Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 341

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

    auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

    auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...
    Võta telefon ja helista suht kindel, et teevad lahti igas normaalses töökojas.

  3. #3

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

    auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...
    Endal oli sama jama. Mine küsi korralikust rehvi töökojast ja teevad lahti. Mul mingi universaalsete võtmetega ei saanud ja keevitati poltite külge mutter ning keerati lahti. 20€ läks maksma.

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Tsitaat Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Endal oli sama jama. Mine küsi korralikust rehvi töökojast ja teevad lahti. Mul mingi universaalsete võtmetega ei saanud ja keevitati poltite külge mutter ning keerati lahti. 20€ läks maksma.
    this

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES