Quick update:
Hüpereid pole nüüd kolm päeva juba mänginud ja ainult CAPile keskendunud. Jooks on nagu ta viimased kolm kuud juba olnud seega alla average nii card distribution kui AIEV. Action on ainult bummides üsna halb ja alla oleval graafikul olen kindlasti 60%+ mänginud regidega et volüümi sisse saada. Tulemuseks on see et ca 70% neist enam mulle actionit ei anna ning ülejäänute vastu ei tunne et mul oleks edge (võib olla ka tingitud halvast jooksust ja non A-gamest). Seega 2/4+ on selline "bummimise" strateegia üsna dead kuna lauad täituvad kiirelt kui fishi saad ning enamus ajast saad 3-4 kätt mängida kui laud juba täis. Seega ainus viis CAPiga jätkata on saada paremaks 3+ handed mängides. Päeval on vähem rege ja veidi parem action, või vähemalt selline mulje on mulle jäänud.
Pole suutnud veel välja mõelda kuidas ma siit punktist nüüd edasi liigun. Tõenäoliselt jändan CAPiga edasi ja lisan hyperid ja hakkan kõrvalt PLO 6maxi õppima.

PS HEM näitab et olen arvuti taga istunud 62h et neid käsi sisse saada ja ma olen see kuu ainult 10 päeva mänginud :D
No TS kuna karule meeldib onaneerida.