Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Leiaksite foldi/teeksite midagi teisiti?



    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1902447
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $27.56 - VPIP: 37, PFR: 25, 3B: 11, AF: 1.4, Turn c/r: 14 Hands: 147
    UTG: $15.92 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 468
    MP: $5.00 - VPIP: 46, PFR: 5, 3B: 4, AF: 1.3, Hands: 65
    CO: $10.42 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 10, AF: 2.8, Hands: 166
    Hero (BTN): $10.66
    SB: $10.05 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 10, AF: 4.0, Hands: 154

    MP posts a big blind ($0.10)

    Pre Flop: ($0.25) Hero is BTN with Q Q
    UTG calls $0.10, MP checks, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, BB calls $0.40, UTG calls $0.40, MP calls $0.40

    Flop: ($2.05) 9 4 2 (4 players)
    BB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets $1.20, BB calls $1.20, UTG folds, MP folds

    Turn: ($4.45) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $3.20, BB raises to $8.60, Hero?!?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 16.09.12 at 11:07

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    C/c ja turni c/r on suht nutsune liin tavaliselt. Ma ilmselt 4way betin flopis suuremalt.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Pisikesed probleemid jah betsizingutega, üritan need asjad taas korda ajada.
    Kui nüüd seda kätt vaatan, siis see tundub praegu vaadates nii foldine otsus :)

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    see on 3w flop super dry, kui tahad, et vastased sul siin lollusi tegema hakkavad siis peadki väiksemalt bettima. Liiga suurelt hetkel oled bettinud(nii flopis kui turnis), seetõttu ongi turnis probleem, et nagu mitte kuidagi ei saa callida... ma siin kasutaks "target range betsizingut" nii et fishil ei oleks suurt motivatsiooni mingit suurt bluffi tegema hakata...

    Mida me tahame, et meid callib : any weak pair-> flop half pot -> turn 30p-40p nii saame turni raise callida ja kui tal ongi 9x siis ta ei shipi riveril, vaid suure tõenäosusega teeb mingi gayvaluebeti. Jällegi mängi käsi läbi tema poolt vaadatuna erinevate kaartide poolt ja mõtle loogiliselt, mida ta erinevate kaartidega teha tahaks. Mina siinkohal näen, et vabalt võib ta 9x gayraiseda turni ja riveril gayvaluebettida.

    See on loogika, mida ma antud situatsioonis ise kasutaksin oma otsuste põhjendamiseks. Nagu alati see ei tarvitse max EV olla. Lihtsalt abiks sulle erivate liinide ja nende taga peituvate põhjenduste selgitamiseks.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Tahes-tahtmata alati ei hakka fishid ka bluffima.. No board oli ilmselt flopil, kui mängisin, üsna safe ja ei bettinud palju. Turnil kiskus asi kusiseks juba ja lükkasin veidi rohkem, aga sain oma imestuseks hoopis c/r.
    Alati ei ole aega sessi ajal mõelda pikalt, mis käega mis vastane võiks midagi teha, mängin turbo laudades, kus on response time 10 sekundit ja tuleb oma otsus ära teha või käsi läheb mucki, seega ei jõua nii kiiresti teda käte peale panna vaid tuleb kasutada nö. hetkeaistingut :)
    Anyway, olen nõus - tahame, et calliks sitem paar/draw, seega betin suuremalt, et saaksin value, kuna teadupäraselt fishidele meeldib maksta kinni toppaaride ja drawidega. :) Igatahes, siin ei näe foldi ma usun, ja kui olemegi biit, siis liigitame selle biidi "cooleri" tabelisse?

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tahes-tahtmata alati ei hakka fishid ka bluffima.. No board oli ilmselt flopil, kui mängisin, üsna safe ja ei bettinud palju. Turnil kiskus asi kusiseks juba ja lükkasin veidi rohkem, aga sain oma imestuseks hoopis c/r.
    Alati ei ole aega sessi ajal mõelda pikalt, mis käega mis vastane võiks midagi teha, mängin turbo laudades, kus on response time 10 sekundit ja tuleb oma otsus ära teha või käsi läheb mucki, seega ei jõua nii kiiresti teda käte peale panna vaid tuleb kasutada nö. hetkeaistingut :)
    Anyway, olen nõus - tahame, et calliks sitem paar/draw, seega betin suuremalt, et saaksin value, kuna teadupäraselt fishidele meeldib maksta kinni toppaaride ja drawidega. :) Igatahes, siin ei näe foldi ma usun, ja kui olemegi biit, siis liigitame selle biidi "cooleri" tabelisse?


    Kui mulle suunatud vastus, siis sa ei ole aru saanud mu mõttekäigust. 30p =30% potist

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Mõtlesin jah, et mis see 30p või 40p tähendab.. OK, seljuhul tuleks vastast "meelitada" väikeste sizingutega.
    Igatahes, toome näitena, et betin flopil 1/2p ja turnis ka nt veidi üle 1/2p ja vastane raiseb, mis edasi? Nutame ja foldime või callime ja oleme hambad ristis?

    Kui minu vastu nii betitakse (weak betid 2 tänavat), siis mõningal juhul ma raisen villast, kuna see "higistamine" näitab vastase nõrkust.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 SH, fishi turni raise vs hero overpair

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mõtlesin jah, et mis see 30p või 40p tähendab.. OK, seljuhul tuleks vastast "meelitada" väikeste sizingutega.
    Igatahes, toome näitena, et betin flopil 1/2p ja turnis ka nt veidi üle 1/2p ja vastane raiseb, mis edasi? Nutame ja foldime või callime ja oleme hambad ristis?

    Kui minu vastu nii betitakse (weak betid 2 tänavat), siis mõningal juhul ma raisen villast, kuna see "higistamine" näitab vastase nõrkust.
    Päeval oli igav, praegu enam suurt seletada ei viitsi...

    Sa räägid siin jälle stiilis "im utterly lost ...praying", see väike turni betist tulenev loogika-> betime et näidata nõrkust, et meil oleks põhjust raise callida, kui vastane siin 9x raiseb siis tõenäoliselt ta betib riveril vähe mitte ei pushi all in.
    (Mängi käsi ise läbi vastase silmis kui sul on 9t raised turni...river all in?really?). Kui ta teeb väikse raise ja riveris potib on meil hea põhjus riveris foldida... kahtlane et ta riveris 2nd pairiga/weak top pair potib...A9 or better...


    Ok lugesin teksti ise läbi ... way liiga keeruline ja jube jube pikk seletus tuleks, miks võiks siin väikest beti kasutada,et sellest monoloogist hetkel kasu oleks.

    Easy way on bet bet 2/3rds ja fold turn kui board väga kuiv on. Hetkel paljud gutshotid tulid ka koju... easy fold...

    Nii raised turni 66-ga, mis riveril teed -> pushid all in ? Ma ei usu, et sa selleks võimeline oled, standard mõtlemine ikka: "oi ta callis...järelikult trapib(mis kusjuures valdaval juhul on tõsi :) )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES