Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Seda pole vaja öelda, et igal tänaval oleks võinud rohkem panna, üks esimesi sesse oli see ja polnud vist päris hästi kohanenud veel :D

    Anyway, leiame siin foldi? Siin võib ta selle minraise samas teha 2p, fd, oe jms kätega. Kuigi see oleneb jälle vastasest.



    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1902453
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $4.51 - VPIP: 37, PFR: 25, 3B: 11, AF: 1.4, Hands: 147
    CO: $10.00 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 468
    BTN: $12.66 - VPIP: 65, PFR: 35, 3B: 28, AF: 2.0, Hands: 81
    SB: $12.89 - VPIP: 27, PFR: 17, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 176
    Hero (BB): $10.00
    UTG: $11.05 - VPIP: 29, PFR: 17, 3B: 5, AF: 5.1, Hands: 365

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A K
    2 folds, CO raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $0.90, CO calls $0.60

    Flop: ($1.85) 5 T K (2 players)
    Hero bets $1.00, CO calls $1

    Turn: ($3.85) 8 (2 players)
    Hero bets $2.60, CO raises to $5.20, Hero

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Miks rohkem. Imo ok. Esimene kord annan respecti ja foldin. Vb betiks turnis isegi veidi vähem, sest kaart blank ja hoiaks ta calling ranget laiemana.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Aga samas kui vähem bettida, siis annaks drawidele head oddsid callimiseks või mis?

  4. #4
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    IMO oleneb sellest kui lai su enda 3bet range on.

    Kui 3betid väga tightilt ja stackid overpair/TPTK, siis villainil on barely pot oddsid, et set mineda sinu 3betide vastu.
    Kui su 3bet range on laiem (ütleme kuskil 8% kandis) ja sa postflop stackid ainult pooltel juhtudel, siis villaini jaoks on setmine -ev, sest liiga tihti sa lihtsalt ei maksa ta seti kinni.

    Mina oma üsna suure 3bet rangega paneksin südamerahus all in seal olukorras ja ma ei oleks exploitable.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Aga samas kui vähem bettida, siis annaks drawidele head oddsid callimiseks või mis?
    kus sa drawsid näed? QJ ju ainus ja selle vastu sul blocker ka olemas. väga standard betid on. kuigi ma tean et see turn minraise on alati tugev käsi ma esimene kord ohkan ja ajan AK siin sisse ja panen kohe note millega ja kui kiiresti ta bettis siin, et rohkem kunagi ta minult raha ei saaks kui value tegi nii

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    IMO oleneb sellest kui lai su enda 3bet range on.

    Kui 3betid väga tightilt ja stackid overpair/TPTK, siis villainil on barely pot oddsid, et set mineda sinu 3betide vastu.
    Kui su 3bet range on laiem (ütleme kuskil 8% kandis) ja sa postflop stackid ainult pooltel juhtudel, siis villaini jaoks on setmine -ev, sest liiga tihti sa lihtsalt ei maksa ta seti kinni.

    Mina oma üsna suure 3bet rangega paneksin südamerahus all in seal olukorras ja ma ei oleks exploitable.
    ära võta seda halvasti mis ma nüüd kirjutan, aga kas sa reaalselt ka arvad et keegi mõtleb nii deepilt? võitev strateegia on level 1 mõtlemine. esiteks sample on liiga väikene ja kui see ei ole just ühe sessiga saavutatud, siis suht raske eeldada et miski sügavam arusaam ja meta oleks mängijate vahel tekkinud, eriti arvestades et mõlemal on algstäkk. tihedate 3bettide vastu hakatakse minu kogemusel võitlema kui oled limiidil ca 10-15k kätt mänginud ja regularidel on veits alla 1000 käe sinu kohta. oleneb ka regularist muidugi. mõni hakkab 3. käega juba võitlema. matemaatiline osa on mõistlik sul muidugi, aga seda exploitable asja ma ei ole kunagi uskunud ega hakkagi. KUI MIDAGI TEHA, siis mitte et nii ei ole exploitable vaid et sul ON READ. see on asja alus. statsid ja asjad peavad seda kinnitama mitte vastupidi

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Tänud hea arutelu eest :)
    Ise ajasin ka sisse ja vastas oli TT, anyway, läks note ja 2 korda samasse ämbrisse ei astu :)

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Siinkohal peaksid tema seisukohast asja vaatama. Sa oled üle poole stacki sisse ajanud kuival Kxxx laual, kas siin oleks hea koht KJ AJ AT minraiseda?

    Hero CO with TJ
    sb reraises to 9
    hero calls
    Flop KT4
    sb bets 60p
    hero calls
    Turn 3x
    SB bets 70p
    Hero minraise TJ, AJ? Hero got some balls !

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Betsize on täiesti fine!
    Ja sellises kohas turnis ei eelda peaaegu kunagi bluffi vastaselt :/ - kui sul just read'i pole

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Betsize on täiesti fine!
    Ja sellises kohas turnis ei eelda peaaegu kunagi bluffi vastaselt :/ - kui sul just read'i pole
    Read tõepoolest puudus ja kui nüüd seda kätt uuesti vaatan rahulikult, siis tõesti kipub foldi poole.. Väga harva tehakse minraise (ja commititakse ennast ära) reg'i poolt, mingi drawi või mid-toppaariga weak kickeriga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES