Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 18 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 341
  1. #41
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    backdoorsex, kas suudad teha mulle sellise pakkumise milles mul on internet vähemalt 1gb kuus ning selllega kaasnev HTC OneX ja kuumakse ei jääks üle 25€? Tõsiselt kaalun siis ületulekut Emt'i.
    vastatud pm.

  2. #42

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    vastatud pm.
    huh, mul miskipärast ei näita teateid...
    E: korras

  3. #43

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    toon näite:
    soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

    minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

    kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

    E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine
    Viimati muudetud adam_q poolt : 04.09.12 at 12:35

  5. #45
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?
    Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
    Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

    Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
    Obv jutt oli täiesti bs.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 04.09.12 at 12:50

  6. #46

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Töödejuhataja ühes keskmise suurusega ehitusettevõttes(ca 50 töötajat).

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    toon näite:
    soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

    minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

    kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

    E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine
    See siis tähendab, et tuleb tagastada Sinu näites $65k (65%) või välja-kolida? Üleüldse, kuidas see «koheselt väljaostmine» käib? For real maksad antud näites 65k ära või tekib miski leping? Selgita rohkem, kui viitsid.

  9. #49
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)
    Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
    Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.

  10. #50

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    toon näite:
    ( Click to show/hide )
    Ema tahab oma maamaja 23k eest müüa. Samas tahtmine on taevariik ja saamine iseasi. Hinnaootus ei ole imo isegi ülepingutatud, lihtsalt tehinguid toimub väga vähe. Lisaväärtuseks on veel see, et üle põllu on Baruto lapsepõlvekodu.

    Kas diili teed ka keskmisest vähem likviidsema kinnisvara puhul ja kas lähtud keskmisest turuhinnast vms. ?

  11. #51

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
    Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.
    Kui kirja läbi lugesid siis küsisin ainult sellist pakkumist, mis sisaldaks 1gb netti kuus ja OneX ning see kõik jääks 25€ piiresse. Keegi ei rääkinud millegi tasuta saamisest.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Ma ei tea mudelit aga mulle lõi kohe pähe vana hea freeroll.

    Sa soovid $100k eest kinnisvara müüa, adam_q tuleb ja teeb ettepankeu: ma ostan su kinnisvara ära 65% väärtusega ära kahe aasta pärast, juhul kui sa ei ole seda varem ära müünud. Kui müüd varem ära tahab adam näiteks 5% lepingulõpetamise tasuks. Kui mõtled ümber, et ei soovigi müüa, siis võtab adam 1% lepingulõpetamisetasuks.

    Ehk total freeroll, selle aja jooksul võib muutuda kõike - omanik ümber mõelda, omanik või adam_q leiab ostja ja palju muud.

  13. #53

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe. Põhimõtteliselt annab laenu kinnisvara tagatisel.
    Viimati muudetud alaska poolt : 04.09.12 at 13:27

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe.
    Võib ka nii olla aga siis mida see lepingu lõpetamine tähendab?

    Jääb ju segaseks, et inimene elab ikka korteris/majas sees, üürib seda välja ja/või samal ajal otsib ostjat. Selle aja jooksul ei pruugi enam korteriga keegi heaperemehelikult käituda ja hind võibki kukkuda tohutult või tekkida võlad vms.

    Aga mis siin spekuleerida, ootame adam_q vastuse ära :)

  15. #55
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    See on sisult kinnisvara tagatisel laen, kus sissetulekut ei küsita. 100k kinnisvara puhul saad 65k kohe kätte. Kui pool aastat hiljem ei suuda tagasi osta 73k-ga, siis kaotad õiguse sellele. S.t. adam_q on saanud oma 65k investeeringule lisaks poole aastaga 35k väärtust, mis teeb aastaseks tootluseks üle 100%. Kui pool aastat hiljem välja ostad 73k-ga, siis adam:_q saab 8k vahelt ehk poole aastaga ca. 12-13% ja aasta baasil raha tootlus 25%.

    Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    kohe maksan raha ikka.
    valdus jääb müüjale ja tema vastutab seisukorra eest, maksab maksud jne. mu eesmärk on teenida profiiti ja mitte omada kinnisvara. loodetavasti on müüja huvitatud selle vara eest õiglase hinna saamisest, mina lihtsalt aitan juba nö. osa ostuhinda kätte saada ja oma tagumikku tagan sellega, et omand on minul. turul nõudlust on, seetõttu on mul suva kas see on loansharking või võrdlemine BIGiga jne...

    tolmuahv: aasta tootlusprotsent sounds about right, rohkem kipub küll sinna 20% poole minema...

    ranka: ei ole maakler. mina sõlmin ostjaga notariaalse tagasiostuõigusega müügilepingu, kus on määratletud ka tagasiostutähtaeg...(65% kantakse järgmine päev läbi notarideposiidi müüja kontole) ning kui selle aja jooksul tagasiostu (või omandi üleandmist kolmandale isikule) ei toimu, siis loetakse tagasiostuleping lõppenuks. Kuna tegu ei ole inimsööjatega, siis on alati võimalik tagasiostuõiguse tähtaja pikendamine (s.o. lepingu notariaalne muutmine), aga lihtsalt müüja peab reaalselt hindama oma vara maksumust, et pärast mitte mulle peale hakata maksma...

    potsataja: mingil määral peab likviidsust ka hindama, et KUI juhtub, et jääb vara endale kätte, siis oleks võimalik seda realiseerida ilma kahjumita

    kordan igaks juhuks üle, et kõik numbrid on umbkaudsed. on diile, kus müüja saab 50%, ja on ka diile, kus on saanud 75%
    Viimati muudetud adam_q poolt : 04.09.12 at 13:52

  17. #57
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.
    Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D
    kutsu enda juurde siis :)

  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
    Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

    Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
    Obv jutt oli täiesti bs.
    hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
    Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


    Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

    Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?

  20. #60

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
    Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


    Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

    Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?
    Oleneb täitsa olukorrast vist, aga jagatakse ikka näed küll. Klient seal üle 10 aasta olnud ning mingeid hüvesi selle eest pole varem saanud, ning otsustasin tuimalt kohe küsida, et mida nad mulle pakuvad selleks, et ma klient edasi olen. Tingimuseks sai ainult, et pean olema 12kuud edasi lihtsalt klient ja mingeid kuumakse peale kõneaja ma nagunii ei maksa. Alguses muidugi oli jutt 24 kuust aga ma olin selle vastu ja sai kokkulepitud 12kuud.

Lehekülg 3, kokku 18 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES