Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 49
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kuda käituksid sina?

    Ma keska lõpuni poksis käinud (ca 5a), ilmselt läheks tilti, paneks PLO lauad sitout ja kütaks lõuksi ilmselgelt. ei ole siin midagi ;D

    Aga,
    tegelikult on nii, et eks see adrenaliin ikka mõnel välja lööb ja kui pussitaja purjus, siis on sul ka mingisugune eelis. Joped ja asjad aitavad kindlasti noa vastu, aga targem on mitte nüüd üritada mingeid blokke välja mõelda (nuga käib näos kiiremini, kui aru saad), vaid lihtsalt selga lennata ja loota, et usin väitsavälgutaja ehmub ja noa pillab.

    obv ei tea, kuidas see reaalselt välja näeks.

    inimesi propageeriks ka appi. ei tasu mingit heerost mängida.

  2. #22

    Re: Kuda käituksid sina?

    Kui tüübil nuga on ja sa ta tulekustutiga teadvusetuks lööd sis sa ei ületa hädakaitsepiire ning kasutatav vahend vastab ründe ohtlikkusele. Kui ta juba tegutsemisvõimetu on ja sa ikka teda jalaga näkku peksad, siis on teine lugu. Ise poleks sellisel hetkel ilmselt julgend midagi teha, aga kindel ei või olla kuna kogemus puudub.

  3. #23
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Kuda käituksid sina?

    ähh, s*ttagi...kohtus hakkab pätile määratud advokaat seletama, et äkki oleks piisanud ikkagi ainult kustutiga ähvardamisest ja pätt kiidab muidugi takka, et jah tema juba siis kartis ja ongi asi korras. kinni ehk ei panda, aga kui tingimisi saad, siis võid asisemast töökohast tulevikus suu puhtaks pühkida.

    ma ei väida, et see nii juhtuma peab ja et selle pärast peaks alati 100% kõrvale hoidma, aga kahjuks see nii kipub olema ja nagu vanarahvas ütles...9 korda mõõda ja 1 kord lõika

  4. #24

    Re: Kuda käituksid sina?

    Mind pani ka see uudis mõtlema, et mida krdit teeks sellises situatsioonis. Mina ei hakkaks küll mingisuguse noavehkijaga võitlema ja oma eluga riskima. Olen küll sportlane ning mul on suht hea kiirus ja vastupidavus, kuid sellegipoolest olen kõigest 65 kilone mehike ning kui sel tegelasel vähegi raskem käsi on, siis ei ole mul selle noa vastu palju shansse. Minu selliste olukordade lahendus on kiired jalad, kuid rongis pole kuhugi suurt joosta krt!

    Aga kui mingi olukord tekiks, kus sõbrale kallale tullakse vms, siis on küll pael, põgenemine pole siis valikuks.

    Irw, tuli mingi olukord häguselt meelde, Paldiski bussis üxkord võitlesid mingid sõjaveteranid istekoha pärast :D Aga noh, seal toimus võitlus suht aegluubis ning nuge kah polnud ;D

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Irw, tuli mingi olukord häguselt meelde, Paldiski bussis üxkord võitlesid mingid sõjaveteranid istekoha pärast :D Aga noh, seal toimus võitlus suht aegluubis ning nuge kah polnud ;D
    Kui kalašnikovat käepärast pole, ega siis neil miskit teha polegi, kui sloumousjonit

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Kuda käituksid sina?

    Ma ei saa ka aru, mida te Internetis ette kujutate endale, inimesed, olgem realistid...
    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Ma kindlasti vahele ei läheks. Kakelda ei oska. Arvutada oskan küll ja arvan, et oddsid nuga saada on liiga suured.

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kuda käituksid sina?

    Ma tean, mida Pätmasta selle teema kohta ütleks...

  8. #28

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Ma tean, mida Pätmasta selle teema kohta ütleks...
    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    saaksin nuga ilmselt

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    vale vastus

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Kuda käituksid sina?

    Kõike muud aga mitte seda, et teen oma eelmist tegevust edasi näoga nagu poleks midagi juhtunud.

    Tõenäoliselt kõige õigem vastus on:

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Raske öelda, kuna pole selletaolises olukorras olnud varem. Sellistel ekstreemsetel juhtudel, ma kujutan ette, lööb veres adrenaliini nii ülesse et raske ennustada mis toimuma hakkab . Taolistel juhtudel saab nii mõnestki varblasest kotkas ja ka vastupidi. Loodan, et ei satu sellisesse olukorda !!!

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kuda käituksid sina?

    Antud teema puhul õiget vastust ei ole, imo

  12. #32
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Ma ei saa ka aru, mida te Internetis ette kujutate endale, inimesed, olgem realistid...
    Nõustun. Ise ilmselgelt situks täis.

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Kuda käituksid sina?

    Seda polegi keegi väitnud ja ma arvan, et mitte keegi ei saa öelda, mis ta reaalses olukorras teeks. Kõik võivad väita, et hakkavad kangelast mängima ja noa vennale 5 aastat õpitud maadluse või Kung-Fu nippe tegema aga reaalselt sellistel hetkedel ei pruugi ükski õpitud nipp meelde tulla.

    Ise pole ligilähedal olukorraski olnud aga näiteks oleme jooksnud miski 7-kesi kahe venna eest ära, kuigi oleks pidanud kaklema hakkama sest meil oli ilmselge ülekaal ja võim. Teise näitena tooks - aastaid tagasi, kui gümnaasiumi lõpetasin siis sai ühele bandiidile, kes oli must 3x suurem pudeliga pähe pandud kuna tungis pool-sõbrale kallale ja räigelt läbi pekstud. Seal oleksin võinud rahulikult ära kõndida kaklemise asemel.






  14. #34

    Re: Kuda käituksid sina?

    ega jah seal rongis ukerdada pole ka teab mis lihtne. Kõigub ju nagu siga ja kui seal suuremaid mehi appi kutsuma hakata siis ega nad ka kohe reageeri... kõigile ole segadus.

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kuda käituksid sina?

    Reaalne olukord on selline,et on ka veica ebavõrdne olukord.Sel kaabakal on tõenäoliselt savi,sest ta elu on p-ses.Ja kui lähebki sitasti ja nuga läheb valesse kohta,siis pääseb ta jälle oma semude juurde.
    Sul vb kes on vägisi sellisesse olukorda kistud on plaanid ja elu paigas ja vb ka juba paar väikest last.
    Seega see on sisuliselt HU,kus vatsasel on algstack 2x suurem!Seega inimlik reaktsion ongi aknast välja vaatamine jne Vahest isegi naljakas nt kui mingi vend trollis hakkab tyli norima ja igas bussi nurgas on 4 tursket venda,kel pole jõudude kopereerudes tülinorijast mingi probleem jagu saada,aga ei tehta midagi.


    Pealegi elu pole nagu film,noa kandjal on tohutu eelis
    Panen siia lõigu http://www.youtube.com/watch?v=UAWhiuJf_Y0 noavõitlusest

  16. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kuda käituksid sina?

    mmm...järeldus lihtne - ära sõida ühistranspordiga.

  17. #37
    leits
    Guest

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    mmm...järeldus lihtne - ära sõida ühistranspordiga.
    siit tulenev järeldus .. osta bmw

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas leits
    siit tulenev järeldus .. osta bmw
    mõtlesin, aga unustasin mainida. vabandan oma "mõtteviivituse" pärast...

  19. #39

    Re: Kuda käituksid sina?

    Ega need rongid tihtipeale eriti toredad ei ole jah. Ma olen kõvasti Paldiskist Keilasse trenni sõitnud rongiga, seal ikka tihtipeale liigub erilisi tegelasi.

    Üxkord oli mingi tore Kung fu onu, ühed sellised suht pätid tüübid, keda tean tulid istusid rongi ja käisid vist vahepeal kuskil vaheruumis suitsetamas, mingi onu läks arvas, et tore oleks nende koha peal istuda, tõstis asjad teise kohta ja istus rahulikult sinna :D Siis üks tüüp, kes ise suht väike, aga pidevalt kakleb, see natuke nügis ja ajas ta ära sealt, onu läks vaheruumi ja hakkas soojendusvõimlemist tegema :D Aga see oli lõppude lõpuks nii uimane vend siiski, et asja temast ei saanud, rongist väljumisel veel natuke nügiti üxteist, aga seekord muud ei juhtunud ;D

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ega need rongid tihtipeale eriti toredad ei ole jah. Ma olen kõvasti Paldiskist Keilasse trenni sõitnud rongiga, seal ikka tihtipeale liigub erilisi tegelasi.

    Üxkord oli mingi tore Kung fu onu, ühed sellised suht pätid tüübid, keda tean tulid istusid rongi ja käisid vist vahepeal kuskil vaheruumis suitsetamas, mingi onu läks arvas, et tore oleks nende koha peal istuda, tõstis asjad teise kohta ja istus rahulikult sinna :D Siis üks tüüp, kes ise suht väike, aga pidevalt kakleb, see natuke nügis ja ajas ta ära sealt, onu läks vaheruumi ja hakkas soojendusvõimlemist tegema :D Aga see oli lõppude lõpuks nii uimane vend siiski, et asja temast ei saanud, rongist väljumisel veel natuke nügiti üxteist, aga seekord muud ei juhtunud ;D
    Let's face it, kui korra aastas esinevad pussitamised välja arvata, on rongiga siiski fun sõita, eriti sellise vahejuhtumite puhul :D

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES