Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 62 EsimeneEsimene ... 10505859606162 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1224
  1. #1181

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.numbeo.com/cost-of-living...n&city2=Manila

    Ei noh, üks asi on see orjapidaja mentaliteet, aga hoopis teine asi on arvamus, et kellelgi 150€/kuus peale "märjaks" läheb. See pere peale kaheksa dollarit kuus teenimine on minu arust nii BS, kui vähegi võimalik. Muidugi meil on siin foorumis reisimehi küll ja eks nemad teavad täpsemalt.

  2. #1182

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Ma pakun puusalt, et maamunal on umbes miljard inimest, kes selle 150€ oleks nõus tegema ükskõik mis tööd.

  3. #1183
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 801

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma pakun puusalt, et maamunal on umbes miljard inimest, kes selle 150€ oleks nõus tegema ükskõik mis tööd.
    +1

  4. #1184
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...n&city2=Manila

    Ei noh, üks asi on see orjapidaja mentaliteet, aga hoopis teine asi on arvamus, et kellelgi 150€/kuus peale "märjaks" läheb. See pere peale kaheksa dollarit kuus teenimine on minu arust nii BS, kui vähegi võimalik. Muidugi meil on siin foorumis reisimehi küll ja eks nemad teavad täpsemalt.
    No kui kõik toidud-majutused värgid kinni makstakse kohapeal, siis €150/kuus kuskilt urkakülast on isegi vb ok... Mul üks tuttava tuttav läks just hiljuti lapsehoidjaks (eestlane), sama diil, sai €500 kuus lol.

    See $8 kuus on jah pigem BS või mingi julm džungli-hõimu äärmus ja tegelik value on tööl tasuta lõunasöögid või makstakse vorstilattides või banaanides vms :D

  5. #1185

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    See 150€/kuus oleks ka meie urkakülade neidudele motiveeriv, kui muud kulud makstakse kinni ja saab "suurlinna" elu kaeda. Kusagilt Aasiast teise maailma otsa lendamine riiki, kus suvi on nagu nende talv ning kultuuriruum jms. pole võrreldavadki on hoopis teine tera.

  6. #1186
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.


  7. #1187
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    see kontingent võiks jääda nii sügavale kappi, et nad oleks narnias

    ei tegelikult, kui üks osapool on ära kohitsetud ja lapsi selline kooselu ei sisalda, siis suht poh mis teevad, keppigu või seinapragusid.

  8. #1188
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Miks heidid? Üksikindiviid pole võimeline otsustama seaduste üle, teiste riikide seadusi tuleks respektida.

  9. #1189
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    jep, (Y)

    seadusega keelatud, seepärast ongi hea heitida

  10. #1190

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.postimees.ee/2935121/usa-...-kobane-juures

    Midagi nii naljakat pole ma ammu lugenud.

  11. #1191
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ha?id=69832651
    ROFL. Ma olen sellist ütlust kuulnud, et hullemat asja kui religioon pole olemas. Tarbetu ja ebavajalik ebausk, mis tekitab konflikte. Usk mingitesse alusetutesse asjadesse ja pime järgimine tuleks keelata ja asendada kohustusega iga "uskumust" ka ratsionaalselt ja faktiliselt põhjendada. Ma olen kuulnud kuskilt, et see sealiha söömise tabu/keeld oli kunagi reaalne ja vajalik selleks, et ebasanitaarsetes tingimustes halva liha söömise läbi haigestumisi vältida, kuid kuskil arenenud maailmas on see täiesti ebavajalik ebausk, millel puudub reaalne funktsioon- ometi inimesed järgivad seda pimedalt.

  12. #1192

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Breivik, kus sa oled?

  13. #1193

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Lihtsalt teadmiseks, et Eestis on mittepedofiilne intsest aegade algusest seadusega lubatud olnud. Teine asi, mida võiks teada, on see, et see Saksamaa lugu tõusis päevakorda pärast seda, kui poolvend ja poolõde saatuse tahtel kokku said, ise teadmata, et nad õde-vend on ja lapse said. Lihtsalt suurepärane meedia on selle suutnud keerata võtmesse, mis rumalatel moralistidest foobikutel jälle harja punaseks ajab.

  14. #1194
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Krdi jobud moralistidest foobikud, ei taha lubada õel-vennal nikkuda ja maailma väärakaid toota. Nad ei saanud mitte ühte last, vaid neli, kellest kolm on vigased ja ära antud.

  15. #1195

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Krdi jobud moralistidest foobikud, ei taha lubada õel-vennal nikkuda ja maailma väärakaid toota. Nad ei saanud mitte ühte last, vaid neli, kellest kolm on vigased ja ära antud.
    Pannud siis õige link ka üles, ehk sinu lingitud artiklis oli kirjas, et "Lepizigis elaval paaril on neli last, kellest kaks on vigased."

  16. #1196
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.


  17. #1197
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    soovitan vaadata - tunnine dokk hetkeolukorrast Süürias, täpsemalt Aleppo linnas, küs türannia vastu võitlejad jäävad eriti fcked up olukorda. Ühel liinil tuleb võidelda valitsusvägedega, teisel tuleb peale ISIS.

    ( Click to show/hide )


    üleüldse on VICE NEWSi asjad väga head mu meelest - ka ukraina sündmuste kohta. alati saadetakse rindereporterid mõlema poole tagalasse ja pistetakse nina ikka väga tihti sinna, kuhu peavoolumeedia ei ulatu

  18. #1198

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Vice news on nuts. Mulle meeldib ka nende tõeline, mõlemaid pooli mõista üritav, aus, varjatud propagandavaba kajastus.

  19. #1199
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.


  20. #1200
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Minu teada on Eesti üks väga kirjaoskaja ja haritud populatsiooniga riik, kui võrrelda muu maailmaga. Ses suhtes ma ei saa aru, millest see vastuseis? Nagu mind see teema otseselt ei huvita küll, kuid mis on need argumendid, et mida seal nö. tavainimesed ja heterod kardavad, et mis juhtub, kui need inimesed saavad ametlikult koos elada?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 03.10.14 at 14:23

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES