Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 2, kokku 2
 1. #1
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Paf Eesti Paf Gold Rush: lisatud €75 000 väärtuses auhindu  Pafi ülipopulaarne Gold Rush liiga on suvepuhkuselt tagasi, jätkates sealt, kus pooleli jäädi. Samal ajal, samas kohas – neljapäeviti ja pühapäeviti kell 20:30 Paf Spade pokkeritoas.

  Nii septembris kui ka oktoobris tiirleb kõik ümber Praha – mõlema kuu edetabeli võitja läheb Olaga (Pafi pokkerimeeskonna liikmega) World Sit & Go Masters turniirile, mis toimub 27. – 30. novembril Prahas. Lisaks mõlema kuu finaali võitja läheb koos Annaga GSOP Praha turniirile, mis toimub 11. – 15. detsembril.

  Mis on Paf Gold Rush?


  Paf Gold Rush on terve aasta vältav turniiride seeria, mis on mõeldud vaid Paf Spade pokkeritoa mängijatele ja selle raames selgitatakse välja 2012. aasta parim Pafi turniirimängija. Gold Rush auhinnafondile on lisatud üle €75 000, mida on võimalik võita kuu – ja aasta finaalturniiridel kui ka igakuise – ja aastase edetabeli kaudu.


  Liiga koosneb üldisest edetabelist, kahest edetabeliturniirist nädalas, igakuistest finaalidest, igakuisest edetabelist ning aasta finaalist, mis peetakse 2013. aasta jaanuaris. Paf lisab 10% edetabeliturniiride auhinnafondist finaalide auhinnafondi ning iga kuu lisab Paf ka ühe live turniiri paketi (nt GSOP Live või Paf Poker Challenge). Samuti on lisaväärtuseks live-turniiride ja online-turniiride piletid kuu- ja aastafinaalides.


  Millal Gold Rush 2012 toimub?


  Gold Rush toimub Paf Spade pokkeritoas 1. veebruarist kuni 31. detsembrini 2012. Turniir läheb suvevaheajale 1. juulil ja jätkab taas septembri alguses. Edetabeliturniire peetakse kaks korda nädalas (neljapäeviti ja pühapäeviti) ning nende põhjal tekivad kuu edetabelid. Iga kuu saavad edetabeliturniiride parimad kokku kuu finaalis.

  Paf lisab 10% edetabeliturniiride auhinnafondist finaalide auhinnafondi. Paf lisab ka ühe live-turniiri paketi finaali (nt GSOP Live või Paf Poker Challenge). Kuu- ja aasta finaalid on sinna kvalifitseerunud mängijatele täiesti tasuta.

  Edetabeliturniirid neljapäeviti ja pühapäeviti


  Edetabeliturniirid, mille sisseost on $28, toimuvad igal neljapäeval ja pühapäeval kell 20:30 Paf Spade pokkeritoas. Edetabelit uuendatakse jooksvalt ning selle leiate Pafi veebilehelt. Lisaks traditsioonilisele rahalisele auhinnale, pääsevad iga kvalifikatsiooniturniiri parimatest mängijatest 5% (vähemalt 3 mängijat) kuu finaali (vt allpool).


  Kvalifitseerumine edetabeliturniirile


  Edetabeliturniirile pääseb läbi $6 Freezeout kvalifikatsiooniturniiride, mida korraldatakse kaks korda päevas (algus kell 18:05 ja 21:05) lisaks ka üks täiendav$5.50 sisseostuga turniir samal päeval algusega kell 18:35. Igal kvalifikatsiooniturniiril on garanteeritud üks 28-dollariline Gold Rushi pilet.


  Edetabelipunktide arvutamine käib nii:


  5 * √ √B + 1 * (N – 1) / P

  5 = punktid alustuseks, B = sisseost, N = mängijate arv, P = koht

  Gold Rushis on neli võimalust võitmiseks


  • Gold Rushi edetabel

  Gold Rushi tuumaks on edetabel ning 2012. aasta lõpus selgub, kes on uus Gold Rushi meister. Võitja ei saa mitte ainult uhkustada sellega, et ta on Pafi parim mängija, vaid võidab ka auhindu, mille koguväärtus on üle 8000 euro. Gold Rushi edetabelit uuendatakse pidevalt Paf.com lehel. Paf lisab 2,5% edetabeliturniiride auhinnafondist aasta edetabeli auhinnafondi.


  • Gold Rush Top-100 finaal

  Edetabeli 100 parimat mängijat kohtuvad iga-aastases Paf Gold Rush Top-100 finaalis. Kuufinaalide võitjad kvalifitseeruvad automaatselt aastafinaali. Paf lisab 2,5% iga 2012. a edetabeliturniiri auhinnafondist aastafinaali auhinnafondi. Samuti lisatakse live-turniiride pakette, Club Pafi reise ja online-pileteid. Finaal peetakse 2013. aasta alguses.

  Aastafinaalile kvalifitseerujate nimekirja ja jooksvat auhinnafondi uuendatakse pidevalt Paf.com lehel.
  Aastafinaali on võimalik võita vaid üks koht ning kui ei ole võimalik finaalist osa võtta, ei ole kahjuks võimalik seda kohta muu auhinna vastu välja vahetada.

  TÄHELEPANU:
  Mängijad peavad ennast aastafinaalile ise piletiga registreerima. Pileti saavad kuufinaali võitjad ja edetabeli Top-100 mängijad. Piletid lisatakse Pafi pokkeritiimi poolt 2013. aasta alguses.


  • Igakuised finaalid

  Kuu-finaali pääsevad automaatselt edasi iga edetabeliturniiri esimesed 5% mängijatest (minimaalselt 3 mängijat igalt turniirilt). Igakuine finaal peetakse järgneva kuu esimesel kolmapäeval (v.a veebruaris, kui see toimub 29. veebruaril).

  Paf lisab 5% iga edetabeliturniiri auhinnafondist igakuise finaali auhinnafondile. Paf lisab omalt poolt ka teisi täiendavaid auhindu igakuisele finaalile. Esikoha auhinnaks on alati mõne live-turniiri pakett. Igakuisest finaalist osavõtt on tasuta, kuid sinna ei ole võimalik sisseostuga pääseda– see on mõeldud ainult edetabeli parimatele. Igakuise finaali pääsejate nimekirja täiendatakse pidevalt Paf.com lehel.


  Kuufinaali saab võita ainult ühe koha ning kui mängija ei saa finaalist osa võtta, siis kahjuks ei saa seda ka kuidagi kompenseerida. Ühe igakuise finaali kohta ei ole võimalik vahetada mõne teise kuu finaali vastu.


  TÄHELEPANU:
  Mängijad peavad ennast ise piletiga registreerima igakuisele finaalile. Pileti saavad edetabeliturniiri parimad 5% mängijatest.


  • Kuu edetabel

  Kuu edetabelis saavad auhinnatud esimesed kolm mängijat. Kuu edetabelit uuendatakse Gold Rushi edetabeli kõrval samal lehel. Paf lisab kuu edetabeli auhindadena live-turniiride pakette, online-pileteid ja raha. Hoia Gold Rushi lehel silma peal ning saad teada, mis antud kuu auhindadeks ja tingimusteks on.

  Auhinnad


  Aasta edetabeli auhinnad

  Koht Auhind
  1. koht €5000 Live pakett + Club Paf reis + 15% kogu auhinnafondist
  2. koht Paf Poker Challenge pakett + Club Paf reis + 15% kogu auhinnafondist
  3. koht Paf Poker Challenge pakett + 15% kogu auhinnafondist
  4. koht $320 online turniiripilet + 15% kogu auhinnafondist
  5. koht $320 online turniiripilet + 15% kogu auhinnafondist
  6. koht $320 online turniiripilet + 5% kogu auhinnafondist
  7. koht $320 online turniiripilet + 5% kogu auhinnafondist
  8. koht $320 online turniiripilet + 5% kogu auhinnafondist
  9. koht $320 online turniiripilet + 5% kogu auhinnafondist
  10. koht $320 online turniiripilet + 5% kogu auhinnafondist
  11. koht $320 online turniiripilet
  12-20. koht $109 online turniiripilet

  Aasta finaali auhinnad

  Koht Auhind
  1. koht €5000 Live pakett + Club Pafi reis + 20% auhinnafondist
  2. koht Paf Poker Challenge pakett + Club Pafi reis + 20% auhinnafondist
  3. koht Paf Poker Challenge pakett + 15% auhinnafondist
  4. koht $320 online turniiripilet + 15% auhinnafondist
  5. koht $320 online turniiripilet + 10% auhinnafondist
  6. koht $320 online turniiripilet + 5% auhinnafondist
  7. koht $320 online turniiripilet + 5% auhinnafondist
  8. koht $320 online turniiripilet + 5% auhinnafondist
  9. koht $320 online turniiripilet + 5% auhinnafondist
  10. koht $108 online turniiripilet
  11. koht $108 online turniiripilet
  12. koht $108 online turniiripilet

  Kuidas liituda Paf Gold Rush kampaaniaga?


  • Selleks klõpsa siin ja mine Paf Eesti veebilehele.
  • Registreeri omale konto või logi olemasolevaga
  • Laadi alla tasuta Paf Spade pokkeritoa tarkvara.
  • Mängi igal neljapäeval ja pühapäeval kell 20:30 turniire.


  Lisaks kõik uued liitujad saavad valida Paf Spade pokkeritoas boonuse vahemikus $50 kuni $2500. Loe lähemalt ›››


 2. #2
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Re: Paf Gold Rush: lisatud €75 000 väärtuses auhindu

  Esimene $28 turniir on sellel pühapäeval kell 20:30.

  Turniirid leiab: Paf Spade Poker > No Limit Texas Hold'em > All Buy-ins > Special ja nimeks «Paf Gold Rush Ranking 2012»

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES