Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 111
  1. #21
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    See on ju megahea uudis.Suvel siis ilmselt satun Pärnu tihedamini...

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas Tisko
    ainult kord nädalas ja ainult turniir nagu ma aru saan?
    seda ikka saite aru, et turniiri fee moodustab buyinide summast 17% !!?

    ühesõnaga esialgu -ev ja lihtsalt meelelahutamise koht
    Meile meeldibki miinus EV turniir ;D Eks näha, vähemalt midagigigig PÄRNUS ;D

  3. #23
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Mu vend läheb ka koos sõbraga aga see ongi vist g3rt ja sõber..lol
    ise kahjuks tallinnas, muidu huppaks ka labi...see 500+100 BI loodame jah, et alguse värk, ka classikus on olnud 250+50 turniire..

  4. #24
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    ühesõnaga esialgu -ev ja lihtsalt meelelahutamise koht
    Vaevalt sõpradega donkis peaga mängides saab üldse mingist ev-st rääkida.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

    Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.

  6. #26
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Ranka jättis mind bubbleks >:( ja võitis turna ära loomulikult ;D

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

    Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.
    pärnu esimene kroonimata pokkerichampion

  8. #28

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    well done ranka
    jube kahju et endal vanust nii palju pole. oleks ka heameelega tulnud
    oli rahvast palju ?

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    well done ranka
    jube kahju et endal vanust nii palju pole. oleks ka heameelega tulnud
    oli rahvast palju ?
    laua saime täis, hiilimas käis igasugu rahvast.

    Kuna tegu on esimese mänguga, siis oli kõik suhteliselt poolik - puudusid nominaalidega chipid, blaindide ekraan, koha kaardid, joogihoidjad jne. Aga lubati asja paranda ja täiustada ning kõik puudused tulevikus likvideerida -- esmane oli neil vaadata, kas üldse on huvi ja kas saab üldse asja käima.

    Siis seega alguses rohkem julget peale hakkamist ja kalli rake alla neelamist :) Kui tekib suurem nõudlus lükatakse laud püsti kauemaks/rahalauad vms ja küll siis rake hind langeb, kvaliteet paraneb ja fishide arv tõuseb. Suvel too laud võib olla räme kullaauk, kui ta hakkab tihedamini lahti olema.

    Mina olen ka järgmine kolmapäev kohal, kes ühineb?

    Aa ja 1 pluss on olympicu ees see, et mingi lambist saab teinekord tasuta jooke - et ala tellid joogid ära ja pappi ei peagi köhima. Samuti diilerid on sõbralikumad ja inimlikumad ning puuduvad mõttetud päikseprillide ja kaelustega nitid, keda olys pidevalt näha ja nitrollivad AK-ga.

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Ja turka raporti kirjutan hommikul, hetkel 25 tundi üleval olnud ja lendan piaklli.

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    ning puuduvad mõttetud päikseprillide ja kaelustega nitid, keda olys pidevalt näha ja nitrollivad AK-ga.
    irw päikseprillide ja kaelusedega nitid

    Aga suvel on see kindlasti puhas kuld ja kui cashlauad tööle saab,siis võib kõvaks pokkerimölluks minna
    Olles näinud suviti,mida need turistid kasiinolaudades teevad,siis see võib kanduda ka cashilaudadesse.

  12. #32

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

    Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.
    Järgmine kord käi Tallinnas Classicu turnadel, seal on mäng 4,3 korda sõbralikum kui Olympicus

  13. #33

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Järgmine kord käi Tallinnas Classicu turnadel, seal on mäng 4,3 korda sõbralikum kui Olympicus
    käin classicus harva, kuna seal on fieldid suht väikesed(viimasel ajal muutuma hakanud, mis on positiivne) ja parkimisvõimalused puuduvad.
    Olympicus mängijate poolne sõbralikkus ja viisakus ei kõiguta mind üldse. enamusega saan hästi läbi. halvasti ei saa kellegagi.
    diileritega on lood teised. kuigi seal on nagu ka olen varem maininud, väga häid diilereid nii oskuste kui suhtlemise poolest, siis on ka total fail-e.
    viimane näide esmasp. turniirilt. finaallaud. mängija küsib vene rahvusest diilerilt, palju on potis. saab vastuse: "päris palju". küsib uuesti, et summat tahaks teada. vastatakse: " loe ise" ja lükatakse chipid laiali. no tra, ma vaatasin seda ja insta hydro tilt.
    hakkan igat diileri suuremat viga nüüd manageridele ette kandma. kaua võib! ja 1 jama veel, enne oli Gunn manager, kõik töötas, viskas kildu jne. MÄNG sujus tõrgeteta. Majanduslanguse tõttu on ta nüüd diiler ja manageriks on mingid uued ULTRA DONGID võetud, kes ei jaga matsu, ei suuda asju kontrollida/lahendada. tehti mängijate poolt Olympicule ühine avaldus Gunni toetuseks(alla kirjutas sinna vist ca 35-45 rohkem ja vähem regulaarset mängijat, st enamus mängijaid, kes üldse paari päeva jooksul turniiridel käis)et ta saaks jätkata samal kohal. kedagi ei kottinud see. siis hakkavad asjadest aru saama, kui classic on liidripositsiooni haaranud.....tilt jälle.....

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    viimane näide esmasp. turniirilt. finaallaud. mängija küsib vene rahvusest diilerilt, palju on potis. saab vastuse: "päris palju". küsib uuesti, et summat tahaks teada. vastatakse: " loe ise" ja lükatakse chipid laiali. no tra, ma vaatasin seda ja insta hydro tilt.
    WTF?!?!? No fucking way, it can't be true.

    Hhahaha, see on ikka idiootsuse tipp ja sellise diileri peaks kasiino väga kiirelt ära elimineerima.

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    hakkan igat diileri suuremat viga nüüd manageridele ette kandma. kaua võib! ja 1 jama veel, enne oli Gunn manager, kõik töötas, viskas kildu jne. MÄNG sujus tõrgeteta. Majanduslanguse tõttu on ta nüüd diiler ja manageriks on mingid uued ULTRA DONGID võetud, kes ei jaga matsu, ei suuda asju kontrollida/lahendada. tehti mängijate poolt Olympicule ühine avaldus Gunni toetuseks(alla kirjutas sinna vist ca 35-45 rohkem ja vähem regulaarset mängijat, st enamus mängijaid, kes üldse paari päeva jooksul turniiridel käis)et ta saaks jätkata samal kohal. kedagi ei kottinud see. siis hakkavad asjadest aru saama, kui classic on liidripositsiooni haaranud.....tilt jälle.....
    Mida see gunn korraldas,et ta alandati diileriks?Terava keelekasutuse pärast?

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Samas ma ei ütle Gunni kohta ka ühtegi head sõna, minu arvates on ka temal klientidesse suhtumisel ja suhtlemisel väga suured probleemid, eriti just uute mängijate vastu. Kui su nägu muutub regulaarsemaks, muutub ka tema jutt natuke pehmemaks ja sõbralikumaks.

    Ja ma ei tea olympicu süsteemidest midagi, ma seal vähe käinud aga ma olen seal managerina veel kahte venda näinud tihedamini, kui teisi. Ehk nende nimed olid jann ja erlend (nimedes võin räigelt eksida, sest ma ei ole seal regulaane ja samuti ei pruugi nad miskid pitbossid olla, lihtsalt korra määratud aga olen neid kõige tihedamini näinud) ja nende kahe suhtumine ning ka olek on alati olnud parem, kui Gunni oma.

    Aga see on minu enda arvamus, käin seal väga harva ja tõenäoliselt hakkan veel harvem käima ning seega eriti ei huvitagi ega ei saagi aru, mis seal toimub, kui alati mõnu sumin sees.

  17. #37

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Samas ma ei ütle Gunni kohta ka ühtegi head sõna, minu arvates on ka temal klientidesse suhtumisel ja suhtlemisel väga suured probleemid, eriti just uute mängijate vastu. Kui su nägu muutub regulaarsemaks, muutub ka tema jutt natuke pehmemaks ja sõbralikumaks.

    Ja ma ei tea olympicu süsteemidest midagi, ma seal vähe käinud aga ma olen seal managerina veel kahte venda näinud tihedamini, kui teisi. Ehk nende nimed olid jann ja erlend (nimedes võin räigelt eksida, sest ma ei ole seal regulaane ja samuti ei pruugi nad miskid pitbossid olla, lihtsalt korra määratud aga olen neid kõige tihedamini näinud) ja nende kahe suhtumine ning ka olek on alati olnud parem, kui Gunni oma.

    Aga see on minu enda arvamus, käin seal väga harva ja tõenäoliselt hakkan veel harvem käima ning seega eriti ei huvitagi ega ei saagi aru, mis seal toimub, kui alati mõnu sumin sees.
    jah, kuulu järgi oligi asi teravas keelekasutuses, kuid otsused olid alati õiged, kindlad ja asi toimis.tögamine oli jah uuele mängijale algul pisut harjumatu, kuid enamus regularidele ta meeldis ja sai naljast aru.. jann, rene jagasid samuti asja hästi ja olid sõbralikud. erlendi kohta pole mul eriti midagi kiitvat öelda, kuna kohati on ülbe tooniga ja pingutab oma nn maksma panemisega üle. seda on ka mitmed vanemad regulaarsed mängijad öelnud. kuid tööga saab hästi hakkama.
    kuid nüüd tundub, et rene ja jann on ka diilerid ja pit bossid on erlend, valeri, kes varem ise saalis vist tööd ei teinud(ta saab hästi hakkama, kuna on varem seda teinud) ja mingi uus tegelane, kes ei jaga küll suurt midagi ja otsused/seletused on ikka puudulikud.

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Olen nõus,et Gunn on keelekasutuselt liiga terav.Kindlatsi ta oleks lahe kambajõmm kuskil läbul,aga kasiinotöötajale selline suhtlemine ei sobi.Saan aru,et reguleridel oli Gunniga juba nn oma "kanal" tekatatud ja Gunni aasimist keegi ei pannud tähele ja samas hindasid regularid Gunni profesionaalsust
    AGA kuskil ta peaks juttu koomale tõmbama.
    Ala tuleb mingi klient ja Gunn ütleb suure häälega üle saali,et mis sa haised vms või,mis kukepüksid sul täna jalas on?See kriitika on vb isegi õigustatud ja konstruktiivne,aga selline nn mõnitamise viis pole kohane.
    Samas nt imetlen nt Janni ja kasvõi Pajumaa suhtumist
    Seega kui üks päev olin ka pargis ja käis mingide allkirjade andmine,siis mina küll kuskile oma nime ei kirjutanud

    Viimane turna,kus Gunn oli diileriks.Toimus vist player out ja mingi tyyp oli siis pit bossiks pandud.Pit boss ei osanud seda olukorda päris hästi lahendada vms.Ilmselgelt oli see pit boss kogenematu,aga selle võib talle ka andeks anda,sest vend on nn tanki lükatud.Ja siis natuke halb oli kuulda Gunni irooniat vms pit bossi teemal rõhudes tema nn abitusele ja kogenematusele.Loomulikult vanad peerud regualrid kooris kiresid kaasa,et küll on ikka idioodid pit bossid pandud jne.
    Aga muidu kui Gunn-il oleks suhtumine sama hea nt nagu Pajumaal,siis ta oleks väga kaugele jõudnud oma oskustega

  19. #39

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    olen suga privador nõus.
    samas mingi uus mees pit bossiks panna, kes tõesti sittagi ei jaga ja hakkama ei saa, on idiootsus.
    samas kui tehakse Renest ja Jannist, kel asi käpas ja suhtumine väga hea, diilerid.
    ja mis arvad Erlendist, diileritest ja minu toodud näitest?
    ja mida arvad nn regularide sõbralikkusest?

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    olen suga privador nõus.
    samas mingi uus mees pit bossiks panna, kes tõesti sittagi ei jaga ja hakkama ei saa, on idiootsus.
    samas kui tehakse Renest ja Jannist diilerid.
    ja mis arvad Erlendist?
    Ma ei tea jah miks nad janni ja renee välja saali viisid.Rene ytles,et see oli tavaline kasiino kulude kärpimine vms.Seega ei tea jh miks selline kummaline vangerdus tehti.
    Erlend pole VEEL eriti "silma" millegagi veel jäänud.Aga pole ka viimasel ajal ka eriti tihe külaline olnud.

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES