Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 28 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 546
  1. #321
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    oleneb erialast, aga imo just vastupidi. st enamus mitte-matemaatika erialadel on ülilihtne hakkama saada ja teha need eksamid E'le ära.
    See oleneb täiesti inimesest. Mõnedel on olemas loogiline mõtlemine ja reaalalad on selle pärast ülikerged ning õppima ei pea, aga õpikuteksti meelde jätta ei suuda. Teised võivad aga raamatu-raamatu järel läbi lugeda ja kogu informatsiooni ära omandada, aga näiteks reaalalaseid printsiipe lihtsalt ei suuda mõista.

  2. #322

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ütleme siis nii, et huvi või soov on kõrgharidus omandada ja miski lubav töökoht kindlustada. Erialane huvi on hoopis teiste valdkondade vastu, kus pole, pean tunnistama, julgenud algust tehagi kuna ei tundu väga perspektiivikad ja ei taha teha samu vigu nagu mu vanemad. Ma nimetan huviks ikka selget tunnet, et see on valdkond ja eriala kus ma näen ennast oma ala tipuna ja teen seda tööd rõõmuga ja ei tüdine kunagi. Kuidas üldse saab selline tunne tekkida mingi "maateaduse" või "tehnilise füüsika" vastu ? Ei saagi imo. Ise jätsin ka see aasta TTÜ-s õpingud pooleli ja järgmine aasta lähen TKTK-sse teist eriala õppima.
    IMO kõrgharidus küll mingit "lubavat" töökohta ei garanteeri. Ega niisama kutsekad ei ole täis kõrgharidusega inimesi ja pooled Soome lihttöölised (nooremapoolsed) ei oma pabereid.
    Isegi kui õppida midagi nö perspektiivikat, paber kätte saada, isegi hea palgaga töökoht leida, siis kaua inimene ikka jaksab päevast päeva teha tööd, mis otseselt ei huvita? Eks suudab tegelt päris kaua, eriti kui on kohustused näiteks pere ees, aga elukvaliteet kannatab jubedalt. Lõpuks on iga nv jooma, et mõte ei töötaks ja nädala sees on pilkane masendus, et säärast asja peab tegema (enda isa näiteks tuues).
    Samas need, kes on micro-niššide tippudes, teenivad paremini kui selline üle keskmise palgagatöötaja. Näiteks paarikene, kes otsustas kepikõndimis keppide knnitusi (vms nende nimed on) tootma hakata, on hetkel miljonärid. Ofc see ekstreemne näide aga mõte omal kohal.
    Ma küll ei tea sinu praegust olukorda (pere, muud kohustused) aga ise näen seda asja nii, et pigem tegeleda sellega, mis meeldib, tasutud saab selle eest varem või hiljem niikuinii.
    Loodan, et see post liiga "isana" ei tundunud. :D

  3. #323

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Keegi coachingut tahab?

  4. #324

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
    IMO kõrgharidus küll mingit "lubavat" töökohta ei garanteeri. Ega niisama kutsekad ei ole täis kõrgharidusega inimesi ja pooled Soome lihttöölised (nooremapoolsed) ei oma pabereid.
    Isegi kui õppida midagi nö perspektiivikat, paber kätte saada, isegi hea palgaga töökoht leida, siis kaua inimene ikka jaksab päevast päeva teha tööd, mis otseselt ei huvita? Eks suudab tegelt päris kaua, eriti kui on kohustused näiteks pere ees, aga elukvaliteet kannatab jubedalt. Lõpuks on iga nv jooma, et mõte ei töötaks ja nädala sees on pilkane masendus, et säärast asja peab tegema (enda isa näiteks tuues).
    Samas need, kes on micro-niššide tippudes, teenivad paremini kui selline üle keskmise palgagatöötaja. Näiteks paarikene, kes otsustas kepikõndimis keppide knnitusi (vms nende nimed on) tootma hakata, on hetkel miljonärid. Ofc see ekstreemne näide aga mõte omal kohal.
    Ma küll ei tea sinu praegust olukorda (pere, muud kohustused) aga ise näen seda asja nii, et pigem tegeleda sellega, mis meeldib, tasutud saab selle eest varem või hiljem niikuinii.
    Loodan, et see post liiga "isana" ei tundunud. :D
    See kepikõnni junnide näide on küll lamp :D Ega keegi nüüd neid leiutama õppima ei hakka ja ma ei kujuta ette, mis selle tegevuse juures neile meeldis. Meeldis toota kepikõnni kinnitusi(vms)?
    Enamus erialad, mis inimestele meeldivad on siiski vabakutselised ja loomingulise iseloomuga aga kust kohast sa neid seoseid looma hakkad kui ei õpi, vahet pole mida sa õpid arened igal erialal ja loogika jääb ikka samasse auku. Kas siis koolis või iseseisvalt aga õppima peab ofc, mitte mingi lobitöö peale minna ja mõelda, et ma ei tahagi rohkem midagi elult, kui äraelatavat palka ja üürikorterit.
    Pokkeriprodel on muidugi lihtne mõelda, et rahaliselt pole probleeme aga neil kel seda on, siis on mõistlik mingi eriala valida ja kuidas sa muud moodi tead, mis sulle meeldib, kui ei proovi.. See mõtlemine, et "mulle ei meeldi ei õpi" on lausa hõõglamp.. Mingisugune huvi on, siis tulebki hakata seda valikut kitsendama või nagu käte range-i paika panema ja lõpuks leiadki selle käe millega allin vajutada.
    (Ja kui keegi mõtleb kirjutada, et läheks Austraaliasse vms, siis ma jumala kindel, et tuled sama targalt sealt tagasi :D).

    Edit: nice graph Kenny :D ainult 200sed? 18 BI ei tohikski nii hull tunduda aga 3,6k, siis hoopis teine tera..

  5. #325

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    200-300 so far. Rebisin oma lemmik maika tiltis peaga täitsa lõhki Üldiselt saan korralikult owni ja pean vist alla tagasi kolima. Ma ei tunne et ma väga halvasti oleks mänginud so far.

  6. #326
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Keegi coachingut tahab?
    ( Click to show/hide )
    mina tahan :) ilma naljata :)

  7. #327

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]



    Peab bad runni üle nurisema ikka täna

  8. #328
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Mis BRM-i kasutad üldse? Solid swingid ikka seal, ise ei suudaks elus mängida seda formaati.
    Edu.

  9. #329

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mina tahan :) ilma naljata :)
    Hmm, hetkel suht kiire. Võid uue kuu algul PM saata ja mõtleb.

  10. #330

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mis BRM-i kasutad üldse? Solid swingid ikka seal, ise ei suudaks elus mängida seda formaati.
    Edu.
    ABI järgi.. 60-200$ m'ngides tuleb ABI 100$ umbes. Üritan üle 100bi kontol hoida ikka hehe. Kuna mul 200-300$ abusll ei lähe jätan vist hetkel katki ja uuel kuul proovin uuesti shottida..

  11. #331

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    See kepikõnni junnide näide on küll lamp :D Ega keegi nüüd neid leiutama õppima ei hakka ja ma ei kujuta ette, mis selle tegevuse juures neile meeldis. Meeldis toota kepikõnni kinnitusi(vms)?
    Enamus erialad, mis inimestele meeldivad on siiski vabakutselised ja loomingulise iseloomuga aga kust kohast sa neid seoseid looma hakkad kui ei õpi, vahet pole mida sa õpid arened igal erialal ja loogika jääb ikka samasse auku. Kas siis koolis või iseseisvalt aga õppima peab ofc, mitte mingi lobitöö peale minna ja mõelda, et ma ei tahagi rohkem midagi elult, kui äraelatavat palka ja üürikorterit.
    Pokkeriprodel on muidugi lihtne mõelda, et rahaliselt pole probleeme aga neil kel seda on, siis on mõistlik mingi eriala valida ja kuidas sa muud moodi tead, mis sulle meeldib, kui ei proovi.. See mõtlemine, et "mulle ei meeldi ei õpi" on lausa hõõglamp.. Mingisugune huvi on, siis tulebki hakata seda valikut kitsendama või nagu käte range-i paika panema ja lõpuks leiadki selle käe millega allin vajutada.
    (Ja kui keegi mõtleb kirjutada, et läheks Austraaliasse vms, siis ma jumala kindel, et tuled sama targalt sealt tagasi :D).

    Edit: nice graph Kenny :D ainult 200sed? 18 BI ei tohikski nii hull tunduda aga 3,6k, siis hoopis teine tera..


    sorry for OT, aga see lause on BS to the max.
    Väljaspool inimese comfort zone tekib pea alati teistsugune nägemine ja arusaam.
    Muidugi loeb see ka, missugused su kogemused on, kuid näiteks isiklikult on case selline:

    Heast-edukast perest pärit võsuke, kellel tehti ette-taha kõik ära ning kelle väärtushinnangud väljendusid cash moneys. Koolis olin alla igasugust arvestust (keskmine hinne 3.0.) Edasi läksin õppima juurat - sest pea on hea ning see tundus ainuõige otsus (selles valdkonnas liigub ju raha ja glamuur). Pärast esimest semestrit oli selge, et siukeste silmakirjalikke gloryhunterite seltskonda ma elus kuuluda ei soovi ning otsustasin suveks minna Hawaiile (4 kuud kokku)

    - no see kogemus oli absoluutne game changer. Elasin algselt rändurite hostelis ning jõin vanemate raha maha. Ühel hetkel sai raha aga otsa ning eluaset ei ole. Ööbisin mõned ööd rannas ning sõbrad, kes hostelis tekkinud olid, töid süüa. Ühel päeval tuli hosteli juht, et võin tasuta ööbida kuni töö leian ning üsna pea see ka õnnestus ning eluolu muutus paremaks. Sõbrunesin mitme hipiliku elustiiliga isikuga (absoluutselt vastandid minu varasemale elustiilile) ning mingil hetkel mõttemaailm muutus üsnagi kardinaalselt (tho rahale omistan siiski suur tähtsust). Tekkis ka üsnagi suur huvi psühholoogia vastu (mida hetkel 3ndal kursusel õpin), mida varasemalt pidasin under-achieveritest puukallistajate erialaks.

    Outcome on see, et ühe kogemuse (4 kuud hawaiil) tulemusel õnnestus mul tekitada parem reaalsustaju, saada aru oma soovidest-eesmärkidest elus. 3 aastat hiljem olen lõpetamas huvipakkuvat eriala üsnagi heade tulemustega ning samuti on olemas erialane töö, mis toob sisse üle Eesti keskmist palka. Olen leidnud naise, kellega plaan tulevikus ühine kodu luua jne jne. Enne seda olin 19 aastane konkreetne alkohoolik ning mille tagajärjel on tekkinud ka üsnagi pöördumatud maokahjustused.

  12. #332

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Cool story bro
    ( Click to show/hide )

  13. #333
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Cool story bro
    ( Click to show/hide )
    +1

  14. #334

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    +1 jep, ei oska midagi enda väite kaitseks öelda.

  15. #335

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Sharky maas olnud ja käsitsi regada ei viitsi olen capi mänginud viimased päevad. Suht fun flippamine :3


  16. #336

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    naiss

  17. #337
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    mbn

  18. #338

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    ja ev joon :D

  19. #339

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    EV joont on ainult siis vaja kui ei prindi :D

  20. #340
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $70k profit n' 300k VPP in 2013[$60-200 Hyper HUSNG]

    Yeaaah, Sharky töötab jälle. no more cash games :D

Lehekülg 17, kokku 28 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES