Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 28 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 546
  1. #181

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Quick update:
    Hüpereid pole nüüd kolm päeva juba mänginud ja ainult CAPile keskendunud. Jooks on nagu ta viimased kolm kuud juba olnud seega alla average nii card distribution kui AIEV. Action on ainult bummides üsna halb ja alla oleval graafikul olen kindlasti 60%+ mänginud regidega et volüümi sisse saada. Tulemuseks on see et ca 70% neist enam mulle actionit ei anna ning ülejäänute vastu ei tunne et mul oleks edge (võib olla ka tingitud halvast jooksust ja non A-gamest). Seega 2/4+ on selline "bummimise" strateegia üsna dead kuna lauad täituvad kiirelt kui fishi saad ning enamus ajast saad 3-4 kätt mängida kui laud juba täis. Seega ainus viis CAPiga jätkata on saada paremaks 3+ handed mängides. Päeval on vähem rege ja veidi parem action, või vähemalt selline mulje on mulle jäänud.
    Pole suutnud veel välja mõelda kuidas ma siit punktist nüüd edasi liigun. Tõenäoliselt jändan CAPiga edasi ja lisan hyperid ja hakkan kõrvalt PLO 6maxi õppima.

    PS HEM näitab et olen arvuti taga istunud 62h et neid käsi sisse saada ja ma olen see kuu ainult 10 päeva mänginud :D
    No TS kuna karule meeldib onaneerida.

  2. #182

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Panen BB graafiku ja limiidid ka..



  3. #183
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Kenny sa vana sharky pro, oled sellise erroriga kokku puutunud?
    Viskab vahepeal starsi kinni ja peab uuesti avama, siis töötab edasi, maru tüütu.
    ( Click to show/hide )

  4. #184

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Oh isssand. Nüüd teavad kõik, et mulle meeldib onaneerida. Ma loodan, et keegi teada ei saa, et mul fleshlight kah veel olemas on.

    Ega kellelgi fleshlighdi erinevaid taskuid pole müüa? Poest peab ostma kogu paketi, aga mõttetu selle lambi eest uuesti maksta. Ses suhtes, et saab lahti küll, aga tahaks erinevaid proovida. Pole hullu, kui kasutatud on juba ja pigem mulle meeldikski kui kasutatud.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 18.11.12 at 04:04

  5. #185

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kenny sa vana sharky pro, oled sellise erroriga kokku puutunud?
    Viskab vahepeal starsi kinni ja peab uuesti avama, siis töötab edasi, maru tüütu.
    ( Click to show/hide )
    Hmm, ma ei ole sellist errorit varem veel saanud, kas Marko käest oled küsinud?

  6. #186

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kenny sa vana sharky pro, oled sellise erroriga kokku puutunud?
    Viskab vahepeal starsi kinni ja peab uuesti avama, siis töötab edasi, maru tüütu.
    ( Click to show/hide )
    Mul viskas ka errorisse täna..

  7. #187
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Ei ole Markoga kontakteerunud veel. GamblingFTW sul sama error? said korda?

  8. #188

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Ei ole Markoga kontakteerunud veel. GamblingFTW sul sama error? said korda?
    Talitasin sama moodi nagu sina ja saan mängida, rohkem nagu pole süvenenud :D

  9. #189

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Probs saab fixitud päeva, paari jooksul.

  10. #190

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tõsised probleemid motivatsiooniga ning tuleb leida uus lähenemine pokkerile. Any thoughts?

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Tõsised probleemid motivatsiooniga ning tuleb leida uus lähenemine pokkerile. Any thoughts?
    kui võimalust on siis mine reisima kuhugi, kui pole, siis mine mängi live pokkerit ja näed kuidas motivatsiooni tuleb onlines grindida.

  12. #192
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    kui võimalust on siis mine reisima kuhugi, kui pole, siis mine mängi live pokkerit ja näed kuidas motivatsiooni tuleb onlines grindida.
    Confirmed!

  13. #193

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    kui võimalust on siis mine reisima kuhugi, kui pole, siis mine mängi live pokkerit ja näed kuidas motivatsiooni tuleb onlines grindida.
    Head soovitused, aga reisile hetkel ei saa küll minna.. Kuidas Tartus livega on? Pean äkki mingi pokkerituttava otsima kellega tallinnas parkis saaks käia hehe.

  14. #194

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Küll sa koha pealt leiad. Seal on ka palju teisi, kes otsivad sama mida sina. Lihtsalt naerata palju kõigile. Aeg-ajalt soovitaks "kogemata" kellegi kätt katsuda. Mulle meeldib ka mööda minnes niimoodi korraks ühe käega ümbert kinni võtta. Usu mind, mõjub.

    Võite küll mõelda "haha, ega ta meest ei lähe otsima sinna", aga niimoodi leiad ka hea sõbra endale.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 23.11.12 at 20:52

  15. #195

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Küll sa koha pealt leiad. Seal on ka palju teisi, kes otsivad sama mida sina. Lihtsalt naerata palju kõigile. Aeg-ajalt soovitaks "kogemata" kellegi kätt katsuda. Mulle meeldib ka mööda minnes niimoodi korraks ühe käega ümbert kinni võtta. Usu mind, mõjub.

    Võite küll mõelda "haha, ega ta meest ei lähe otsima sinna", aga niimoodi leiad ka hea sõbra endale.
    Ilus siiras kommentaar, aga edimine annab väikese leveli maigu juurde (pidin tsiteerima, et sa posti kustutada ei saaks:)).

  16. #196

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Peab ära proovima, aga kui peksa saan siis on sinu süü!

  17. #197
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Head soovitused, aga reisile hetkel ei saa küll minna.. Kuidas Tartus livega on? Pean äkki mingi pokkerituttava otsima kellega tallinnas parkis saaks käia hehe.
    <--

  18. #198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 208

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Küll sa koha pealt leiad. Seal on ka palju teisi, kes otsivad sama mida sina. Lihtsalt naerata palju kõigile. Aeg-ajalt soovitaks "kogemata" kellegi kätt katsuda. Mulle meeldib ka mööda minnes niimoodi korraks ühe käega ümbert kinni võtta. Usu mind, mõjub.

    Võite küll mõelda "haha, ega ta meest ei lähe otsima sinna", aga niimoodi leiad ka hea sõbra endale.
    IRV

  19. #199
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Kujutan juba ette, mis järgmine turna toimuma hakkab, kui kõik uut võtet proovima lähevad... :D Tõeline vennastumine ja käsikäes mängimine :D

  20. #200

    Re: [$60 Hyper HUSNG] Gambling with Mr_Kenny

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    <--
    Getteri?
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 24.11.12 at 21:08

Lehekülg 10, kokku 28 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES