Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    coinflip.. + EV?

    Kui shorty shoveb nt. UTG-le ja mul on kindel read, et kui ma AQ-ga callin saan 90% tõenäosusega coinflipi. Kas see on +EV?
    Või pole see ei -EV ega +EV vaid lihtsalt EV?? :D

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: coinflip.. + EV?

    See on puhas pot oddside ja pokerstove küsimus.

    Sinu küsimusele ma kahjuks ei oska täpselt vastata - kui sa 90% ajast flippad, siis 10% ajast oled taga? Kui taga täpselt? :)

    Et sellele küsimusele täpsemalt vastata on vaja täpset käe range.

    Näiteks, sa tead ,et shortie UTG-lt shoveb 22+, AK ja sul on käes AQ. Siis pokerstove sellise range vastu annab meie equityks ehk võidu protsendiks 40% ja vastasele 60%. Et see oleks vähemalt 0EV ehk neutral EV call, siis su pot oddsid peaksid olema 2:3 ehk 1:1.5.

    Kahjuks mitte üheski lauas sa selliseid pot oddse ei saa v.a. juhtudel, kui pole sisse pandud dead money (postitatud blindide näol hilistest positsioonidest) või short-stack ei üle üliväikese stackiga.


  3. #3

    Re: coinflip.. + EV?

    Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
    Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: coinflip.. + EV?

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
    Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.
    Jah on aga kuna cashgames on rake siis täitsa 50:50 olukorrad, kus kumbki vastane ei tee viga (lähevad all-in) hakkavad kaotama, kuna lauast võetakse rake.

    Aga praktikas tuleb coin flippide kasum fold equityst - vastase foldimisest parema käe või käe, millega tal oli korrektne callida ehk ta teeb vea :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES