Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 36 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 706
  1. #261
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    :D


    Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.

    Kui veel mingi stake teema siia foorumisse tuleb vaatame enne näojärgi üle. M.Eriti ja M.Vassilko pettust oleks saanud ennetada.
    Mis ainete regulaarsel silma süstimisel enda ajuinvaliidsuse saavutasid?

  2. #262
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Augusti offtopic

    Üks sarnane video on juba ära kustutatud aga arusaadav ka... õnneks kõiki pole ära kustatada jõutud :)
    Selliste inimestega sa ei saa vaielda- nad on käsuahela osa ja kes teab, mis nendega juhtuda võib kui nad avalikult peaksid tõtt rääkima. Ilmselt tööst ilma jäämine oleks kõige leebem variant.
    ( Click to show/hide )

    Millegipärast kui embeddida see video siia, siis ei saa poole pealt seda näidata?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 12.08.12 at 00:08

  3. #263
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Augusti offtopic

    Näiteks Sigall ja Ostrov oma uuringus leidsid, et kui murdvargaks on mitteveetlev indiviid, siis katseisikud määrasid rangema karistuse neile, kel oli mitteveetlev välimus. Samas pättuste puhul, kus veetlev välimus arvatavast aitab selle toimepanemisele kaasa, nuheldi nägusaid indiviide karmimalt. Siin foorumis võib vabalt uuringu teha, millised kõik tegurid määravad ära selle, kuidas stakepetturit koheldakse, näiteks m.erit sai esialgu väga leebe suhtumise osaks..

    Selge on see, et veetleval inimesel on kergem kelmust sooritada(räägime praegu üksnes välimuse aspektist). Hiinas praktiseeritakse sellist asja nagu näolugemiskunst aga kas nende "teadmistega" mida kasutatakse ka praktikas on võimalik potensiaalseid T*rapanijaid tuvastada on küsitav. Minujaoks on see tavaline, et ma näojärgi saan inimese kohta hea arusaama - kellega on tegu(või pilgu?) . See kas tegemist on veetleva/mitte veetleva indiviidiga, kõveraninaluuga või mitte ei oma tähtsust. Kui keegi arvab, et saadab mulle oma tippvälimusega naise Stake nuruma, et selle rahaga tegelt vegasesse lennata ei lähe läbi. Seal tuleb juba mängu kaa kehakeelest lekkivad tellid, mis tegelikult ongi kõige tähsamad, kuid seljuhul olen ma nõus tegema katse, kus näidatakse pilti ja ei mingit muud infot.N. m.eritit tean ma juba ammu enne stake teemat, ja kui see viimane stake teema üles lendas olin ma kindel, et sealt head nahka ei tule. Nagu pokkeris süvatelle tajuv inimene loeks katmata näost ära, kas ollakse käel või mitte, kuna inimese tahtele allumatud miimilised lihased mingit liikumist näos siiski teevad. Kas ja kui palju selliseid inimesi on, kes neid noote tajuvad ei tea. Lisaks sellele keha eritab näiteks n.ö hirmulõhna jp http://teadus.err.ee/artikkel?id=1116&cat=1&pg=110.

  4. #264
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Augusti offtopic

    Lol... Su jutt on enam vähem õige ainult see kuidas sa aru saaksid on BS

    Ise olen ka Eriti stakeis osakuid ostnud ja np profitit saanud.

    Elukutselise scämmeri kehakeelest, miimikast midagi välja lugeda on väga väga raske.

    Näojooned jm ei mõjuta kuidagi inimese iseloomu. Uuringud, aga tõesti näitavad, et need mõjutavad arvamust inimesest.

  5. #265
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Augusti offtopic

    Nii ta on näo peamised detalid ja omavaheline asetumine ei anna mingit infot selles osas, kui me just näolugejast hiinlased pole, kes arvavad(kujutavad ette arvatavasti?) üht-teist. Kui seda infot ka ei anna välja tahtele allumatute lihaste arengust/pingeseisunditest tingitud ülimikroskoopsed muutused ega silmadest väljaloetav siis jääb järele võimalus, et tegu on lihtsalt kolmanda silmaga või auraga.

    Elukutseline scammer teeb asja niivõrd hästi, et mingite väikeste tahtele allumatute lihaste liikumised ei määra enam mingit rolli või lihtsalt tavainimene ei olegi võimeline lugema nii pisikestest liikumistest midagi or tippscammerite keha on mingilmääral kohastunud ajajooksul ja lihaste liikumine on muutunud vähesel määral. (muidugi ma valin 1 ja 2 variandi korraga).
    Küll aga võib teoreetiliselt elukutselise scammeri aura olla teistsugune aga jällegi tuleb mängu see, et inimesed ei näe/tunneta seda või kõik ülejäänu scammeri juures on lihtsalt niivõrd tasemel, et tõmbab orki.

    See, et m.eri(t)siga varasemalt on kellegile pappi tasku pistnud, ei ole mingi näitaja. Kuna isegi kõige hullemate tapjate seas on indiviide, kes on eelnevalt elanud eeskujuliku elu.

  6. #266
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

  7. #267

    Re: Augusti offtopic

    Rahvas tulge siis homme FC Pokkeriprode jalgpalli ka vaatama, teeme kaasaelamise eelsoojenduse kolmapäevaseks Levadia mänguks.

    Kalevi staadionile kl 12, kohtume Tallinna Kalevi juunioritega.

  8. #268
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Augusti offtopic

    TASUTA pääs mängule, ÕLU võtke ise

  9. #269

    Re: Augusti offtopic

    http://www.postimees.ee/937462/new-y...-vehkinud-mehe

    Marjut suitsetanu hakkas noaga vehkima rahvarohkes kohas. Kui see rahulikkus nüüd väljendub?

  10. #270
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/937462/new-y...-vehkinud-mehe

    Marjut suitsetanu hakkas noaga vehkima rahvarohkes kohas. Kui see rahulikkus nüüd väljendub?
    Ei kaitse ma siin kedagi aga palju neid juuatäisnoagavehkijaid on ? Ja nüüd jääb sulle üks pothead ette?

  11. #271

    Re: Augusti offtopic

    pothead tegi teistele potheadidele karuteene. aga juuatäisnoagavehkijaid on kordades kordades rohkem.

  12. #272
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Augusti offtopic

    Ma usun, et suurem riskigrupp on just need targemad... Endal 4 tuttavat/sõpra paldiski mntl ära käinud. Kõik on olnud just need kellel ka peas midagi on, midagi mida sealt võtta annab. Suvaline laokoll võib igapäev elu lõpuni seda savu tõmmata ja arvata, et talle ei mõju see halvasti vms... Loodan, et saate aru mida ma mõtlen. Konkreetseid näiteid on mul ikka päris-päris palju... inimesed kes pole kunagi midagi tarbinud ja peale suhteliselt lühiajalist tarbimist on peast konkreetselt segi (just need nupukamad, viielised, kõige viisakamad ja viksimad). Küll aga ei tea ma konkreetselt mitte ühtegi juhtumit kus seda oleks teinud ainult kanep. Igapäevane kanepi tarbimine võib jaa tekitada psühhoosi, inimene võib väga teravaks, närviliseks, jnejne muutuda aga et ta peast täiesti segi läheks, seda väga ei juhtu.

  13. #273
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Augusti offtopic

    Nüüd natukene teemast kõrvale ja natukene eemalt, maailmast... võtke kasvõi Breivik kellel kindlasti on/oli kõvasti nutti, et ajada kokku just mitte väga vähe raha oma nn äridega või siis see hiljutine batmani tulistamine kus tulistajaks oli 24 aastane arstiteaduskonnas doktorikraadi omandav indiviid.

  14. #274
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Augusti offtopic

    Mis taevakanalilt peale Etv veel kossu pronksimängu näeks?
    Livestream ei sobi.

  15. #275
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Mis taevakanalilt peale Etv veel kossu pronksimängu näeks?
    Livestream ei sobi.
    Äkki YLE2 ??
    ES vaevalt näitab, kuna mingid maratonid ja poksid samal ajal!

  16. #276
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Augusti offtopic

    Yle2 ei sobi.
    Aga tänud:)

  17. #277
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Mis taevakanalilt peale Etv veel kossu pronksimängu näeks?
    Livestream ei sobi.
    Mingi hea streami link sobiks ka nüüd :)

  18. #278
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Augusti offtopic

    eurovisionsports.tv

  19. #279
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Augusti offtopic

    Oskab keegi vastata kas Tartu Ülikoolis saab kohe esimese kursuse sügisel kõrvaleriala tegema hakata? Mul on sügissemestri tunniplaanis ainult 8 loengut nädalas ning 2 loengu pärast (reede on vaba) iga päev koolis käimine ei tundu kuidagi mõistliku ajakasutusena.
    Ja kui ma teen kõrvaeriala 60EAP väärtuses ära siis ma tõesti olen kvalifitseeritud valitud suunal magistris edasi õppima?

  20. #280

    Re: Augusti offtopic

    Kui eeldusaineteks olevad 60 EAP teed ära, siis magistrisse saad sisse, kui seal muidugi mingeid täiendavaid sisseastumiseksameid vms ei ole. Ning Kõrvalerialaaineid saab imo jah kohe tegema hakata.

Lehekülg 14, kokku 36 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES