Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20

Teema: Hiired

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Hiired

    A4 ei soovita lasertehnoloogia s..t sööb patakaid ja akusid(vaheta iga paari nädala tagant ja kui mängimise ajal vool ära kaob oi kurja)! Logitech ilmselt parim variant, marathon tyypi hiir parim kaks patakat sisse ja 2.a mureta suurus juba maitse asi.

  2. #2
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Hiired

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    A4 ei soovita lasertehnoloogia s..t sööb patakaid ja akusid(vaheta iga paari nädala tagant ja kui mängimise ajal vool ära kaob oi kurja)! Logitech ilmselt parim variant, marathon tyypi hiir parim kaks patakat sisse ja 2.a mureta suurus juba maitse asi.
    vaidlen vastu, mul on 2 duracelli pealt töötab Logitech M505 laserhiir, mingi kord 9 kuu jooksul vahetan patakaid. AGA pikemal kasutamisel ei ole hiir suuremale käele nii mugav kui võiks.

  3. #3

    Re: Hiired

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    A4 ei soovita lasertehnoloogia s..t sööb patakaid ja akusid(vaheta iga paari nädala tagant ja kui mängimise ajal vool ära kaob oi kurja)! Logitech ilmselt parim variant, marathon tyypi hiir parim kaks patakat sisse ja 2.a mureta suurus juba maitse asi.
    Seleta lahti oma lause(d) ?

    Ise kasutan MX5500 revolution komplektis olnud hiir - MX revolution. Olen rahul. Matiks on Razer Vespula - kui varem diivani peal arvutiga vedelesin, oli väga mugav. Minu arust on hiir veidi täpsem kui lihtsalt laua peal.

    Junken - su hiir ongi logitechi nn uuema generatsiooni hiir, millel peavad patareid kaua vastu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES