Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 111
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    PUMPAMENTOS!

    Homme jälle pokker kasinnis. 18:00 algab regamine, 21:00 algab mäng, hetkel 8 meheline laud ja rake pole ka kiita.

    Aga kuna online kolmapäeviti on statistiliselt kõige halvem päev (vähemalt mulle, kontrollige ise oma träkkerist), siis võib seal mängida isegi. Kel huvi, vedagu end kohale, suvel võib too koht olla kulla-auk, kui ainutl rahalaud tööle pandaks ja oleks paras aeg tutvust teha Eesti esimese kullakaevandusega.

    http://www.montecarlo.ee/?mid=511


  2. #42
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Olen platsis 101%

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Luckbox on ikka kuldne, 2 x on turniir olnud ja kaks korda olen võitnud kaheksa mehelise SNG.

    Tegu on väga turbo formaadis turniigia, et kaua pole midagi oodata. Kirjutan siia ka kiirelt mõlema turna kokkuvõtted ja oma arvamuse kohast jne.

    Esimesel turniiril esimeste kätega tegi jõuluvana välja. Mul A8o, CO raisen, blind callis, flop A8X. Blind donkas, ma raise, ta call. Turn blank. Blind donkas, ma raise, ta call. River K, blind checkis, ma allin, ta call. Tal KT ja ta out. 7 alles. Siis paar kätt hiljem kukkus järgmine mängija, kes sai algul set vs overset cooleri ning päras kaotas suurema paariga TIGRANO väiksemale paarile, kui nad läksid all-in PF ja TIGRANO sai kolmiku.

    6 järgi, toimus sentide veeretamine ja toimus key hand. TIGRANO UTG tõstis, ma callisin keskelt AA-ga, TIGRANO naien callis blaindilt. Flopp oli üli kuiv - T33 või midagi sellist. TIGRANO naine check, TIGRANO check, ma check. Turn oli ka blank 6, et rainbow maas. Jälle ring checkiti, river K, tigrano naine check, TIGRANO betis pool potti, ma allin, ta call ja tal TT. Nice hand.

    Edasi ei toimudnu midagi ,korra A9o-ga shovesin solid mängija hilise positsiooni avangu peale, kuna eeldasin, et varastab - ja seda tegigi. Huvitavaid käsi ei olnud, võitsin flippe ja sain bubbleks suure stäkki (miski 18k mul, teiselt miski 8, 6, 8) ja lükkasin kohe esimese käega all-in, ilma kaarte vaatamata. SB fold, BB callis 77-ega, mul T3 või midagi sellist ja kaotasin pool stäkki. Ma ei leia, et see viga oleks olnud, oleks pidanud üks steal õnnestuma, siis oleksin laua üle saanud juba dominiatsioni, sest blaindid võisid olla 1500, 700.

    Edasi kukkusin väikseks ja tegin vea. TIGRANO Buttonilt avas (nii, et ta commiteD), ma 99-ega shovesin (mis oli viga IMO, oleksin võinud veel oodata), BB fold, TIGRANO hakkas mõtlema ja pika mõtlemise peale callis AJ-ga ära. Abi ta ei saanud ja jäi bubblesse. Seda ei mäletagi kas mina võtsin järgmise mänija välja või teine mees, kellega HU-sse läksiem aga 3-handed mäng lahenes paari käega. HU-s panin luckboxi tööle esimese käega, kui läskime allin mu AJ vastase QQ ja floppi sadas äss.

    GG, kui luckbox töös, siis pole midagi teha.

    Eilne mäng oli kuldsem. Keegi ei tahtnud algul välja kukkuda, vaatasin päris palju floppe ja vajusin 5000-ndel 3000 peale. Lõpuks too vend, kes esimesel turniiril KT-ga borke läks avas UTG, jrgn hell callis ja ma järgmiselt positil AQs laksisin all-in. Tagant kõik fold, avaja callis ja jgn fold. Avajal oli A3, mul AQ.

    Flop A39, turn 4, river 9. GG :) TIGRANO kommenteeris, et ma räige luckbox, mis ajas mind natuke tilti - õppige lementaarset PF tõenäosused selgeks. Laud oli üli tight, edasi kukkuks too A3 vend välja, kuna tal veitsa unlucky run oli, kui lendas AT rankapoja QK vastu, mutt säras flopis, ei mäletagi kas siis välja kukkus aga kui ei kukkunud siis oli ülivähe chippe järgi.

    7 mängijat järgi ja nüüd hakkas mäluauk tekkima, kuna mängijad hakkas kiirelt langema. Kas järjekorras TIGRANO (jrgn hell tegi talle suckoudi), siis suri maha rankapoeg ja siis ma läksi nall-in KQ vs ühe mängija 99, sain emandale pihta ja jäi bubble. Mina, jrgn hell, too mängija, kes esimesel korra minjgua HU-s oli ja TIGRANO naine.

    Aa rankapoja võtsin ka välja tema 22 minu A8 või A3 (jälle ei mäleta, seletan hiljem miks).

    Igastahes kolmeses mängus olin mina, jrgn hell ja too, kes esimene kord HU. Nats veeretasime, siis läksin buttonilt KQ-ga allin, HU mees callis ässaga, ma sain jälle luxkobigs toel pihta ja jrgneiga HU-sse, mis lahenes ka ülikiirelt ära, minu kasuks.

    Üldine mulje ja värgid:
    Turniiri on alles algusefaasi - puuduvad joogihoidmiseks vajalikud lauad, nominaalidega chipid, kohakaardid, diilerid kogenamatud aga üldiselt annan mina Mirri kasinni lauale rohke punne, kui Olympsile. Olympic teeb pikapuuga tehnilise poole pealt aga õhkkond on Olympicus saast. Pärnus on hetkel mäng ikka väga sõbralik ja näha, et mängijad on tulnud entertainment value peale, ei ole erilist mölisemist, samuti ei möliseta diilerite (ega ka pitbosside kallal), kui keegi peaks vea tegema ja samuti ei möliseta omavahel, kui keegi kuskil suckoudi vms teeb.

    Samuti joogid on tasuta (ei olegi aru saanud, mis valemi alusel, eed tasuta on), teenendus on sitaks kiirem, kui Olys. Kui vaja saada ettekandjat, siis see on kohal lähima minuti jooksul ja oma tellimuse saab ka sama kiirelt kätte. See ei ole vabandus, et koht on väiksem - kui Olympicus on koht suurem, siis peaks ka olema rohkem teenindajaid.

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Sai ka pakutud välja ideed, et edaspidi võiks olla reedeti ja võib-olla kunagi lüüakse ka rahalaud püsti. Kui too püsti pannakse, siis pakun, et suvel on too rahalaud Eesti esimene kullakaevandus.

  5. #45

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    ma ei viitsi ise sisse logida,
    jrgn olen'
    ja tra jälle ärkasin rankapoja juures, aga väga kuldne turna, sain QQga triple upi, kui 4 järgi Vs A7 ja A7, enne suckisin tigrano vastu kaks võlukaarti riverisse. Ja ranka vastu hu-s ei olnu kaarti kahjuks et isegi pushida, siis kui pushisin A9s sain mööda kotte ranka 88 vastu, aga see jah imelik, et pokkerivendadele on joogid tasuta, mis on sitaks lahe.
    Ranka hittis jälle rullis ennast pooleks

  6. #46
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Seekord keegi siit foorumist ka käis? Toimus üldse mäng?

  7. #47

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Käisin kohal küll, aga turniir jäi kahjuks ära 3 inimest jäi puudu ja pokkeri mängimise asemel läksime hoopis braavosse ;D

  8. #48

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Lahe. Tahaks ka tulla, aga vanust jääb vajaka. :-\ ;D

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Järgmine kord mina katsun nasega kohal olla, ehk saab mängu käima.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Esimesed Pärnu Mirage kasiino pokkeritoa mängukorrad toimusid suht põlve peale - puudusi ühesõnaga enamus vajalikust atribuutikast. Lubati asja parandada ja täna sain teada, et asju on parandatud ning tulevikus lubati parandada veelgi.

    Viimaks ometi on toodud kaua oodatud jookide alused laua äärde ning samuti peaksid olemas olema nüüd kohakaardid. Lähiajal pidid tulema ka vajalikud programmid, et turniiri olukorda paremini jälgida (blindid, mängijaid järgi jms).

    Seega tegu on areneva pokkeritoaga, mis pakub ainukest legaalselt viisi mängida Pärnumaal sportlikku pokkerit raha peale!

    Järgmine mäng toimub homme (kolmapäeval) 29. aprill, 2009 kell 21:00 mille sisseost on 600 krooni. Kokku mahub mängima kaheksa inimest ja registreerida saab alatest kella 18:00-ist. Teadmiseks, et minul on olnud seal joogid (s.h. ka alkohoolsed) tasuta :)

    Võidufond jaguneb:
    I koht = 2000 krooni
    II koht = 1200 krooni
    III koht = 800 krooni

    Edu kõigile, kes homme mängima lähevad. Ise kahjuks ei saa, kuna lähen Tartusse aga järgmine kord olen platsis.

  11. #51
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    mai lõpupoole võin isegi sattuda sinnakanti

  12. #52
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Täna mängima mehed Teeme ühe arvutivaba õhtu.

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Täna mängima mehed Teeme ühe arvutivaba õhtu.
    Järgmisest nädalast olen ka platsis. Edu kõigile, kes osalevad!

  14. #54
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Lendan ise varsti naisega kohale, loodan et ikka toimub täna ja luckboxi vähegi oleks ;D

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele!

    Uskumatu just tulime kasiinost, kus turnal ise ei suutnud loomulikult midagi ja rahadesse jälle ei foldinud, aga vähemalt pere au päästis naine, kes turna ära võitis :o

    Peab tõsisemalt teda õpetama hakkama, ehk on annet ;D

    Kiitust tuleb avaldada Bakenbardile, kes on iga kord jõudnud rahadesse ja kaotanud HUs tänu tohutule ebaõnnele. Eelmine kord qq vs ranka aj vastu ja täna näiteks KK vs minu naiska A3, kui naine sai runner runner masti :o

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos

    wtf is this shit







    anway, õnne võitjatele. Ma lähen söön midagi

  17. #57

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos

    no more monsters.

  18. #58
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos

    Aga väike areng on toimunud, lauad olid jookide jaoks ja diileritel asi juba rohkem käpas jne.

  19. #59
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos

    Täna lähen naisega kindlasti mängima, ranka, rankapojad, jrng hell jne olge ka ikka koha.

  20. #60
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos

    ma mõtlen, vist peab isegi tulema

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES