Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4

Teema: postgres

  1. #1

    postgres

    Tõmbasin siis omale HEM trial versiooni, üritas siis postgresiga ära connectida, kuid ei õnnestunud. "Holdem manager cannot connect to the PostgreSQL database server. This wizard will try to help find a solution. Click ´Next´to begin".

    Kustutasin postgresi ära nüüd aga database on alles (ütleb, et mingi programm kasutab seda)
    parooli ka ei tea ega ei saa vahetada. Mida teha? on seda si**a üldse vaja?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 292

    Re: postgres

    Kas Sa kasutasid ennem PT3? Kui jah siis proovi paroole: postgrespass või dbpass.

    Teisele probleemile lahendust ei oska pakkuda.

  3. #3

    Re: postgres

    postgres on see sql-andmebaasimootor, kuhu kõik käed salvestatakse, nii et selle "si*ata" asi ei saagi joosta. nagu ranka jutustki aru saada, siis PT3 peaks kasutama sama andmebaasimootorit (aga kirjutab andmed muidugi enda andmebaasi, mitte mingisse HEM ja PT3 ühisesse - seda viimast asja ei eksisteeri, igal programmil on ikka oma andmebaas kasutada postgresis). kui tõesti PT3 kasutad, siis proovi igaks juhuks kõik oma HH-d tekstikujul endale ära eksportida sealt PT3-st. seejärel võid proovida clean installi teha kasvõi postgresile+HEM-ile.

  4. #4

    Re: postgres

    Sain juba korda. Ma ei kujuta ette mis ajast ja miks mul see Postgres on, ma pole PT-d ega HEMi kunagi kasutanud.
    Tuli lihtsalt commandi kirjutada uus user ja password ja korras :) Hetkel proovin HEM trialit, mingid numbrid sain laudadesse juba (HUD) aga ega ma neist midagi aru ei saa :D

    aa ja graphicut näitab see ja puha. Kõva värk, saab jälgida, kuidas mängind olen.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES