Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 36 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 706
  1. #241

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    ma ei ole mingis koolismingit doktorikraadi saand ,vaidvõtan enda kogumusest,maolen weedi teind mingi 6 aastat pole mitte mingeid probleeme olnud ei mälu,ega millegagi, ma tarbisin xanaxit 1 karbi (30 tükki 1mg) ja ma sain kohe naru kuidas see mu mälu perse keeras,ma ei mäletand tervet viimast kahte nädalat ja mu sõber on nendest räigelt sõltuvuses ja ma olen ju näind miuke ta ennem oli ja miuke ta nüüd on, ta näeb kohati välja nagu täielik junkie, tramingi paar aastat tarbind

    ega millegagi
    kindel? kirjutamisega?

    mõned ..... sulle, tasuta.

  2. #242

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Millise aja jooksul sa selle 30 tk endale sisse prõgistasid?
    kui paari päevaga sisse võtta omale siis muidugi arusaadav, et asi läheb jamaks kätte ära....vb peaks perearstiga konsulteerima?
    no mingi nädal kaks ja mis puutub välja kirjutamisesse ,siis seda tehtakse ikka liiga kergelt , isegi olen kuskil mingi 15- 20 korda saand, ühe korra tarbisin ise,teisedkorradärisin sõbrale maha

  3. #243

    Re: Augusti offtopic

    ma pole mingi weedi paduvastane ja kunagi tegin isegi ca korra kuus. nüüd vast korra aastas aga olen näinud, mida see inimestega teeb. ei ajanud naerma.

  4. #244
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ma pole mingi weedi paduvastane ja kunagi tegin isegi ca korra kuus. nüüd vast korra aastas aga olen näinud, mida see inimestega teeb. ei ajanud naerma.
    Alkohol siis ei tee?

  5. #245

    Re: Augusti offtopic

    [QUOTE=vsiu100;447118]kindel? kirjutamisega?

    haha, mul läpparil space katki sõnad jooksevad kokku ja üldse liiga suured näpud selle väikseklaviatuuri jaoks,ei viitsi alati üle ka teksti vaadata

  6. #246

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Alkohol siis ei tee?
    siis?
    sa mõtled, et nagu üldse?
    võtan ikka. ca 1-2 õlut või pudel veini nädalas. kanget kraami ja pildi virvendama saan ca 3-4x aastas.

  7. #247

    Re: Augusti offtopic

    Ega keegi siit juhuslikult pole seotud kuidagi Norraga ? Elab, elanud või räägib norra keelt ?

  8. #248
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Augusti offtopic

    Ajakirjanduslik õppematerjal. Nii tuleb uudislugu teha: link

  9. #249
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Augusti offtopic

    Üks rahva arusaam rohelisest, mis mind alati naerma ajab on see, kui räägitakse, et tee kanepit ja hiljem vedeled prügimäel süstal käes. (ühe eesti poliitiku sõnad, ei meenu enam, kellega tegu oli)

    Kui inimesel on süstal käes, siis ta on idioot, ütleme ausalt. Kanepiga või ilma, süstal oleks tal sinna kätte üht või teist moodi jõudnud.

    Mis ma tahan öelda on see, et kui inimene on idikas, siis idikaks ta ka jääb. Anna talle kanep kätte ja jumala hea öelda "vaada milliseks idikaks kanep sind teeb". Aga kui inimene on vastutusvõimeline ja mõistus peas, siis jääb talle see mõistus ka pähe, kui ta suitsetab regulaarselt rohelist.

    NB! Ei propageeri ega soovita kellelegi ega kiida antud drugi tagant. Tegu on lihtsa arvamausega:)
    Viimati muudetud eddi poolt : 10.08.12 at 18:29

  10. #250

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Üks rahva arusaam rohelisest, mis mind alati naerma ajab on see, kui räägitakse, et tee kanepit ja hiljem vedeled prügimäel süstal käes. (ühe eesti poliitiku sõnad, ei meenu enam, kellega tegu oli)

    Kui inimesel on süstal käes, siis ta on idioot, ütleme ausalt. Kanepiga või ilma, süstal oleks tal sinna kätte üht või teist moodi jõudnud.

    Mis ma tahan öelda on see, et kui inimene on idikas, siis idikaks ta ka jääb. Anna talle kanep kätte ja jumala hea öelda "vaada milliseks idikaks kanep sind teeb". Aga kui inimene on vastutusvõimeline ja mõistus peas, siis jääb talle see mõistus ka pähe, kui ta suitsetab regulaarselt rohelist.

    NB! Ei propageeri ega soovita kellelegi ega kiida antud drugi tagant. Tegu on lihtsa arvamausega:)

    Praegusel mooduajal on narkomaania haigus, täpselt nagu kasiinosõltuvus. :D

  11. #251

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Üks rahva arusaam rohelisest, mis mind alati naerma ajab on see, kui räägitakse, et tee kanepit ja hiljem vedeled prügimäel süstal käes. (ühe eesti poliitiku sõnad, ei meenu enam, kellega tegu oli)

    Kui inimesel on süstal käes, siis ta on idioot, ütleme ausalt. Kanepiga või ilma, süstal oleks tal sinna kätte üht või teist moodi jõudnud.

    Mis ma tahan öelda on see, et kui inimene on idikas, siis idikaks ta ka jääb. Anna talle kanep kätte ja jumala hea öelda "vaada milliseks idikaks kanep sind teeb". Aga kui inimene on vastutusvõimeline ja mõistus peas, siis jääb talle see mõistus ka pähe, kui ta suitsetab regulaarselt rohelist.

    NB! Ei propageeri ega soovita kellelegi ega kiida antud drugi tagant. Tegu on lihtsa arvamausega:)
    Kõlab nagu oleksid The Union'i vaatanud.

  12. #252

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Üks rahva arusaam rohelisest, mis mind alati naerma ajab on see, kui räägitakse, et tee kanepit ja hiljem vedeled prügimäel süstal käes. (ühe eesti poliitiku sõnad, ei meenu enam, kellega tegu oli)

    Kui inimesel on süstal käes, siis ta on idioot, ütleme ausalt. Kanepiga või ilma, süstal oleks tal sinna kätte üht või teist moodi jõudnud.

    Mis ma tahan öelda on see, et kui inimene on idikas, siis idikaks ta ka jääb. Anna talle kanep kätte ja jumala hea öelda "vaada milliseks idikaks kanep sind teeb". Aga kui inimene on vastutusvõimeline ja mõistus peas, siis jääb talle see mõistus ka pähe, kui ta suitsetab regulaarselt rohelist.

    NB! Ei propageeri ega soovita kellelegi ega kiida antud drugi tagant. Tegu on lihtsa arvamausega:)
    Mis vahet seal on, kas mõistus oli enne peas või mitte, sõltuvusaine hakkabki ju mõistusega ke**ima.
    Samahästi võib öelda, et kui mõistus peas, siis täis ei jää.

  13. #253
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma pidasin silmas, et üleüldine mälu. Teinekord artiklit kirjutades mõtlen, et WTF, mis sõna see on või, et kellega ma seda rääkisin või mis asi mul tegemata jäi. Maybe ületöötamisest aga ma tunnen küll, et alkoga olen omale väga palju liiga teinud. Sellist sitta küll kitma ei hakkaks, rääkimata miskitest xanaxitest ja savust.
    Rõõmustaks (?) sind natuke - mul täpselt sama lugu. Ei ole suitsetanud ega alkoholi joonud, rääkimata muudest ainetest, ainuke asi millega ennast mürgitan on liigne magus. Minu teooria - vähene treenitus (vanus veel vast mitte). Koolis treeniti su aju suht hästi, mida kauem sellest on seda viletsamaks asi jääb..

  14. #254

    Re: Augusti offtopic

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...056#post447056

    et ise seal teemas ei käi ja sattusin juhuslikult peale, siis panen siia ka lingi ühele asjalikule andu postile (+ ranka vastusele). ehk loeb keegi veel tänu sellele ja leiab mõtlemisainet.

  15. #255

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Ega keegi siit juhuslikult pole seotud kuidagi Norraga ? Elab, elanud või räägib norra keelt ?
    ma töötan norras

  16. #256
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    siis?
    sa mõtled, et nagu üldse?
    võtan ikka. ca 1-2 õlut või pudel veini nädalas. kanget kraami ja pildi virvendama saan ca 3-4x aastas.
    Need su õnnetud hullarisse sattunud tüübid tegid ka 2 mahvi nädalas ainult?

    Ma tean päris mitut inimest, kellel tervis on joomisest vigane. Kas siis maks/magu või mõistus. Kõik oleneb lihtsalt asjade tarvitamise tihedusest. Alkoholiga on kergem liiale minna lühiajalises perspektiivis, mis lööb koheselt ajurakud rivist välja mõneks päevaks. Savuga pikaajalises perspektiivis, sest pohmakat kui sellist ei teki, mis sunniks lõpetama peale mingit x arvu päevi. See hakkab lühimälu hävitama, mis samas taastub kui mõnda aega ei suitseta.

    Teed paar piibutäit kuus, ei juhtu midagi. Jood korraga 1-2 õlut, ei juhtu midagi. Ja kui tõesti juhtub, siis on ÜLIMALT unlucky. Enne 21. eluaastat oleks muidugi tungivalt soovitatav võimalikult vähe suitsetada, sest mida varem alustada, seda suurem tõenäosus on mälu jms. asju jäädavalt kahjustada. Mingid 25% soodumusjutud võib Delfisse jätta või endale sisse istuda. Ei ole vaja arvata nii palju asjadest, millest endal aimugi pole.

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    no mingi nädal kaks ja mis puutub välja kirjutamisesse ,siis seda tehtakse ikka liiga kergelt , isegi olen kuskil mingi 15- 20 korda saand, ühe korra tarbisin ise,teisedkorradärisin sõbrale maha
    Seda sama sõpra varusta(si)d, kes junkie on? Kui jah, siis keep up the good work, champ!
    Loodetavasti mõne ametnikkonna valvas silm koos ülejäänud pea ja kehaga koputab sulle varsti koduuksele.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 11.08.12 at 04:36

  17. #257

    Re: Augusti offtopic

    Eh, kanep on kindlasti mõne inimese jaoks paha-paha, muidugi nagu kõik muud kemikaalid.

    Endal praktikast üks juhtum, kus tuli üks "klient" sundravile Jämejalga saata, kuna oli alates 15. aastasest saati (7 aastat) teinud regulaarselt kanepit ning lõpetas oma "elu" meil kohtusaalis pingi peal nagu lind õrrel istudes ning kuulutas kogu maailmale, et on Siberi rändkakk ning toob maailmale rahu jne.

  18. #258
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Eh, kanep on kindlasti mõne inimese jaoks paha-paha, muidugi nagu kõik muud kemikaalid.

    Endal praktikast üks juhtum, kus tuli üks "klient" sundravile Jämejalga saata, kuna oli alates 15. aastasest saati (7 aastat) teinud regulaarselt kanepit ning lõpetas oma "elu" meil kohtusaalis pingi peal nagu lind õrrel istudes ning kuulutas kogu maailmale, et on Siberi rändkakk ning toob maailmale rahu jne.
    See paraku ongi see primaarne probleem.

  19. #259

  20. #260
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Üks rahva arusaam rohelisest, mis mind alati naerma ajab on see, kui räägitakse, et tee kanepit ja hiljem vedeled prügimäel süstal käes. (ühe eesti poliitiku sõnad, ei meenu enam, kellega tegu oli)

    Kui inimesel on süstal käes, siis ta on idioot, ütleme ausalt. Kanepiga või ilma, süstal oleks tal sinna kätte üht või teist moodi jõudnud.

    Mis ma tahan öelda on see, et kui inimene on idikas, siis idikaks ta ka jääb. Anna talle kanep kätte ja jumala hea öelda "vaada milliseks idikaks kanep sind teeb". Aga kui inimene on vastutusvõimeline ja mõistus peas, siis jääb talle see mõistus ka pähe, kui ta suitsetab regulaarselt rohelist.

    NB! Ei propageeri ega soovita kellelegi ega kiida antud drugi tagant. Tegu on lihtsa arvamausega:)
    Üks samm viib alati teiseni(kuigi ka lühemat teed pidi saab sinna kuhu pikemat teed pidi aga kogemus on erinev ja kahe variandi puhul näiliselt samas punktis seismine on tegelikult mittemidagi ütlev, kuna kogemus määrab ära kuhu järgmisena on minekuks soodumus). See milline on konkreetse inimese ajuehitus; tema eluviisidest ja mõtetest tingitud mõju ajubiokeemiale on väga individuaalne. Idioot jääb idioodiks kohe kindlasti aga tegelase kes on idioodiks muutunud on veel mõnel juhul võimalik sealt august välja tuua(muutes ajubiokeemiat ja seeläbi ka ajuühenduste taastumist(ning tegelikult teatud ajuosades toimub ajurakkude reproduktsioon).

    See kas kanep või teised jobumeeste lemmikained viivad idioodistumisele või mitte on individuaalne.Sa võid kanepit laksata ja olla absoluutses tipus . Minu hinnangul ei ole siin maailmas midagi ohtlikumat kõikidele inimestele kui süsinikoksiidi(ja ka teiste teatud gaaside) mürgitus, sest piisab ühekordsest annusest, et väga kiirelt kõik hävitada.

    Senikaua kuni psüühika kogemuste tõttu on ornungis ja keskkonna poolsed mõjud ei ole ajus midagi liigselt lõhkunud püsib ka terve inimesena sündinud inimene tervena.

    Kuna narkootiliseks aineks aretatud kanepiliigid on täis psühhoaktiivseid aineosasi, siis on tegemist siiski inimese muutjaga.
    Nii palju kui ma pisemaid kanepisõpru tean, on nende olek ikka vähe teine.

Lehekülg 13, kokku 36 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES