Tere

Mina olen Kivisaba see juuser on mul sama igas pokkerifoorumis ja pokkeri toas. Hakkasin mängima Pokkerit oma 18. sünnipäevast, sest see mäng paelus mind ja on siiani suur kirg. Karjääri jooksul on olnud nii halbu kui häid päevi suurimad õnnestumised on olnud Mansion pokkeri toas, ku isee veel eestlastele avatud oli just seal sai käidud thiedasti MTT turniiride finaallaudades ja rollkerkis kiirelt üle 1000 dollari. Kuid bankrollmanagemnti puudumine on minult selle võtnud ja deposiiti ei soovi teha sest arvatavasti hakkan jälle MTT-si kütma mis ilma bankrollita on kiire surm.

Uus plaan on alustada Cashgame mängudega, sest vaid seal olen stabiilsust suutnud näidata kuigi sampel häbiväärselt väike aga siin ta on.


Algab Nl30-ga ja sealt edasi suurem osa Nl10 ja siis juba nl5 ja 2

ja statsid


Diil toimub Pokerstars pokkeri toas kus kasutan aliast Kivisaba. Mängudeks on esialgu Nl10 fullring ja hiljem Nl25 full ring jne. .Stakeja(d) tagavad algbankrolli 20 buy inni ja diil kestab vähemalt 40k käsi, pärast mida on mõlemal osapoolel võimalik diilist loobuda. Kui dill lõppeb jagatakse kasum stakejate ja minu vahel 50-50.

Ideaalis näen ma et diil kestab kõvast kauem kui 40k käsi aga see siis selline algne goal ennem mida ei saa kumbki osa pool diilist väljuda.
BRM reeglid on sellised (võimalused muuta stakejate poolt)

200-600 Nl10 (Nl5 at 100)
600-- 2k NL25 (tagasi Nl10 at 450)
2k ---4k Nl50 (NL25 at 1600)

Avaldage soovi kui tahakate tükikest minu grindist ja küsige asjakohaseid küsimusi.

EDIT: DIILI ajal ei tohi ma mängida starsi pokkeritoas ühtegi pokkeri turniiri, mille sisseost toimub päris raha eest (FPP-d ja nendest saadud satikate piletid on lubatud) reegli rikkumisel olen sunnitud insta kõik rahad stajale tagastama.

Kontrollimiseks OPR ja minu blog kuhu hakkavad iganädalased sissekanded tulema pildiga cashier-i seisust ja graphidest.