Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 62 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1224
  1. #181

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Ega jah Breivik on samal tasemel mis teise maailma sõja lääne riigi veteraanid.
    Tapmine võib olla moraalne ja ebamoraalne.
    Sa tapad kellegi ,et kaitsa oma pere, kodumaad jne.= moraalne.
    Sa tapad kedagi ,et varastada kellegilt midagi, võtta üle kellegi kodumaad, tappa kedagi kuna ei meeldi sulle= ebamoraalne.
    Ma ei usu,et see nende tuhandete süütult surnud inimeste omakseid nt iraagis rahuldab,et tapmine oli nn moraalne(isiklikult minu arvates vääriks Breivik ka surmanuhtlust)

  2. #182
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Aga miks surmanuhtlus annab parema rahulduse kui eluaegne?
    Mõlemal juhul on inimene igaveseks isoleeritud ühiskonnast. Kui keegi tuleks lähedase elu kallale siis ma sooviks küll, et see inimene veedaks kogu elu kinni ja sureks seal, kui, et süsti teha ja finito.
    Kõvemates vanglates seisavad isegi valvurid ukse taga, et sa ennast oksa ei tõmbaks ja kergema vastupanu teed ei läheks.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.10.12 at 18:29

  3. #183
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Nu ma eriti ei vaata maailma küüniliselt.
    Mul on hea pere , head sõbrad, raha on nii ,et saan hakkama (alati võiks rohkem olla),katus pea kohal, kõht täis , meelelahutus käepärast igapäev, tervis ok.

    Ma ütleks iga inimesel kellel samad asjad on elab päris head elu.
    Ja kui keegi soovib metsa elama minna ja eladaga ema loodusega keegi ei keela =).

  4. #184
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma ei usu,et see nende tuhandete süütult surnud inimeste omakseid nt iraagis rahuldab,et tapmine oli nn moraalne(isiklikult minu arvates vääriks Breivik ka surmanuhtlust)
    Täpselt sinu arvates on iraagi sõda ebamoraalne. Minu arvates on ka see vale sõda.
    Aga sa algus tegid nagu sellise väite ,et KÕIK sõdurid läbi aegade on Breiviku sugused.

  5. #185
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Endal on ka kõik hästi, aga see pole asja point.
    Sünnist saadik sisendatakse meile mis on õige ja keda me peame worshipima
    Sellest ma räägingi. Sa räägid, et sul raha on ja saad hakkama. See kõik on väljamõeldis ju.
    Keegi mõtles kunagi, et nii oleks õige ja nii on siiamaani.

    Et tänapäeva inimene saaks normaalselt elada peabki raha teenima jms. Kui sa sünnid siia ilma siis sul muud võimalust polegi.
    Väärtushinnangud elust on asjad mis on välja mõeldud üksteise huiamiseks.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.10.12 at 18:43

  6. #186
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Nu aga kõigile sobib nii. Kui inimestele see ei sobiks siis see ei oleks nii.
    Rahaga võib palju halba teha ja palju head teha....Raha paneb ratad käima.

  7. #187
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Vbl ma olen siis ainukene inimene kes elaks kuskil mujal sajandis parema meelega.

  8. #188
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    mis sajandis siis?

  9. #189
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Parema meelega ei jätka seda vestlust.
    Tekib tunne nagu ajaksin oma juttu peale ja endale siuke asi ei meeldi kui keegi surub oma tõekspidamisi peale ja ütleb mis on halb või hea.
    Samas süümekaid ei ole, sest ühiskond on terve elu oma jama peale surunud.
    Kellele kohvi kellele tee my friends...

  10. #190

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vbl ma olen siis ainukene inimene kes elaks kuskil mujal sajandis parema meelega.
    Looda sa. Erinevatal põhjustel on selliseid inimesi päris palju. Minusuguste jaoks on preaegune ajastu kõige rõvedam, kuigi minevik oli õigusetum ja tulevik on (ehk) õiglasem. Reaalsuses laseks enamus selliseid muiduigi päris kiirelt püksid täis ja paluks pisarsilmi koju nii ühel, kui teisel juhul. Ise olen kogu aeg väikest viisi pätt ja kaabakas olnud, kuid pooldan täiega õiguse päeva ehk päeva, kus keegi ei saa lihtsalt valetada, kuid vait olla küll.

    Mitu % poliitikuid ja muidu tegijaid julgeks sellisel päeval suu lahti teha?

  11. #191
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Reaalsuses laseks enamus selliseid muiduigi päris kiirelt püksid täis ja paluks pisarsilmi koju nii ühel, kui teisel juhul.

    Ma räägin mingis teises sajandis üldse sündimist. Sa ei teagi mis asjad on kauges tulevikus ja ei oskagi tahta omale midagi paremat ja väärtustad hoopis teisi asju.
    Mitte nagu tänapäeval, et 10 aastane ei saanud jõuludeks iphone ja paneb facebooki staatuseks, et ta ema on täielik värdjas idioot.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.10.12 at 19:08

  12. #192
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Sulle mängiti see sajand välja proovi sellest nii palju head välja pigistada kui annab =).

  13. #193
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Aga miks surmanuhtlus annab parema rahulduse kui eluaegne?
    Mõlemal juhul on inimene igaveseks isoleeritud ühiskonnast. Kui keegi tuleks lähedase elu kallale siis ma sooviks küll, et see inimene veedaks kogu elu kinni ja sureks seal, kui, et süsti teha ja finito.
    Kõvemates vanglates seisavad isegi valvurid ukse taga, et sa ennast oksa ei tõmbaks ja kergema vastupanu teed ei läheks.
    Surmanuhtlus ei ole selleks, et kellegile rahuldust pakkuda! Sellel peaks ikka ühiskonda kaitsvad ja parandavad ajendid olema. :D See kõlab nagu mingi keskaegse kuninga suust tulnud lause - "Kõigepealt võtame sult pea maha ja selleks, et minu õukonda rõõmustada, laseme sinu neerud sööta koertele ja laseme rahval sinu silmad peast välja torkida! Oh wait, laseme ikka kõigepealt rahval silmad peast välja torkida, siis koerad ja siis võtame pea maha!"
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 12.10.12 at 19:15

  14. #194
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Suht nokkiv aura oli pigem lausel.

  15. #195
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    + veel qbj0hn vist unustas ära, kui kulukas maksumaksjale nende ülalpidamine on. Eluase, söök ja neid kantseldav personal..

  16. #196
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    See obv. asi, aga inimese elu rahalistel eesmärkidel lõpetada oleks ka üpris ebaeetiline tegevus seadusandja poolt.

  17. #197
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    + veel qbj0hn vist unustas ära, kui kulukas maksumaksjale nende ülalpidamine on. Eluase, söök ja neid kantseldav personal..
    enne arutasime ka foorumis, et surmanuhtlus on kallim. kuna kõike vaja 100x kontrollida jms

  18. #198

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma räägin mingis teises sajandis üldse sündimist. Sa ei teagi mis asjad on kauges tulevikus ja ei oskagi tahta omale midagi paremat ja väärtustad hoopis teisi asju.
    Mitte nagu tänapäeval, et 10 aastane ei saanud jõuludeks iphone ja paneb facebooki staatuseks, et ta ema on täielik värdjas idioot.
    Siin oli pikk jutt..

  19. #199
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    enne arutasime ka foorumis, et surmanuhtlus on kallim. kuna kõike vaja 100x kontrollida jms
    1. stsenaarium - süüalune on tunnistanud kõik üles, lisaks sellele olemas ka täiendavad tõestused, olgu siis mitmed tunnistajad/turvavideo/DNA kuskil vms. Sellise situatsiooni puhul kontrollimise peale üüratult aega ei läheks. a'la breivik, ustimenko jnejne.
    2. stsenaarium - inimene ei tunnista süüd ning kontrollitakse/uuritakse üksikasjalikult kõike seonduvat, raske uskuda, et see kokku kallimaks läheb võrreldes nt 30a pikkuse kinni istumisega.

  20. #200

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Kuul pähe ja asi ants imo.

Lehekülg 10, kokku 62 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES