Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 27 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 546

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Eks eesmärgid/asjaolud muutuvad :)

  2. #2
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]


  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Veedan siin foorumis way liiga palju aega mõttetult, teeks midagi kasulikku hoopis. Lifetime bänn please :)

    Kasulik sai otsa? :)

  4. #4

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kasulik sai otsa? :)
    Ei oldud nõus lifetime bänni andma, põhjenduseks see, et olen nii hea ja kõik mind :)

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ei oldud nõus lifetime bänni andma, põhjenduseks see, et olen nii hea ja kõik mind :)
    n1 :d

  6. #6

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Aah shiet, pole kursis kuidas see instagrammindus käib, vist ei saa nii ikka..

  7. #7

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Help a brotha out ja visake sellele starsi setupi promole üks kes viitsivad? Ty in advance :) http://searchinstagram.com/single.ph...4358_277572149

  8. #8
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    vaatasin, a kuidas likeda saab?

  9. #9

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    vaatasin, a kuidas likeda saab?
    Peab konto olema ja sisselogitud vist kahjuks :(

    Jap. http://instagram.com/p/XuIoA2oZmW/
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 05.04.13 at 13:44

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Minult said. Juba kaks koos.

  11. #11

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Minult said. Juba kaks koos.
    aitäh :)

  12. #12

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Long time no see, proovin postitada miskit. Eelmise kuu keskel lõpetasime Sifosisega diili ära ning veidi hiljem ütlesin ka oma backerist lahti kelle all ma juba aasta+ olin mänginud.
    Otsustasin enda mini rolliga pihta hakata 15$ ja kiirelt 60-100$ tagasi mängima jõuda. Hetkel olen 30$ jõudnud ja vaikselt shotin 60$.
    So far so good:


    Kuna volüüm on jälle ära vajunud ja raiskan palju aega tühja pannes hakkan nädalaseid goale püstitama tulevikus.

    Seega selle nädala omad:

    [ ]1 päev täielikult pokkerivaba
    [ ]Iga päev enne 9. üles ja enne 12. magama
    [ ]10 min. video et järgnev päev oleks miskit warmupiks
    [ ]Tervislikult toituda
    [ ]700 mängu
    [ ]Iga hommik väike hommikuvõimlemine, et keha kohaneks veidi ja saaks järgmisest nädalast trennis hakata käima.
    [ ]30. min. sessid, et hoida A game

    Bai!

  13. #13

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust

    [x]1 päev täielikult pokkerivaba- Great success lol
    [ ]Iga päev enne 9. üles ja enne 12. magama- Fail, 2 päeva suutsin teised päevad magasin v'hemalt tunnikese sisse. Peab varem hakkama voodisse minema.
    [x]10 min. video et järgnev päev oleks miskit warmupiks- Done!
    [ ]Tervislikult toituda- Semi failure, tihtipeale läks meelest õigel ajal süüa ning täna slippisin korralikult ning sõin burksi isegi :/ Olen toitumisalal siiski suur võhik kuid veidi researchi teinud viimasel ajal. Koostasin grind day toitumiskava mille leiab siit:
    ( Click to show/hide )
    Kui keegi leiab et midagi võiks olla teisiti palun, kommenteerige julgelt ja suunake mind õigele rajale! Thanks in advance.
    [x]700 mängu- Giraffe:

    Jooks halb ja jagelesin palju 60$ regidega. Better luck next time

    [x]Iga hommik väike hommikuvõimlemine, et keha kohaneks veidi ja saaks järgmisest nädalast trennis hakata käima.
    [x]30. min. sessid, et hoida A game
    So yeah..
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 28.04.13 at 22:25

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    EDU :)

  15. #15

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    EDU :)
    Tyty

  16. #16

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    backbackeri alt ära tulid oli mõistlik otsus (Y)
    higelt hea roi mees (Y)
    tra ma just sõin banaani nii, et aevastasin ja käed kõik banaani täis nüüd.

  17. #17

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    backbackeri alt ära tulid oli mõistlik otsus (Y)
    higelt hea roi mees (Y)
    tra ma just sõin banaani nii, et aevastasin ja käed kõik banaani täis nüüd.
    haha :D

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    kas nii tihe toidukava ei nõua liiga palju keskendumist? 5x päevas on väga hea ning vedelikku tarbid nii palju kui organism nõuab vahepeal. Ma paneks hommikul ikka pudru paaki. Kõht 12-ni korralikult täis kohe. Muidu GL

  19. #19

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kas nii tihe toidukava ei nõua liiga palju keskendumist? 5x päevas on väga hea ning vedelikku tarbid nii palju kui organism nõuab vahepeal. Ma paneks hommikul ikka pudru paaki. Kõht 12-ni korralikult täis kohe. Muidu GL
    Eks ma test driven seda ja vaatan kas suudan järgida. Hoidun piimast/ piimatoodetest ja veega puder ei meeldi kohe üldse :(
    Ty sir!

  20. #20

    Re: Gambling with Mr_Kenny: $20k profit n' 150k VPP in 2013[$15 Hyper HUSNG]

    See toitumiskava ei ole kahjuks jätkusuutlik. Mis su eesmärk on toitumiskavaga? Toitumist tuleb võtta lihtsamalt. Iga tunni aja tagant näksida ja rohelist teed juua tundub puhas dieedikava, isegi sellel puhul liiga detailne.

Lehekülg 24, kokku 27 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES