Augusti offtopic

    tean ise mitut inimest, kes on mõneaastase regulaarse savutamise(jah, ainult weed, mitte mingid vaibaga-sõidu-ained) tagajärel hullaris lõpetanud.

    loo point: vaimuhaiglas võib ka tore olla. keep it up.

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tean ise mitut inimest, kes on mõneaastase regulaarse savutamise(jah, ainult weed, mitte mingid vaibaga-sõidu-ained) tagajärel hullaris lõpetanud.

    loo point: vaimuhaiglas võib ka tore olla. keep it up.
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P

  7. #207

    Re: Augusti offtopic

    Xanax on väga hull asi, tasub eemale hoida. Selle ravimi põhilised kõrvalnähud on needsamad, mida ta peab ravima. Niiet surnud ring.

  8. #208

    Re: Augusti offtopic

    Mida see regulaarne savutamine endast kujutab? Kas 1-2 jointi päevas või nädalas?

  9. #209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Viimati muudetud ranka poolt : 10.08.12 at 13:47 Põhjus: aus joodik

  10. #210

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P
    mälu ongi overrated

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Tundub, nagu loeks enda kirjutatud teksti :D
    Endal samamoodi, a'la 16-18 aastaselt kui jõin, oli iga detail meeles eelmisest õhtust, aga nüüd 22a ei mäleta mitte midagi, standard on alati üleni ääreni juua ennast ja sis surra 3 päeva :D Kusjuures esimene päev peale joomist polegi nii hull aga järgmised päevad on siuke rõve tunne sees ja ei suuda keskenduda ja julm väsimus.

  12. #212
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Augusti offtopic

    Kui xanaxi juurde tagasi tulla siis see ei olegi mõeldud igaühele näppimiseks, aga toode omal kohal on ta kindlasti, vähihaigel ntx ei ole enam vahet, kas viimased 2 aastat mäletab ta oma onupoja sünnipäeva või mitte.

  13. #213

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Tõsijutt.Ma olen juba aastaid joonud.Noorena veel rohkem,kui praegu.Üldjuhul tuleb uus joomine enne peale,kui pohmell kaob.Keskenduda ei suuda,ärritun kergelt,tööd teha ei viitsi.Paljud tuttavad on alkoholi pruukimise tagajärjel noorelt surnud aga joomist maha jätta ikka ei suuda,kuigi olen korduvalt proovinud.

  14. #214

    Re: Augusti offtopic

    "Viin on tarkade meeste jook" tuleb meelde?

    Ise olen viimasel ajal täis peaga liiga "jutukaks" muutunud. Vahepeal hakkas asi päris käest ära minema aga siis hakkasin ennast nö. treenima ja nüüd on olukord paranenud, kuigi apsakaid tuleb ikka sisse. Irl on asi muidugi raskem, seal ei saa poole jutu rääkimise peal ümber mõelda ja "Backspace" vajutada jne.

    Mingeid suuri pohmakaid õnneks pole, kuid see aeg on ka möödas, kui järgmine hommik ärkasin täiesti selge pea ja rõõmsa meelega.

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Augusti offtopic

    savu puhul on 25% inimkonnal geneetiline soodumus regulaarse ja tiheda tarbimise tagajärjel skisoks saada.. true story..

    ma arvan, et raske on siin ainult defineerida seda tihedat regulaarset tarbimist.. ma arvan et kui sa iga päev või iga nädalavahetus jointi kimud, siis on see piisav, et paari aastaga kuskil raviasutuses lõpetada...

  16. #216
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tundub, nagu loeks enda kirjutatud teksti :D
    Endal samamoodi, a'la 16-18 aastaselt kui jõin, oli iga detail meeles eelmisest õhtust, aga nüüd 22a ei mäleta mitte midagi, standard on alati üleni ääreni juua ennast ja sis surra 3 päeva :D Kusjuures esimene päev peale joomist polegi nii hull aga järgmised päevad on siuke rõve tunne sees ja ei suuda keskenduda ja julm väsimus.
    Ma ei räägi sellest, et ma peol ei mäleta. See on täpselt nii nagu kirjeldasid aga see tuleneb ma eeldan sellest, et toona keha tõrjus alkot ja kogused ei olnud nii suured. Piisas veerandpudelist viinast, et oleksid purjus ning pool pudelit ajas oksendama. Nüüd pool pudelit lumme kusta ja ka mälu ära ei võta. Asi on kogustes!

    Ma pidasin silmas, et üleüldine mälu. Teinekord artiklit kirjutades mõtlen, et WTF, mis sõna see on või, et kellega ma seda rääkisin või mis asi mul tegemata jäi. Maybe ületöötamisest aga ma tunnen küll, et alkoga olen omale väga palju liiga teinud. Sellist sitta küll kitma ei hakkaks, rääkimata miskitest xanaxitest ja savust.

  17. #217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    Alkost veel rääkida, siis kui noor poiss olin (imelik rääkida nii), siis võisid 2-3 päeva jutti tina panna ja mitte mingit probleemi ei olnud. Aga mingi aeg tekkisid jubedad deliirium-pohmellid, kus tekkisid just foobiad ning paranoiad.

    Nüüd on alati nii, et kui peaksid rohkem kui ühe päeva jooma siis hakkab sama emotsioon valdama. Aga ma ei oska juua ka, alati tõmban end üle ja viimasel ajal olen end harjutanud vaiksemalt võtma ja kainena püsida, sest minu puhul piisab pudelist õllest, et pidu lahti läheks :)

  18. #218

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi.
    Underrated, kui kohutav tegelt alkoholisõltuvus on.
    Olen kindel, et meil kõigil on lähikonnas mitmeid näiteid sellest.

    Ütles kristjan ja läks välja õlut jooma.

  19. #219
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    "Viin on tarkade meeste jook" tuleb meelde?

    Ise olen viimasel ajal täis peaga liiga "jutukaks" muutunud. Vahepeal hakkas asi päris käest ära minema aga siis hakkasin ennast nö. treenima ja nüüd on olukord paranenud, kuigi apsakaid tuleb ikka sisse. Irl on asi muidugi raskem, seal ei saa poole jutu rääkimise peal ümber mõelda ja "Backspace" vajutada jne.

    Mingeid suuri pohmakaid õnneks pole, kuid see aeg on ka möödas, kui järgmine hommik ärkasin täiesti selge pea ja rõõmsa meelega.
    Sa ikka tead, et need "suured pohmellid" on põhjustatud sellest, et keha võitleb mürkidega. Meenuta nooruse aegu, kui sopsus peaga magama minnes katus sõitis ja süda iivelda ning hommikul oli väääga paha olla ning lubasid omale igakord, et rohkem ei joo.

  20. #220
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Augusti offtopic

    Sellest savu tegemisest ei saa üldse aru (kui sõltuvus välja arvata). Üliharva kui teen, siis 99% on nii nö keeruline seiklus või olek. Ei mõistaks elusees iga nv tegemist. Kas tehakse lihtsalt sõltuvuse pärast või, et kaiffi saada. Kuigi ma ei saa sellest nö "eufooria" seisundist absoluutselt aru. Individuaalne värk vist.

    Alko ftw. Kuigi ka nagu ranka ütleb, siis ka see pole mingi mess around. Kes on kunagi mingites tsükli järgsetes pool-deliiriumites olnud, teavad mida mõtlen. Judinad tulevad peale.

Lehekülg 11, kokku 36 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES