Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 18 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 341
  1. #101
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    tasuta toodetel on üldjuhul miskid imelikud turvaaugud sees millest lehe sissetungimiseks ja seal sita keeramiseks on võimalik sitemal juhul isegi google abiga hakkama saada. Ja neid inimesi on kes lihtsalt huvipärast tahavad lehti muukida. Tean et Joomla sisuhaldust kasutades peab ntx need Tagid koodist eemaldama mis anaksid vihje, et leht on Joomla peale ehitatud. Muidu on aja küsimus millal mingi hindu on sul admin koodid jms ära muutnud ja muud sitta keeranud.

  2. #102
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Veebide funktsionaalsused on erinevad, sõltub mida tahad, kas tavalist veebi või sinna taha ka mingit spetsiifilisemat veebiliidest. Sauna-Mari blogi ja Olympicu veeb on clearly erineva funktsionaalsusega, right? Eks need 10k eur veebid (tean ühte juhtu ka, kus veeb läks kokku ca 100k eur maksma) on tihti overpriced muidugi, saab paralleele tuua pokkeriga, kus teadjamad võtavad teadmatutelt raha ära.

  3. #103
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)

  4. #104

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Netipangad on ka veebilehed. vaevalt nad nüüd eriti odavalt pankadele kätte tulevad.

    Ise käisin paar aastat tagasi veebidisaini kursusel. Tõenäoliselt mingi väiksema kodulehega saaksin hakkama aga imo ei ole sellel alal ilma veebiprogemise oskuseta midagi teha. Seda kursust aga ei antud, piltlikult õüetati veerides lugema aga kirjutama mitte.

    http://www.mtujohanna.ee/index.html

    See on nö. lihtsa veebilehe näidis, millega saab enamvähem igaüks hakkama peale mõningat pusimist.

  5. #105
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)
    Ja veel eriti vihased maksid 18. mail kokku 16 miljardit $ veebilehekülje eest.

  6. #106
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Täpselt nii!

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
    Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?
    Sest neil on vaja custom lahendusi? Sest neil on vaja custom backendi, kust vajadusel asju juhtida/muuta? Sest neil on vaja asju andmebaaside jms pasaga ühendada? Ei tegele üldse sellise asjaga ja need olid esimesed asjad, mida lambist pakuksin.

  8. #108

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sest neil on vaja custom lahendusi? Sest neil on vaja custom backendi, kust vajadusel asju juhtida/muuta? Sest neil on vaja asju andmebaaside jms pasaga ühendada? Ei tegele üldse sellise asjaga ja need olid esimesed asjad, mida lambist pakuksin.
    That.

    Nendel tasuta või väga odavatel lahendustel on oma koht täitsa olemas. Mõni firma omabki kodulehte lihtsalt selleks, et inimesed leiaks nende kontaktandmed üles ja kõik. Kui aga vähegi tahad juba turundust teha veebi kaudu siis jäävad nad üsna piiratuks. Basic SEO (Search Engine Optimization) on neil kõigil olemas, suurt osa kujundusest saab muuta aga mingeid custom scripte ja asju ei saa enam külge panna.

    Saadaval on kümneid tuhandeid erinevaid theme-sid näiteks WordPressile (paljud neist ka tasuta). Kindlasti leiab endale neist sobiliku variandi. Hiljem endal lihtsam kui tekib soov midagi muuta/lisada.

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kui tõisiseltvõetavaks saab firmat pidada mille veebileht on kuskil vaba templatega tehtud ja kodus põlveotsas kokku pandud?

  10. #110
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    kui paljud saavad aru, et veebileht on vaba templatega ja põlveotsas kokku pandud?

  11. #111
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kui tõisiseltvõetavaks saab firmat pidada mille veebileht on kuskil vaba templatega tehtud?
    Vaba templatega tehtud

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    [ ] Turvaline

    joomla 3.0 on juba ammu väljas, kesiganes tahaks saaks sinna lehele ükskõik mida kokku kirjutada, nii palju on vähemalt oidu olnud et htaccessiga on väljast ligipääs limiteeritud

  13. #113
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Mul on üldse küsimus, et kas programmeerijad hakkavad 0-st kood kirjutama. Kui on 2 firmat suht sarnast lahendust tahavad, kas pole mitte copy/paste. Scrptid, classid jms stuff on ju kõik sama pm tükkidest kokkuehitamine. A la nt mingi search funktsioon kodulehel(äkki tal on juba 100 erinevat cripti sellest)
    ehk keegi räägiks mida programmeerijad teevad?

  14. #114
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    oleneb eesmärgist, suurfirmadele reeglina nö. karbitoode ei sobi ning seetõttu on ka eraldi palgalised arendajad

  15. #115
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)
    mis sa arvad, palju maksis näiteks www.energia.ee veeb?

    tänaseks ei ole paljud suurfirmade veebid enam niisama "tere mina olen mati ja see on mu koer pauka" näitamiseks, vaid omavad palju sügavamaid funktsionaalsuseid (autentimised, extranetid jms)

    lisaks ei ole siin üldse puudutatud disaini teemat, mis hoopis eraldi maksab (UI disain, fotograafia jne).

    ühesõnaga see värk on ikka palju keerulisem kui pealtnäha tundub. ja suurfirmad tellivad reeglina tugevate referentsidega tugevatelt tegijatelt ja nemad oskavad ka oma töö eest raha küsida

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Metsnik - ma vist ei väljendanud ennast hästi, suurfirmadest ma saan aru, et on loogiline panna 100k+ veebilehe alla, pigem mõtlesin eraisikuid/väikefirmasi vms, et kui nende veebilehed maksavad 100k, siis peaks raha peale vihane olema :)

  17. #117
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
    Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?
    Depends. SEB või PTR'i sugust lehte sa wordpressis ei ehita aga korraliku firma või veebiettevõtte lehe kül. Näiteks www.reporter.ee on tehtud wordpressis ja üldiselt wordpressile on olemas tohtult häid themesid ning isegi, kui ma maksaks veebi eest siis ma laseks selle ikkagi tõenäoliselt teha WP-s. S.t. maksad theme ehitamise eest, mitte ei lase kogu CMS-i uuesti ehitada - läheb kallimaks ja rohkem buge, WP väga tugevalt ja häst itestitud värk.

  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    tasuta toodetel on üldjuhul miskid imelikud turvaaugud sees millest lehe sissetungimiseks ja seal sita keeramiseks on võimalik sitemal juhul isegi google abiga hakkama saada. Ja neid inimesi on kes lihtsalt huvipärast tahavad lehti muukida. Tean et Joomla sisuhaldust kasutades peab ntx need Tagid koodist eemaldama mis anaksid vihje, et leht on Joomla peale ehitatud. Muidu on aja küsimus millal mingi hindu on sul admin koodid jms ära muutnud ja muud sitta keeranud.
    IMO väga wrong ja asjad liiguvadki sinna suunas, et kõige paremad-suuremad asjad on täiesti vabavara - wordpress, SMF, Open-Office jne. SMF ei jää kuidagi vbulletinile alla, Open-Officega saad kõik ära teha mis MS Office jne jne.

    Ma arvan, et tulevikus tasuta ja tasulise vahe ei ole kvaliteet vaid klienditugi. S.t, et näiteks kui ma kasutaks SMF foorumeid, siis tõrke korral olen ma abitu, vBulletini korral aga tuleb tehniline meeskond ja aitab mul vea ära parandada.

  19. #119
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Paljud & kes siit foorumist on tööandja rollis?

  20. #120
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    iseendale sobib?:D

Lehekülg 6, kokku 18 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES