Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 62 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1224
  1. #121
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    mida see hügieen loeb,
    ok, proovi mitte pesta oma hambaid 20 aastat ja tule tagasi. edu

  2. #122

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Mu naabri koer pole üle 10 aasta hambaid pesnud ja väga terved näevad välja. Mille poolest inimene ürgajal loomast erines? Toidu poolest kindlasti mitte, võibolla kasutas hambaid tööriistadena ja sellega lõhkus, aga kindlasti mitte standardina. Inimene on loodud ikka looduses edukalt eksisteerima, jamad hakkavad pihta siis, kui ta loodusest kaugeneb.

  3. #123
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Ole nii kena ja võta see naabri koera väide ja viska võssa see. Jeebus küll:D.

    Terved hambad vähendavad teatuid haigusi seda peaks IGA Eesti inimene teadma. Koolis või hambaarsti ple siis tõesti seda sulle räägitud ?.
    Mu sõbra isa pidi südame opile minema aga öeldi enne ei saa opile minna kui hambad on korras.


    Inimene on loodud looduses elama ? ja probleemid tulevad siis kui nad loodusest kaugenevad?.
    Mis sa oled mingi 60ndatest pärit hipi ?.
    Sa ju ei saa ometi väita ,et ürginimesel oli parem oli kui tänapäeval keskmisel läänes riigis elavad inimesel ?.


    Hügieen loeb.
    Lapsest peale räägitud pese käed puhtaks pese nägu jne.
    Mitte ,et nad mustad on vaid siis vähem baktereid keha peal.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 11.10.12 at 11:14

  4. #124
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mu naabri koer pole üle 10 aasta hambaid pesnud ja väga terved näevad välja. Mille poolest inimene ürgajal loomast erines? Toidu poolest kindlasti mitte, võibolla kasutas hambaid tööriistadena ja sellega lõhkus, aga kindlasti mitte standardina. Inimene on loodud ikka looduses edukalt eksisteerima, jamad hakkavad pihta siis, kui ta loodusest kaugeneb.
    anna hundile toorest liha süüa ja siis proovi ise. vaata kas on samad hambad

  5. #125
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Hügieen loeb.
    Lapsest peale räägitud pese käed puhtaks pese nägu jne.
    Mitte ,et nad mustad on vaid siis vähem baktereid keha peal.
    jep, kiht safeguardi peab alati peal olema.



    kas see on tegelt reaalselt ka teada, et koopainimese suuhügieen oli sitt ja nad näiteks puusöega oma hambaid ei puhastanud?

  6. #126

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Hambad: on teada, et ca 20 aastastel olid hambad lagunenud.
    Hambad on üheks sagedamaks raskete infektsioonide allikaks inimestel, hiljuti ilmunud artikkel: http://www.tartupostimees.ee/1000432...uohtliku-tove/

    Ja mis loll jutt see on, et raskeid infektsioone ei olnud varem ????? Hügieeni vajadusest saadi aru alles 19. sajandi lõpul. Enne seda ei pesnud keegi käsi niisama (ka. arstid).

    Muidugi liigne pesemine ja steriilsus ei ole head tänapäeva teadmiste kohaselt.

    Loomadega võrdlus on suht kohatu, sest kuigi vb mõne jaoks on koer ja inimene samasugune, siis tegelikkuses ei ole. Lisaks muidugi eluiga - ühel peavad hambad vastu pidama 15 aastat, teisel 80 aastat.

  7. #127
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Õige kosmonaut.

    Ma lihtsalt ei saa aru kuidas keegi üldse saab teistpidi mõelda.

    See on ju puhas loogika.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 11.10.12 at 11:57

  8. #128

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Ok, ma out. Ju me oleme erinevaid allikaid lugenud.

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Mis te koera hambaid inimese omadega võrdlete- vaadake parem millised hambad hail on!

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ok, proovi mitte pesta oma hambaid 20 aastat ja tule tagasi. edu
    tänapäeva happeliste ja ülesuhkrustatud asjade söömisel suht võimatu, mingi aastaga jääks hammastest ainult puru järgi

  11. #131
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.


  12. #132
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.postimees.ee/1002272/14-a...-oma-nimetahe/

    see on liiga sick et olla tõsi. olen ise ka töötanud noortega, kel on alkoholi- ja muud sõltuvushäired. haiged inimesed.

    ja uus teema - surmanuhtlus. ja või ei?

  13. #133
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=10266492

    Teadsin seda mõrtsukat veel isiklikult.
    Vend ise teadis nahaalselt ,et ei saa mõrva eest mdiagi kuna on alaealine.


    PS otsin veel seda kus üks 17 aastane tapis 7-9 inimest ja sai 10 aastat...Kohtus lubas veel veel kohtuniku maha lüüa.(ehk kellegil tuleb ette see juhtum)...nüüdseks on see mõrvar juba väljas ja kõnnib mööda tallinna tänavaid rahulikult.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 11.10.12 at 23:47

  14. #134

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Surmanuhtlus võiks olla lubatud, ma ei mõista tegelikult miks seda eriti ei praktiseerita. Inimõiguslased ütlevad, et see inimõiguste rikkumine, aga kui sa lööd maha juba mitu inimest, mis asi see sis on? Eluks ajaks vangi maksumaksja rahade eest saada on kah keeruline. Euroopas vist pole väga riike, kus "eluaegne" kestaks terve elu?

  15. #135
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    anna andeks.. aga see ei ole selline teema mida saaks nii lühikese taustainfoga arutada.. võta kätte ja loe pikalt selle teemalisi arutelusid ja erinevaid teooriaid ja siis tule aruta mõnda konkreetset nüansi.. mitte ära tule partsata siia nullist, a la minu arvates võiks olla lubatud, sest 1+1=2

  16. #136

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    USA-s arvatakse olevat peale 70-ndaid 38 inimest süütult surma saadetud. 130 on vabastatud peale seda, kui nad on juba surma mõistetud, aga pole veel toolile jõudnud. See on üks põhjus, miks seda ei praktiseerita. Teine on muidugi see, et surmanuhtluse olemasolu ei vähenda mitte vähimalgi määral kuritegevust, vaid suurendab raskete kuritegude arvu.

  17. #137

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Mis juhtub, kui loom tapab inimese ehk kas siis hakatakse ka arutelusid pidama ja teooriaid arendama või on ainult üks kindel lahendus?

    Kuna inimene ei loom, vaid on "kõrgem olend", siis on ta võimaline palju kohutavamateks tegudest.

  18. #138
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    anna andeks.. aga see ei ole selline teema mida saaks nii lühikese taustainfoga arutada.. võta kätte ja loe pikalt selle teemalisi arutelusid ja erinevaid teooriaid ja siis tule aruta mõnda konkreetset nüansi.. mitte ära tule partsata siia nullist, a la minu arvates võiks olla lubatud, sest 1+1=2
    Nii on. Milline on kuriteo piir, kus antud karistust võiks rakendada ? Kui kindel see süsteem olema saaks, et kunagi ükski süütu inimene seeläbi hukka ei mõisteta ? Mis eesmärk ja mõju sellel olema saab, kas lihtsalt kurjategijate "õiglane" võlla tõmbamine või ühiskonna turvalisemaks muutmine ? jne.

    Üldiselt jah, Eestis EL tõttu see kunagi teoks ei saa. Tihti peale karistused tunduvad küll....meh leebed. Mis elulooma sellest 14a saab tulla, lugege uudist, õõvastav. Seal ajus peab ikka midagi väga valesti olema. See 8 naist tapnud kirvemõrtsukas käib ammu juba vabalt ringi. Paar politseipeksjat said ka ühiskondliku kasuliku tööd.

  19. #139

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Nii on. Milline on kuriteo piir, kus antud karistust võiks rakendada ? Kui kindel see süsteem olema saaks, et kunagi ükski süütu inimene seeläbi hukka ei mõisteta ? Mis eesmärk ja mõju sellel olema saab, kas lihtsalt kurjategijate "õiglane" võlla tõmbamine või ühiskonna turvalisemaks muutmine ? jne.

    Üldiselt jah, Eestis EL tõttu see kunagi teoks ei saa. Tihti peale karistused tunduvad küll....meh leebed. Mis elulooma sellest 14a saab tulla, lugege uudist, õõvastav. Seal ajus peab ikka midagi väga valesti olema. See 8 naist tapnud kirvemõrtsukas käib ammu juba vabalt ringi. Paar politseipeksjat said ka ühiskondliku kasuliku tööd.
    Kui kunagi tekib suurem huvi, siis ehk uurin.
    Aga nagu ma aru saan, siis põhiline probleem on see, et ehk läheb süütu inimene kinni. Breiviku või selle "Batmani filmi" mehe puhul, peaks süü 100% kindel olema, 1 saab ilmselt eluaegse, teine istub luksuslikus vanglas 20 aastat. Siinkohal ma arvan, et turvatunne pigem kahaneb, kui kasvab.
    Mis sellesse poissi puutub, siis ma ei oskagi midagi kommenteerida, talle oleks pigem psühhiaatrilist abi vaja, kui vanglat. Nimetähed ja asjad...katus peab ikka väga ära sõitnud olema.

  20. #140

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Ma paneks selle 14 aastase vanemad ka kinni eluks ajaks.

Lehekülg 7, kokku 62 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES