Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 49, kokku 49
  1. #41
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuda käituksid sina?

    püstol TT on siin märksõna

  2. #42

    Re: Kuda käituksid sina?

    Ma loodan, et kunagi ei ole mingit sellist jama, et Eestis hakatakse relvi kandma nagu ameerikas. Ma ei kujuta ette, mis tunne võib olla, kui mingi vene lohh peaks kuskil rongis relva välja tõmbama.

  3. #43
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    püstol TT on siin märksõna
    um, ei?

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kuda käituksid sina?

    Relva tegemine ei ole mingi probleem ka siin riigis. Samuti on relvad siga odavad. Ise kavatsen küll soetada ;D


    Ning see jutt, et kui ma paar korda jalaga näkku ja pärst endal jama tuleb on kahtlane. Esiteks ostan normaalse advokaadi ja rongis on miljon tunnistajat, et läksin appi, mis iganes ma ka edaspidi ei teeks, peaks kõik minu kasuks rääkima.

    Aga jah, eks kohapeal tegelt ikka selguks, kas on mune või mitte ;D


  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Kuda käituksid sina?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Relva tegemine ei ole mingi probleem ka siin riigis. Samuti on relvad siga odavad. Ise kavatsen küll soetada ;D


    Ning see jutt, et kui ma paar korda jalaga näkku ja pärst endal jama tuleb on kahtlane. Esiteks ostan normaalse advokaadi ja rongis on miljon tunnistajat, et läksin appi, mis iganes ma ka edaspidi ei teeks, peaks kõik minu kasuks rääkima.

    Aga jah, eks kohapeal tegelt ikka selguks, kas on mune või mitte ;D

    Mis sellest advokaadist kasu on, kui sa surnud oled? Teiseks on ennegi enesekaitseks kasutatud relva aga kahjuks (minu arvates õnneks - relv ei ole tsiviilisiku enesekaitse vahend) on saanud need inimesed ka karistada, kui on teinud väiksegi vea.

    Tsiviilenesekaitse vahendiks soovitan ikka pisargaasi, mis sellistel hetkedel aitab ideaalselt ning võib anda isegi parema tulemuse, kui relva või jõu kasutamine.

  6. #46

    Re: Kuda käituksid sina?

    Pepper sprayga läheb niimoodi

    http://www.youtube.com/watch?v=N8vco50UBf8 :D

  7. #47

    Re: Kuda käituksid sina?

    näide elust, olime siis 18-19a.
    sõber tuleb koos teise sõbra ja naisega linnast kodu poole. vastu tuleb ca 13-15 liikmeline venelaste kamp(purjus). norivad tüli ja annavad molli. mis seal ikka. olime suurema seltskonnaga teise sõbra pool ja asjast teada saades oli ju obv vaja minna tagasi ja "õiglus" jalule seada. läksime. ca 10-kesi. noh sitt lugu, poisid olid meist ikka suuremad ja paljud said uuesti molli. mõned väga valusalt(otse trauma punkti).me ei tahtnud ikka veel olukorda minna lasta. tuli pisut organiseeruda. 10 min-ga olid raskemalt haavatud välja vahetatud,kuigi olime endiselt vähemuses. toodi jooksujalu kodust pesapalli kurikad ja muud kaikad. läksime uuesti tagasi. katki läks mitu pead ja jalaluud aga seekord mitte meil. peale seda ei ole õnneks sellistesse olukordadesse sattunud.
    näide 2
    samuti sellest ajast.
    paar sõpra-tuttavat suvel joovad linnas. miski pärast läks konfliktiks jällegi venelastega. 1 venelane võtab välja relva ja suunab ühe poole.
    teine astub vahele ja haarab relva torust. nädala aja pärast käisin vahelemineja matustel.


    loo point:
    sellistes olukordades ei tea kunagi ette, kuidas keegi käitub või kuidas ise käitud. läbimõeldud mõtlemisega on siin väga vähe pistmist. kogu tegevus tuleb sekundite jooksul adrenaliinist, emotsioonidest lähtuvalt.
    igasugu abivahendid(kurikad, noad, relvad jn) annavad lisaks füüsilisele väga suurele eelisele veel suurema psüholoogilise eelise.
    teiseks. kõige tähtsam ja olulisem inimene sinu jaoks oled sina ise. enda turvalisuse pärast muretsemine on loomulik ja sellest lähtuvalt esmase asjana ka tegutsetakse(reeglina).
    kui 1 mees on teisele juba nuga andnud, siis sinu vaheleminek ei võta seda lööki tagasi. ründaja ei mõtle peaga, ta on kõigeks võimeline ja ettearvamatu. ma tõenäoliselt läheksin antud kohast turvalisse kaugusesse. aga tõesti ei tea, mis teeks.
    olen ka varasemalt aastaid poskis käinud(eestikatel jne),aga mingid trikid - ei usu.

    selliste olukordade vältimiseks ei sõida juba peale keskkooli ühistranspordiga, ei käi sassis peaga kahtlastes kohtades, hoidun igasugustest konfliktidest jne.

  8. #48

    Re: Kuda käituksid sina?

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...2772297&l=mail

    Selline olukord ka vist päris jama, kui tänaval keegi relva Sinu poole suunab ning jama on selles, et kunagi ei tea, kas on päris relv või lihtsalt mingi prank ning kui ongi pärisrelv, siis kas järgmisena tuleb mingi ähvardus, nõue või hoopis kuul :(

  9. #49

    Re: Kuda käituksid sina?

    Nihkuksin kaugemale või väldiks ühistrantsporti.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES