Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Question Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga



    Everest Poker, mis on siiani olnud iseseisev, plaanib loobuda enda arendatud mängukeskkonnast ja ühineda tulevikus iPoker pokkerivõrgustikuga, vahendab pokerfuse.com

    Veebilehe pokerscout.com andmetel on tegu suhteliselt pisikese pokkeritoaga, mis on see aasta kaotanud rohkem kui 30% rahalaua mängijatest ja asetseb hetkel pokkeritubade arvestuses 23. kohal. Keskmiselt on korraga mängimas 560 mängijat.

    Tõenäoliselt kääbuspokkeritoa kesised tulemused ongi põhjuseks, miks loobutakse enda arendatud tarkvarast ja ühinetakse maailma suurima pokkerivõrgustikuga. Hetkel ei ole veel täpselt teada, millal ühinemine toimub ja ei teata ka sedagi, millisesse võrguossa hakatakse kuuluma pärast iPokeri poolitamist.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Kurb, mulle meeldib see urgas, nendega liitus mingi aeg Betclic ja halvema tasemega tuba annab otsida.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kurb, mulle meeldib see urgas, nendega liitus mingi aeg Betclic ja halvema tasemega tuba annab otsida.
    Krt. Sa olid mul kuskil MSN, Skype või FB olemas aga ei suutnud sind leida. Tahtsin just Sinuga enne uudise väljatulemist ühendust võtta, et everest läheb ära.

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Tähendab, et eestlased enam varsti Everestis mängida ei saa?

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Mul selle toaga lihtsalt emotsionaalne side kuna see oli mu koht, kus ma esimesena pärisraha võitsin ja mitmeid kordi peaaegu nullist korraliku rolli ehitasin. Lisaks on seal see pluss, et algaja saab sisulselt tasuta stt-sid harjutada ja väikse rolli ehitada ehk siis minu teada üks parimaid süsteeme mitte millestki millegi tegemiseks kui ajast kahju pole. Hirmkole soft, mis 4 aastaga pole grammi võrragi paremaks muutunud, hoidis vähegi tõsisemad mängijad sealt eemale. Turniirid, kus härrad prouad suruvad 1000bb pre utg A2 jne.

  6. #6

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Tähendab, et eestlased enam varsti Everestis mängida ei saa?
    Täpselt nii. Eestlased ei saa mängida iPokeri võrgustikus, va Olympic Onlines, mis kuulub iPokerisse.

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Super uudis minu kui HU regi jaoks, saab rohkem fishe juurde iPokerisse. Everesti soft oli nagunii mängitamatu, liiga aeglane lihtsalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES