Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
  1. #1

    Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    Tere

    Mina olen Kivisaba see juuser on mul sama igas pokkerifoorumis ja pokkeri toas. Hakkasin mängima Pokkerit oma 18. sünnipäevast, sest see mäng paelus mind ja on siiani suur kirg. Karjääri jooksul on olnud nii halbu kui häid päevi suurimad õnnestumised on olnud Mansion pokkeri toas, ku isee veel eestlastele avatud oli just seal sai käidud thiedasti MTT turniiride finaallaudades ja rollkerkis kiirelt üle 1000 dollari. Kuid bankrollmanagemnti puudumine on minult selle võtnud ja deposiiti ei soovi teha sest arvatavasti hakkan jälle MTT-si kütma mis ilma bankrollita on kiire surm.

    Uus plaan on alustada Cashgame mängudega, sest vaid seal olen stabiilsust suutnud näidata kuigi sampel häbiväärselt väike aga siin ta on.


    Algab Nl30-ga ja sealt edasi suurem osa Nl10 ja siis juba nl5 ja 2

    ja statsid


    Diil toimub Pokerstars pokkeri toas kus kasutan aliast Kivisaba. Mängudeks on esialgu Nl10 fullring ja hiljem Nl25 full ring jne. .Stakeja(d) tagavad algbankrolli 20 buy inni ja diil kestab vähemalt 40k käsi, pärast mida on mõlemal osapoolel võimalik diilist loobuda. Kui dill lõppeb jagatakse kasum stakejate ja minu vahel 50-50.

    Ideaalis näen ma et diil kestab kõvast kauem kui 40k käsi aga see siis selline algne goal ennem mida ei saa kumbki osa pool diilist väljuda.
    BRM reeglid on sellised (võimalused muuta stakejate poolt)

    200-600 Nl10 (Nl5 at 100)
    600-- 2k NL25 (tagasi Nl10 at 450)
    2k ---4k Nl50 (NL25 at 1600)

    Avaldage soovi kui tahakate tükikest minu grindist ja küsige asjakohaseid küsimusi.

    EDIT: DIILI ajal ei tohi ma mängida starsi pokkeritoas ühtegi pokkeri turniiri, mille sisseost toimub päris raha eest (FPP-d ja nendest saadud satikate piletid on lubatud) reegli rikkumisel olen sunnitud insta kõik rahad stajale tagastama.

    Kontrollimiseks OPR ja minu blog kuhu hakkavad iganädalased sissekanded tulema pildiga cashier-i seisust ja graphidest.








  2. #2
    leits
    Guest

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    mõtlen asja peale ... ilmselt ise ei viici mängida enam .. lakbox olematu
    annan homme vastuse sulle

  3. #3

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    oota, sa ütled, tsiteerin "deposiiti ei soovi teha sest arvatavasti hakkan jälle MTT-si kütma mis ilma bankrollita on kiire surm." ja nüüd tahad, et keegi sind stakeks?

    Ülesanne on lihtne: leia üks vastuolu

  4. #4

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    je vaata point ongi selles et kui on diil cashgamede peale siis ühtegi MTT turniiri ega sit and god ei toimu. MUl pole kunagi olnud probleemi cashis enda brmi jälgimisega pole never isegi piilunud NL100 or NL1k aga samas MTTsid olen tagaunud iga buyinniga iga bankrolli ajal. Mina garanteerin, et ühtegi MTT-d ei toimu diili ajal ja kui minu sõna ei maksa siis ei ole mõtet stakeda.

  5. #5

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    ok Tuul ja mina tegime diili võib lukku panna teema

  6. #6

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/

    esimne nädal möödas kokkuvõte blogis

  7. #7

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/

    esimne nädal möödas kokkuvõte blogis
    5. nädal möödas lugege, sest endale tänane positus ilgelt meeldis, päris ranka tase vast pole aga vb leitsi omadele liigub lähedale :D

  8. #8

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    no kui sa koged järgmine 200k kätt seda variatsiooni poolt mida mina, siis vaevalt et sa nii õnnelik enam oled :) pigem hysteeriline busto poiss kes otsib tyrisalu pangalt abi :)

  9. #9

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    pigem mõtlesin seda, et sinu postid tulevad südamest ja obv sellist runni ei sooviks vaenlasele kh

  10. #10

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    No niii
    SHip it päev ühe sõnaga
    Leppisime tuulega kokku et kui 1200 tiksub siis vsjoo gatova täna sai täis shippisin papid ära
    lõpp lahendust võite lugeda siit
    http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/

    Tuulele siis 200(algkapital) plus 501.42 profitit
    ja mulle 501.42 profitit

    suur tänu usalduse eest ja teinekord siis vast märksa uvitavamad diilid

  11. #11

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    Money Transfer‏
    From: PokerStars Cashier (cashier1@pokerstars.com)
    Sent: Monday, May 25, 2009 10:12:30 PM
    To:
    Hello Kivisaba, We have transferred $701.42 from your account to 'Tuuletallaja' as per your request. Good luck to you both. Regards, PokerStars Cashier


    I delivers

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    is nice ! lased edasi NL25 oma 500$ga ?

  13. #13

    Re: Kivisaba vajab staket (NL10 stars)

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    is nice ! lased edasi NL25 oma 500$ga ?
    jup

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES