Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 36 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 706
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Mul täpselt samad probleemid Sinu teise lõiguga. Olen nõus, et kogus mõjutab eelmise päeva õhtu mäletamist.
    Praeguseks pole kuu aega kanget alkoholi puutunud ja täna on see päev, mil ma taaskord sellega tutvust teen, oh well...
    Antslasse laadale ja paar päeva ilmselt blackout. :D

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D

  3. #223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Kui kunagi esimest korda viina said proovida või suitsu siis mõtlesid, et tra selline asi on küll kibe või vastik, et ma ei hakka kunagi suitsetama ega jooma :) Savuga sama asi. Ma ise ei hooli sellest, mõned korrad teinud ja rohkem ei teegi seepärast, et vältida järgmist pahet.

  4. #224
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mul täpselt samad probleemid Sinu teise lõiguga. Olen nõus, et kogus mõjutab eelmise päeva õhtu mäletamist.
    Obv. Pideva tarbimisega magu liiga tugevaks treenitud lihtsalt. Tatina oli jah pudel viina ja magu enam ei kandnud, samas see kogus ülejäänud kehale nii ränka märki veel ei jätnud. Sp treenitud joodikutel ongi nii, et jalg enam ei kanna, aga magu veel kannab :D

  5. #225

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Peaks mingit samplit hakkama tekitama.

    Mulle ka weed üldse ei meeldi, aga purju ja kohati tsüklisse joon hea meelega.

    Inward, sina ja ranka ka ilmselt väga pitsi ei sülita jutu järgi ja nii palju kui weedivendi tean, siis neil on vastupidi.

    sellel on seos.

    illuminatid ilmselt.

  6. #226
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma pidasin silmas, et üleüldine mälu. Teinekord artiklit kirjutades mõtlen, et WTF, mis sõna see on või, et kellega ma seda rääkisin või mis asi mul tegemata jäi. Maybe ületöötamisest aga ma tunnen küll, et alkoga olen omale väga palju liiga teinud. Sellist sitta küll kitma ei hakkaks, rääkimata miskitest xanaxitest ja savust.
    Olen sama asja täheldanud kusjuures.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Alkost veel rääkida, siis kui noor poiss olin (imelik rääkida nii), siis võisid 2-3 päeva jutti tina panna ja mitte mingit probleemi ei olnud. Aga mingi aeg tekkisid jubedad deliirium-pohmellid, kus tekkisid just foobiad ning paranoiad.

    Nüüd on alati nii, et kui peaksid rohkem kui ühe päeva jooma siis hakkab sama emotsioon valdama. Aga ma ei oska juua ka, alati tõmban end üle ja viimasel ajal olen end harjutanud vaiksemalt võtma ja kainena püsida, sest minu puhul piisab pudelist õllest, et pidu lahti läheks :)
    Selline tunne nagu oleks ise selle postituse kirjutanud. Üldiselt üks päev on täiesti talutav, kõik üle selle pole tore. Paraku suvel sellised üritused ette tulevad.

  7. #227
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Peaks mingit samplit hakkama tekitama.

    Mulle ka weed üldse ei meeldi, aga purju ja kohati tsüklisse joon hea meelega.

    Inward, sina ja ranka ka ilmselt väga pitsi ei sülita jutu järgi ja nii palju kui weedivendi tean, siis neil on vastupidi.

    sellel on seos.

    illuminatid ilmselt.
    Mmm...sul võib õigus olla. Aga tõenäoliselt on asi ka selles, et kui sa nö weedi all oled, ega siis väga korralikult alkoholi tarbida ei saagi, muidu oled lihtsalt liiga kosmoses omadega. Kuigi ma tean ka inimesi, kellel vahet pole, tarbivad mõlemat suurtes kogustes.

  8. #228

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ikka tead, et need "suured pohmellid" on põhjustatud sellest, et keha võitleb mürkidega. Meenuta nooruse aegu, kui sopsus peaga magama minnes katus sõitis ja süda iivelda ning hommikul oli väääga paha olla ning lubasid omale igakord, et rohkem ei joo.
    Vastupidi, hommikul oli väga hea olla, sest enne magamajäämist sai kõik välja oksendatud. Siis oli nii paariaastane periood, kui oli sinu kirjeldatud olukord ärgates. Seejärel tuli paariaastane periood, kus lihtsalt alkohol hakkas vastu ja pm ei saanudki ennast täis võtta. Viimane periood, kus olen tõenäoliselt joonud 10+ korda rohkem, kui eelmistel kokku algas nagu esimene ainult ilma oksendamisteta. Õhtul pudel keresse, hommikul üles, hea olla ja tööle.

    Mingeid tsükleid ega deliiriumeid minul olnud pole. Alkohoolikuks kvalifitseerun kindlasti aga nendega ei taha tegemist teha.

  9. #229
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Augusti offtopic

    Weed on alternatiiv alkole. Ühel sõbral sama haigus, mis potsatajal - kõhunäärmepõletik. Enam ei tohi alkot tarbida ja ei ole 3 aastat tarbinud ning teeb ainult weedi. Mitte tihti, korra kuus maksimaalselt ja sellest talle piisab.

  10. #230
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Weed on alternatiiv alkole. Ühel sõbral sama haigus, mis potsatajal - kõhunäärmepõletik. Enam ei tohi alkot tarbida ja ei ole 3 aastat tarbinud ning teeb ainult weedi. Mitte tihti, korra kuus maksimaalselt ja sellest talle piisab.
    Weed on jah hea alternatiiv, mõtled terve päev, et õhtul hakkad viina lammutama, teed väikse kõssi õhtul enne "lammutamist" ja siis järsku enam ei tahagi alkoholi üldse ja ei hakkagi jooma. Ajab koheselt alkoisu ära imo

  11. #231

    Re: Augusti offtopic

    Tuleb tõdeda, et kõhunäärmepõletik on kordi hullem, kui mitu pohmakat kokku.

  12. #232

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Millises koolis sa oma doktorikraadi kaitsesid?
    ime, et ma üldse elan veel
    ma ei ole mingis koolismingit doktorikraadi saand ,vaidvõtan enda kogumusest,maolen weedi teind mingi 6 aastat pole mitte mingeid probleeme olnud ei mälu,ega millegagi, ma tarbisin xanaxit 1 karbi (30 tükki 1mg) ja ma sain kohe naru kuidas see mu mälu perse keeras,ma ei mäletand tervet viimast kahte nädalat ja mu sõber on nendest räigelt sõltuvuses ja ma olen ju näind miuke ta ennem oli ja miuke ta nüüd on, ta näeb kohati välja nagu täielik junkie, tramingi paar aastat tarbind

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Savusid on palju erinevaid ja väääga erinevate mõjudega. Aga las ta olla- mina ei soovita seda kellegile, lihtsalt IMO on seadused selle koha pealt silmakirjalikud ja puudulikud.
    Kui alkoteemast rääkida, siis mul näiteks ajab alko suure tõenäosusega üsnagi halva kassi peale ja selline tõsiselt halb tunne on kui olen joonud. Selline tunne nagu oleksin seest tühi ja mingi nõme kaugelt aimatav värin ja ebamäärane tunne on. Seda isegi kasvõi lahjast õllest, klaasitäiest. Minu organism igatahes ütleb mulle, et savu on mulle parem. Samas ma olen kogu selle keelamise kammajaaga üsnagi hästi kursis enda arust ja võin ütelda, et seal on nii legit kui ka mitte legit põhjusi selle keelamiseks. Kurb on IMO see, et see keelamine on umbes sama hea kui nt pokkeritubadega, mis on illegaalsed. Paljud mängivad seal, sellest lihtsalt ei räägita nii valjusti. See pokkeritoa näide vbl polnud kõige parem aga no midagi sellist, mida paljud nkn teevad aga avalikult väga ei juleta rääkida ilmselgelt seaduse hirmus.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 10.08.12 at 15:09

  14. #234

    Re: Augusti offtopic

    Kus meil midagi sellist võiks leida poest. Ipadi kott klaviatuuriga. http://www.zagg.com/accessories/zagg...whitewithWhite

  15. #235
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    ma ei ole mingis koolismingit doktorikraadi saand ,vaidvõtan enda kogumusest,maolen weedi teind mingi 6 aastat pole mitte mingeid probleeme olnud ei mälu,ega millegagi, ma tarbisin xanaxit 1 karbi (30 tükki 1mg) ja ma sain kohe naru kuidas see mu mälu perse keeras,ma ei mäletand tervet viimast kahte nädalat ja mu sõber on nendest räigelt sõltuvuses ja ma olen ju näind miuke ta ennem oli ja miuke ta nüüd on, ta näeb kohati välja nagu täielik junkie, tramingi paar aastat tarbind
    Millise aja jooksul sa selle 30 tk endale sisse prõgistasid?
    kui paari päevaga sisse võtta omale siis muidugi arusaadav, et asi läheb jamaks kätte ära....vb peaks perearstiga konsulteerima?

  16. #236

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Savusid on palju erinevaid ja väääga erinevate mõjudega. Aga las ta olla- mina ei soovita seda kellegile, lihtsalt IMO on seadused selle koha pealt silmakirjalikud ja puudulikud.
    Kui alkoteemast rääkida, siis mul näiteks ajab alko suure tõenäosusega üsnagi halva kassi peale ja selline tõsiselt halb tunne on kui olen joonud. Selline tunne nagu oleksin seest tühi ja mingi nõme kaugelt aimatav värin ja ebamäärane tunne on. Seda isegi kasvõi lahjast õllest, klaasitäiest. Minu organism igatahes ütleb mulle, et savu on mulle parem. Samas ma olen kogu selle keelamise kammajaaga üsnagi hästi kursis enda arust ja võin ütelda, et seal on nii legit kui ka mitte legit põhjusi selle keelamiseks. Kurb on IMO see, et see keelamine on umbes sama hea kui nt pokkeritubadega, mis on illegaalsed. Paljud mängivad seal, sellest lihtsalt ei räägita nii valjusti. See pokkeritoa näide vbl polnud kõige parem aga no midagi sellist, mida paljud nkn teevad aga avalikult väga ei juleta rääkida ilmselgelt seaduse hirmus.
    Jep nii on, et paljud teevad aga rääkida ei julge sellest. Imo on kanep süütum asi, kui isegi kohvi. Sõltuvus tekitab ta ainult nõrgal inimesel ja sedagi vaid vaimselt. Muidugi kõik oleneb mida teed, sest eestis on mingi aeg müüdud isegi plastmassiga segatud "asja" :D
    Ise pole teinud ühtegi illegaalset narkootikumi ja ei kavatse teha ka, sest ei pea kanepit narkootikumiks, sest minu silmis on narkootikumid asjad mis tekitavad sõltuvust ja on tugeval määral sinu tervisele kahjulik. Samas põen kõvasti, et suitsetamist ei suuda maha jätta :(


  17. #237

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Millise aja jooksul sa selle 30 tk endale sisse prõgistasid?
    kui paari päevaga sisse võtta omale siis muidugi arusaadav, et asi läheb jamaks kätte ära....vb peaks perearstiga konsulteerima?
    iga normaalne perearst soovitab xanaxitest eemale hoida ja väga paljud ei kirjutagi neid kellelegi välja. Ütlevad, et kui tahad oma elu perse keerata, siis mine nuru psühhiaatrite käest.

  18. #238
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Augusti offtopic

    xanax pidi pohmaka vastu hästi aitama. Ise pole proovinud

  19. #239
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Maitse asi ju, lamp asi mida vaielda. Ma ei mõista ntx tüüpe kes joovad siidrit, täielik solk imo, igaüks ise teab mida tarbida meeldib.

  20. #240
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    xanax pidi pohmaka vastu hästi aitama. Ise pole proovinud
    Aspiriin on natuke odavam

Lehekülg 12, kokku 36 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES