Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 341

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?
    Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
    Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

    Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
    Obv jutt oli täiesti bs.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 04.09.12 at 12:50

  3. #3

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)

  4. #4
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)
    Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
    Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.

  5. #5

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
    Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.
    Kui kirja läbi lugesid siis küsisin ainult sellist pakkumist, mis sisaldaks 1gb netti kuus ja OneX ning see kõik jääks 25€ piiresse. Keegi ei rääkinud millegi tasuta saamisest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES